Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
А. Брезвін та В. Кличко (Фото: КМДА)
Проведення в Києві літньої Всесвітньої Універсіади працюватиме на підвищення іміджу столиці. І влада Києва готова долучитись до організації і проведення цього заходу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на І Генеральній асамблеї Спортивної студентської спілки України.
Мер Києва наголосив, що Спортивна студентська спілка України, особисто її президент Євген Імас, ініціює проведення у Києві у 2021 чи 2023 роках літньої Всесвітньої Універсіади. «Це дуже гарна ідея, реалізація якої сприятиме спортивному руху, розвитку туризму, працюватиме на імідж столиці. Переконаний, що приїзд до нас понад 15 тисяч спортсменів, тренерів, журналістів, офіційних осіб, вболівальників з більше 150 країн світу приверне увагу до Києва», – сказав Віталій Кличко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документМістить відео
Теги: кличко, імас

Лого ФХУ
Міністерство молоді та спорту оприлюднило Додаткову Угоду №2 до Договору від 24 січня 2017 р. №6/17/17 про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування у розмірі 11 млн. 434 тис. 600 грн. (нагадаємо, що згідно попередньої версії Догововору бюджетне фінансування ФХУ становило 9 млн. 934 тис. 600 грн.). Нагадаємо також, що станом на червень 2017 року ФХУ витратитила більше 9,6 млн. бюджетних коштів.
Зазначимо, що у період з жовтня по грудень 2017 року ФХУ вже освоїла більше 1,3 млн. грн. З них найбільші витрати це кошти на вiдрядження збірної на турнир до Литви - 239 тис. 500 грн. та 279 тис. 770 грн. на відрядження молодіжної збірної на чемпіонат світу. Серед іншого: оренда льодових арен (ЛА "Термінал", ЛА КП "Спортивний комплекс", льодові арени у Харкові та Дніпрі) для НТЗ збірних та для проведення чемпіонату України серед жінок на загальну суму 265 тис. 570 грн, фармацевтична продукція на суму 112 тис. 694 грн., витрати на проживання, перевезення та харчування. Також у ФОП Вернiков С.Р. для збірної U20 були закуплені ключки вартістю 89 тис. 850 грн.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
14 грудня під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України Миколи Даневича відбулося засідання Комісії з визначення доцільності підготовки державних інвестеційних проектів, проведення їх державної експертизи та надання висновків за їх результатами, проведення внутрішнього моніторингу стану розроблення та реалізації державних інвестиційних проектів.
Під час засідання було прийнято рішення про підтримку Концептуальної записки державного інвестиційного проекту та розробки державного інвестиційного проекту за умови узгодження механізму фінансування із залученням міжнародної фінансової організації з Міністерством фінансів України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Керівництво ФХУ зустрілось із молодіжною збірною (Фото: ФХУ)
Сьогодні в рамках ранкового тренування із гравцями та тренерами молодіжної збірної команди України зустрівся президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, віце-президент Георгій Зубко та виконавчий директор Сергій Коваль.
В рамках зустрічі відбувся обмін думками та очікуваннями від майбутнього чемпіонату світу у Словенії. Також Анатолій Брезвін повідомив спортсменам про зміну міста проведення чемпіонату світу серед юніорів 2018 року та про причини такого рішення.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХК Сокол
27 листопада Господарський суд міста Києва розглягув позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю «Олімпік-Інвест», 2. Товариства з обмеженою відповідальністю «Ленград» про:
- визнання недійсним договору застави рухомого майна, частки у статутному капіталі ТОВ «ХК «Сокіл Київ» в розмірі 25,99% номінальною вартістю 12 млн. 558 тис. 805 грн. 55 коп. №895 від 12 липня 2017 року, укладеного між ТОВ «Олімпік-Інвест» та ТОВ «Ленград»;
- припинення обтяження рухомого майна, частки у статутному капіталі ТОВ «ХК «Сокіл Київ» номінальною вартістю 12 млн. 558 тис. 805 грн. 55 коп.;
- виключення запису про реєстрацію обтяження за реєстраційним номером 16364163 з Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.037 секунди