Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
С. Мандзій отримує посвідчення депутата (Фото: ЦВК)
У четвер, 5 грудня, Центральна виборча комісія зареєструвала Сергія Мандзія народним депутатом, обраним від партії "Слуга народу".
Як повідомляє пресслужба ЦВК, Мандзій обраний на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Він балотувався на виборах за списком "СН" під номером 136.
Мандзій потрапив в Раду замість колеги по партії Олександра Кубракова, який став главою "Укравтодору".
Сергій Мандзій народився в 1974 році, проживає в Хмельніцком. Закінчив економічний факультет Технологічного університету "Поділля" та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в аспірантурі Хмельницького Національного університету.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 3 грудня 2019 року розглянула звернення ТОВ «Укрсоцбудінвест» стосовно внесення змін до договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва - Крита спортивна арена на просп. Академіка Глушкова, 9. За резульатами розгляду комісія вирішила доручити департаменту комунальної власності КМДА підготувати проект рішення сесії щодо продовження терміну виконання інвестиційного договору.
Представник ТОВ «Укрсоцбудінвест» Катерина Гермаш пояснила що Крита спортивна арена була придбана у 2010 році. У листопаді 2015 року у договір купівлі-продажу були внесені зміни щодо суми інвестиційного вкладу, а також строку виконання інвестиційних зобов'язань. «Це буде величезний вклад, по-перше до бюджету, а по-друге це визначення європейських стандартів. Компанія бере на себе зобов'язання щодо нового будівництва сучасного, модернізованого, багатофункціонального спортивного комплексу зі зручною інфрастуктурою. Просимо продовжити строк до 26 березня 2030 року.» - заявила К. Гермаш.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого UΛ:Суспільне
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» підвело підсумки закупівлі за предметом «Послуги із забезпечення спеціалізованою пересувною телевізійною станцією (ПТС), в тому числі її технічного супроводу, для забезпечення зйомок та формування сигналу трансляції спецпроекту під назвою «Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед юніорів (U 20), дивізіон 1В». Переможцем торгів визначене ТОВ «ПТС-СЕРВІС». Вартість акцептованої пропозиції становить 897 млн. тис. грн.
У торгах крім ТОВ «ПТС-СЕРВІС» бажали взяти участь ТОВ «Євромедіа Компані» та ТОВ «ГРАВІС-КІНО» з пропозиціями 938 тис. грн. та 950 тис. грн. відповідно. За результатами розгляду тендерних пропозицій було визначено що пропозиція ТОВ «ПТС-СЕРВІС» є найбільш економічно вигідною та вона відповідає вимогам тендерної документації, тому було запропоновано оголосити ТОВ «ПТС-СЕРВІС» переможцем закупівлі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: u-20

Лого ФХУ
Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оприлюднив протокол про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом «Організація та проведення Чемпіонату світу ІІХФ 2020 року з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років дивізіон І, групи Б» Переможцем визначена Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» з пропозицією 1 млн. 744 тис. 818 грн. 52 коп.
В обгрунтуванні застосування переговорної процедури зокрема зазначено що застосування конкурентної процедури до закупівлі Організації та проведення спортивного заходу Чемпіонату світу ІІХФ 2020 року з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років дивізіон І, групи Б, не є можливим у зв’язку з тим, що Міжнародна федерація хокею надала виключне право організації та проведення даного спортивного заходу Федерації хокею України та право використовувати ім’я заходу, офіційний логотип та розробити та використати логотип заходу надано ФХУ у зв’язку з чим відсутня конкуренція на відповідному ринку, внаслідок чого договір може бути укладено лише з одним надавачем послуг, за відсутності при цьому альтернативи, а саме з Громадською організацією «Федерацією хокею України».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» оприлюднила протокол про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом: «Послуги з експлуатації спортивних споруд, спеціального обладнання та облаштування місць проведення заходів (ДП «Палац спорту»)» для проведення спортивного заходу - чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років групи Б першого дивізіону. Вартість послуги становить 4 млн. 200 тис. грн. Відповідальний за проведення закупівлі - виконавчий директор ФХУ Коваль Сергій Анатолійович.
В обгрунтуванні застосування переговорної процедури зокрема зазначено що відповідно до частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Місце проведення заходу та постачальник послуг визначені наказом Федерації хокею України від 25.10.2019 № 47 «Про проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років групи Б першого дивізіону». Згідно вищевикладеного у Державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет» буде орендовано Палац спорту протягом 8 робочих днів (таким чином денна оренда об'єкта становить 525 тис. грн.) Звітів про проведення переговорних процедур закупівель щодо проживання та харчування учасників Чемпіонату світу наразі не оприлюднено.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.045 секунди