Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ
5 вересня відбулося чергове засідання Ради Федерації хокею України, на якому було вирішено низку важливих питань.
Одне з них - оновлений договір про співпрацю Федерації з Українською хокейною лігою. До нього було внесено зміни, які мають стати передумовою покращення організації та проведення чемпіонату України у майбутніх сезонах. Договір був підписаний виконавчим директором ФХУ Сергієм Ковалем та виконавчим директором УХЛ Сергієм Варламовим.
Наступним питанням на порядку денному було призначення старших тренерів юнацьких збірних команд до 18 років та до 16 років на сезон 2019/2020 років. На першу посаду було запропоновано кандидатуру у минулому українського хокеїста, а зараз тренера - Олександра Бобкіна. Він, у свою чергу, представив присутнім програму підготовки збірної команди на сезон та до участі в чемпіонаті світу серед юніорів Дивізіон ІВ у місті Азіаго (Італія).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, u-18, чу

Лого УХЛ (Мал.: УХЛ)
Федерація хокею України та Українська хокейна ліга продовжують співпрацю щодо проведення чемпіонату України з хокею з шайбою серед чоловіків.
Відомо, що протягом останніх трьох сезонів Федерація хокею України та Українська хокейна ліга об'єднували свої зусилля з метою забезпечення високого рівня національної першості та мають на меті надалі співпрацювати. Нагадаємо що раніше, 20 серпня, Федерація хокею України оголосила про початок прийому попередніх заявок від команд на участь у XXVIII чемпіонаті України з хокею з шайбою сезону 2019/2020 серед чоловіків.


Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, чу

К. Сімчук (Фото: Департамент молоді та спорту)
Конкурсна комісія для проведення відбору на посаду керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підпорядкованих Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за результатами проведеного конкурсу рекомендувала на посаду директора позашкільного навчального закладу дитячо-юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» Сімчука Костянтина Миколайовича.
Зазначимо, що у лютому поточного року Киівська міськрада своїм рішенням №168/6824 створила ДЮСШ з хокею «Сокіл». Згідно пункту 4.3 затверженого Статуту ДЮСШ з хокею «Сокіл» на посаду директора Спортивної школи призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту з фізичного виховання і спорту освітно-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр», стаж роботи за фахом не менше трьох років і яка пройшла підготовку та атестацію в порядку, встановленому Міністерством молоді та спорту України.
Нагадаємо також, що Костянтин Сімчук протягом 2015-2017 років очолював Державне підприємство «Спортивний комплекс «Авангард». Після звільнення з ДП СК «Авангард» він зайняв посаду заступника директора приватної Дитячо-Юнацької спортивної школи з хокею з шайбою «Сокіл-Київ», яку й обіймає по теперішній час.

Джерело: Департамент молоді та спорту КМДА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Т.Захарченко и С. Мазур (Фото: К. Воронцов)
Экс-депутат Кременчугского горсовета, президент Приднепровской хоккейной лиги Тарас Захарченко стал директором хоккейного клуба «Кременчуг».
Команде его вчера вечером перед стыковочной двухсторонней игрой представил президент клуба Сергей Мазур.
Т.Захарченко 49 лет. Он родился в Кременчуге. Был депутатом горсовета. По жизни увлекается спортом: от волейбола до хоккея. Родной брат Т.Захарченко - Денис Захарченко сейчас работает замначальника полиции Полтавщины, а ранее руководил милицией/полицией Кременчуга.
«Задача директора – обеспечение административных и юридических функций. Также президент клуба Сергей Мазур ставит задачу стать чемпионами Украинской хоккейной лиги и я буду все для этого делать»,- сказал журналистам Т.Захарченко.
Бывший директор ХК «Кременчуг» Михаил Кириленко переведен в клубе на другую админдолжность и остается работать с командой.

Источник: Кременчугская газета
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: кременчук

А. Пономаренко (Фото: СТБ)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки повторної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи. За умовами тендеру переможець має надати у період з 5 по 25 серпня 2019 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 85 годин для проведення учбово-тренувальної роботи. Повторний тендер було проведено у зв'язку з тим, що попередній було відмінено через те, що переможець закупівлі ФОП Пономаренко А.А. з невідомих причин відмовився підписувати договір.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 128 тис. 700 грн. оголошено ТОВ «Льодова арена ВДНГ». Таким чином година льоду коштуватиме 1514 грн. У тендерній документації ТОВ «Льодова арена ВДНГ» надало копію договору оренди льодового майданчика та прилеглих приміщень за адресою м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи 89 у ФОП Пономаренко А.А. загальною кількістю 85 годин та вартістю 123 тис. 250 грн. Зазначимо, що за підсумками відміненого тендеру пропозиція ФОП Пономаренко А.А. становила 127 тис. 500 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.068 секунди