Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Сесія Бердянської міськради (Фото: Бердянська міськрада)
До 3-го травня Бердянськ має підготувати пакет документів для фінансування будівництва льодової арени за кошт державного бюджету. Обов’язкова умова – міський бюджет має покрити 10% витрат від загальної кошторисної вартості.
Міська влада розраховує отримати кошти з державного бюджету на фінансування будівництва льодової арени в Бердянську. За інформацією заступника міського голови Юлії Дойнової проект попередньо пройшов узгодження в Міністерстві молоді та спорту, однак для реального шансу на виділення 160 мільйонів, місто має гарантувати покриття 16 мільйонів або 10% від загальної вартості проекту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Цапюк (Фото: Олександрійська міськрада)
У парку «Молодіжному» по вул. Садовій планується побудувати льодову арену.
Відповідне питання розглядалося 18 квітня на нараді, яку провів міський голова С.Цапюк за участю архітекторів міста, управління економіки, відділу держгеокадастру та ініціатора соціального інвестиційного проекту – Ю.Носа.
Присутні обговорили законодавчу базу та можливості реалізації бізнес-плану.
Сьогодні вивчається питання будівництва катка на умовах державно-приватного партнерства.
Присутні на нараді керівники виконавчих органів допомагатимуть у втіленні проекту «Будівництво льодової арени для проведення масових катань на ковзанах, тренувань та участі в спортивних змаганнях фігурних та хокейних секцій».

Джерело: Олександрійська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" підвело підсумки закупівлі за предметом "Капітальний ремонт будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард". Переможцем торгів визначене ТОВ "Навігаторспецбуд". Вартість акцептованої пропозиції становить 87 млн. 300 тис. грн.
У торгах крім ТОВ "Навігаторспецбуд" бажали взяти участь ТОВ "Київбуд22" та ТОВ "Кулев-Інвест" з однаковими пропозиціями 87 млн. 363 тис. грн. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Слід також зазначити, що згідно умов тендеру вказано що при визначені переможця 70% - це ціна, а 30% - строк виконання робіт до 31.10.2019, тому пропозиція ТОВ "Навігаторспецбуд" вираховувалась з коефіцієнтом 1,43. Згідно протоколу засідання комітету конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ "Навігаторспецбуд", дійшов до висновку що пропозиція відповідає вимогам тендерної документації та потребам Замовника, підстави для відхилення пропозиції відсутні та вирішив визнати ТОВ "Навігаторспецбуд" переможцем процедури відкритих торгів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4
Містить документ
Теги: авангард

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУНП у місті Києві та УЗЕ у м. Києві завершено досудове розслідування відносно колишнього директора Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва «Авангард» за фактом заволодіння майже 15 млн гривень бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання для льодової арени.
Як повідомлялося, обвинувачений, з метою заволодіння грошовими коштами, підписав акт приймання від постачальника обладнання для утворення і підтримки якісного штучного льоду на льодовій арені, одночасно підписавши акт передачі даного обладнання постачальнику на зберігання. Підписані документи стали підставою для перерахування на рахунок комерційного підприємства майже 15 млн. грн. з Державного бюджету за фактично відсутнє обладнання.
Дії колишнього службовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час обвинувальний акт скеровано до суду.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: авангард

Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" оголосило про проведення закупівлі за предметом: "Капітальний ремонт будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" літ. А за адресою: м. Київ, вул. Іллєнка (кол. Мельникова), 46". Аукціон має відбутися 4 квітня 2019 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 87 млн. 363 тис. 400 грн. В критеріях визначення переможця зазначено що 70% - це ціна, а 30% - строк виконання робіт.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має у строк до 31 грудня 2019 року виконати капітальний ремонт будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард". Роботи повинні виконуватися у відповідності до проектної документації, державних будівельних норм, стандартів та правил. За проектом Договору замовник зобов'язується перерахувати підряднику попередню оплату у розмірі 30% договірної ціни, після чого підрядник протягом 3 діб зобов'язаний розпочати роботи.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.033 секунди