Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
СК «Авангард»
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" підвело підсумки закупівлі за предметом "Роботи з відновлення гідроізоляції фундаменту будівлі, ремонт фундаменту, облаштування відмостки будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" літ. А за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46". Переможцем торгів визначене ТОВ "Київбудпроект22". Вартість акцептованої пропозиції становить 1 млн. 499 тис. грн. Зазначимо, що минулого року ТОВ "Київбудпроект22" розробляло проектну документацію капітального ремонту будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард" вартістю 1 млн. 470 тис. 275 грн. без ПДВ.
Для участі у торгах крім ТОВ "Київбудпроект22" зареєструвалося ТОВ "Давлок" з пропозицією 1 млн. 499 тис. 500 грн. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу засідання комітету конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ "Київбудпроект22", дійшов до висновку що пропозиція відповідає вимогам тендерної документації та вимогам Замовника, викладеним у ній, підстави для відхилення пропозиції відсутні та вирішив визнати ТОВ "Київбудпроект22" переможцем процедури відкритих торгів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: авангард

А. Срюбко, Г. Зубко та О. Тимченко (Фото: ФХУ)
13 листопада на черговому засіданні Виконавчого комітету Федерації розглянуто ряд актуальних питань, пов’язаних із підготовкою збірних команд до чемпіонатів світу та роботі щодо організації чемпіонату України з хокею з шайбою.
Першим у порядку денному було розглянуто питання щодо призначення головного тренера національної чоловічої збірної команди України та про основні завдання команди на сезон 2018 – 2019 років.
По цьому питанню було одноголосно прийнято рішення – призначити головним тренером національної чоловічої збірної команди України Андрія Срюбка.
Андрій Срюбко – відомий в минулому український хокеїст. За свою тренерську кар’єру працював як асистент у ХК «Дмитров» (Росія) (2013 – 2014), молодіжній збірній України (2014 – 2015), ХК «Донбас» (2016 – 2017), головним менеджером у національній чоловічій команді України (2014-2015) та старшим тренером молодіжної збірної України (2017 – 2018).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Каток Крижинка у Одесі (Фото: Таймер)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація Хокею України» у Одеській області підвів підсумки закупівлі за предметом «Послуги, з проведення спортивних заходів тренувального характеру для дитячих спортивних команд з хоке́ю із ша́йбою на льодовому полі» строком до 31 грудня 2018 року загальною кількістю 310 годин. Переможцем торгів визначена Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з фігурного катання на ковзанах «Крижинка». Вартість акцептованої пропозиції становить 496 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 1600 грн.
Для участі у торгах крім СДЮШОР «Крижинка» зареєструвався СКК «Одеський Палац спорту» з пропозицією 500 тис. грн. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою, уповноважена особа (керівник відокремленого підрозділу ФХУ у Одеській обл. Коган Г.Н.) визначила переможцем процедури відкритих торгів СДЮШОР «Крижинка» та прийняла рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем.

Джерело: Prozorro
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: одеса

Спорткомплекс "Авангард" (Фото: Мінмолодьспорт)
Вжитими прокуратурою м. Києва заходами у судовому порядку визнано недійсним договір оренди приміщень ДП «Спортивний комплекс «Авангард», що знаходиться на вул. Мельникова у Шевченківському районі міста Києва.
З’ясовано, що між Підприємством «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м.
При цьому, встановлено, що Об’єднання профспілок незаконно розпорядилось цим майном, оскільки його власником є держава, та уклало договір оренди вказаного майна з порушенням вимог чинного законодавства.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

СК «Авангард»
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладені договори щодо Капітального ремонту покрівлі будівлі Льодового палацу та Капітального ремонту (заміна вікон) будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард". Згідно звітів покрівлю Льодового палацу за 299 тис. 986 грн. 81 коп. відремонтує Товариство з обмеженою відповідальністю "АРКОНД". Заміною вікон вартістю 199 тис. 577 грн. 90 коп. займеться Товариство з обмеженою відповідальністю "ДАВЛОК".
Згідно наданої інформації вікна мають бути замінені у строк між 1 листопада по 30 грудня 2018 року, у той час як строк виконання робіт з ремонту даху вказаний між 1 листопада 2018 року по 30 січня 2019 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.043 секунди