Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Спорткомплекс "Авангард" (Фото: Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір щодо Капітального ремонту стіни будівлі. Згідно звіту за 956 тис. 335 грн. 29 коп. стіну відремонтує Товариство з обмеженою відповідальністю "Київбуд22".
Згідно підписаного договору ТОВ "Київбуд22" у строк з 14 грудня по 31 грудня 2018 року має виконати капітальний ремонт стіни будівлі ДП "СК "Авангард" за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 48.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ "Київбуд22" було засновано у січні 2018 року, воно має статутний капітал у розмірі 50000 грн. Засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ вказані Колесник Олена Олексіївна з часткою у статутному капіталі товариства 49 тис. 500 грн. та Фещенко Юрій Михайлович з внеском у 500 грн. Фещенко Ю.М. з 15 січня 2018 року також виконує обов'язки директора ТОВ "Київбуд22". Нагадаємо також, що нещодавно ДП "СК "Авангард" уклало договір з ФОП Фещенко Ю.М. на суму 45 тис. грн. на проектно-пошукові роботи щодо капітального ремонту стіни будівлі ДП "СК "Авангард".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: авангард

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Постійна комісія Київської міської ради з питань власності на своєму засіданні 11 грудня розглянула питання щодо створення дитячо-юнацької школи з хокею «Сокіл» за поданням депутатів Київської міської ради В. Мондриївського та Г. Старостенко. За словами Валентина Мондриївського це рішення впорядковує витрати міського бюджету. "Що стосується школи «Сокіл» ми їм запропонували перейти у комунальну власність, і таким чином дати місту можливість розвивати хокей", - заявив В. Мондриївський. Комісія більшістю голосів підтримала рішення щодо створення ДЮСШ з хокею «Сокіл».
Крім того, під час розгляду цього питання на постійній комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту директор Департаменту молоді та спорту КМДА В.М. Гутцайт розповів про перспективи будівництва нових льодових арен. Так, за його словами, проект по розширенню Льодової арени на Шалетт 6 знаходиться на експертизі, й після експертизи можна почати будівництво. Завершення, при умові безперебійного фінансування, планується на 2020 рік. По Тростянецькій 60 існує тільки ескізний проект, і на 2019 рік запланована розробка проектної документації.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5
Містить документМістить відео
Теги: київ, сокіл

Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили міську цільову Програму «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки.
Згідно з документом, у столиці з’явиться багатофункціональний спортивний комплекс з льодовою ареною та басейном. Його планують побудувати на вулиці Тростянецькій, 60. А за адресою Ягідна, 2 – звести лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15.
Зазначимо, що цього року Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА провів тендер за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ» з пропозицією 756 тис. грн. Згідно проекту програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки заплановано витратити на будівництво спорткомплексу на Тростянецькій, 60 у 2019 році - 3,5 млн. грн. бюджетних коштів та 5,9 млн. грн. з інших джерел, у 2020 році - 3,7 млн. грн. з бюджету м. Києва та 39,02 млн. грн. з інших джерел, та у 2021 році 42 млн. грн. виключно за рахунок інших джерел. Джерела цих інших джерел в документі не вказані.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Верніков (Фото: Хокей)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підбив підсумки тендеру за предметом: "Хокейне екіпірування та інвентар". За умовами закупівлі переможець має надати у строк до 31 грудня 2018 року зазначений інвентар. Переможцем торгів визначений фізична особа-підприємець Верніков Станіслав Романович з пропозицією у розмірі 647 тис. 370 грн.
Для участі у торгах крім ФОП Верніков С.Р. зареєструвався ФОП Бондарев Г.Ю. з пропозицією 649 тис. 100 грн.. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу розгляду тендерних пропозицій, комітет розглянув пропозицію та документи надані ФОП Верніков С. Р., дійшов до висновку що вони відповідають тендерній документації, та прийняв рішення про намір укласти договір.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лозовеньківська 71 (Фото: Google)
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з ФОП Шаповалов Михайло Володимирович на виконання частини підготовчих робіт по об'єкту «Нове будівництво спортивного корпусу «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові» (підготовка будівельного майданчика). Сума договору становить 1 млн. 165 тис. грн. Роботи мають бути виконані у строк до 31 грудня 2018 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.045 секунди