Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Новый каток. Раньше был школьный стадион, за который боролись жители. (Фото: А. Искрицкая)
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» оголосило про здійснення закупівлі за предметом Поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» КП «Спортивний комплекс» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6. Очікувана вартість закупівлі становить 19 млн. 805 тис. 331 грн. 40 коп. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 7 червня 2023 року.
Згідно тендерної документації переможець торгів має провести поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» КП «Спортивний комплекс» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6 у строк до 31 грудня 2023 року. Серед запланованих робіт: заміна дверей, роботи з теплоізоляції, заміна сантехнічного приладдя, розеток, вимикачів, освітлювальних приладів, внутрішнє опорядження та ін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч у МКМС (Фото: ФХУ)
13 грудня у Міністерстві культури відбувалася офіційна зустріч віцепрезидента Міжнародної федерації хокею, голови цьогорічного молодіжного чемпіонату світу Боба Ніколсона, президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна з Міністром культури, молоді та спорту України Володимиром Бородянським та його заступником Володимиром Шуміліним.
Боб Ніколсон, канадський керівник, адміністратор хокею. З 1998 по 2014 рік він був президентом та головним виконавчим директором Федерації хокею Канади. За час перебування пана Ніколсона на посаді президента Федерації хокею Канади національні команди цієї країни завоювали багато трофеїв, у тому числі 7 золотих олімпійських медалей та 5 титулів чемпіонатів світу серед чоловіків. Нещодавно Боб Ніколсон став ще й директором клубу НХЛ «Edmonton Oilers». Під час зустрічі він поділився досвідом розвитку хокею в Канаді. Особливу увагу протягом обговорення було приділено нинішньому стану розвитку льодових видів спорту в Україні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: брезвін, фху

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі з придбання хокейного екіпірування. За 4 лотами, у трьох різних постачальників буде закуплено екіпірування загальною вартістю 917 тис. 170 грн. Ще по одному лоту «Хокейна форма» з орієнтовною вартістю 438 тис. грн. закупівля була відмінена тому що прийняти участь у тендері виявив бажання тільки один учасник.
За лотом №1 «Шолом для гри в хокей з шайбою» (220 шт.) переможцем був визначний ФОП Бондарев Генадій Юрійович з пропозицією 483 тис. 700 грн. За лотом №2 «Захист воротаря» переможцем закупівлі стала ФОП Долбня Оксана Вікторівна з пропозицією 282 тис. 900 грн. За третім лотом ФОП Іщенко Андрій Ігорович зобов'язується поставити 15 зимових костюмів для тренування на льоду вартістю 37 тис. 870 грн. За лотом №4 «Комплект захисту початківців для гри в хокей» (15 шт.) переможцем також став ФОП Іщенко А.І. з пропозицією 112 тис. 700 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

С. Мандзій отримує посвідчення депутата (Фото: ЦВК)
У четвер, 5 грудня, Центральна виборча комісія зареєструвала Сергія Мандзія народним депутатом, обраним від партії "Слуга народу".
Як повідомляє пресслужба ЦВК, Мандзій обраний на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Він балотувався на виборах за списком "СН" під номером 136.
Мандзій потрапив в Раду замість колеги по партії Олександра Кубракова, який став главою "Укравтодору".
Сергій Мандзій народився в 1974 році, проживає в Хмельніцком. Закінчив економічний факультет Технологічного університету "Поділля" та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в аспірантурі Хмельницького Національного університету.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 3 грудня 2019 року розглянула звернення ТОВ «Укрсоцбудінвест» стосовно внесення змін до договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва - Крита спортивна арена на просп. Академіка Глушкова, 9. За резульатами розгляду комісія вирішила доручити департаменту комунальної власності КМДА підготувати проект рішення сесії щодо продовження терміну виконання інвестиційного договору.
Представник ТОВ «Укрсоцбудінвест» Катерина Гермаш пояснила що Крита спортивна арена була придбана у 2010 році. У листопаді 2015 року у договір купівлі-продажу були внесені зміни щодо суми інвестиційного вкладу, а також строку виконання інвестиційних зобов'язань. «Це буде величезний вклад, по-перше до бюджету, а по-друге це визначення європейських стандартів. Компанія бере на себе зобов'язання щодо нового будівництва сучасного, модернізованого, багатофункціонального спортивного комплексу зі зручною інфрастуктурою. Просимо продовжити строк до 26 березня 2030 року.» - заявила К. Гермаш.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.046 секунди