Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
 Проект Льодової арени у Маріуполі (Фото: Facebook)
В рамках Програми «Маріуполь спортивний» в Лівобережному районі міста буде побудована Льодова арена. Дане рішення було прийнято 24 жовтня на сесії міської ради.
Депутати підтримали рішення «Про затвердження інвестиційного договору» між маріупольською міською радою та ТОВ «Кальміус Арена» на будівництво спортивного об'єкту по вул. Волгоградській, 1. Тут розміститься сучасна Льодова арена.
Нагадаємо, що протягом останніх десяти років в м. Маріуполі функціонував штучний Льодовий комплекс «Айсберг». Однак, у 2015 році ця спортивна споруда була закрита.

Джерело: Маріупольська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" оголосило про проведення закупівлі за предметом: "Роботи з відновлення гідроізоляції фундаменту будівлі, ремонт фундаменту, облаштування відмостки будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард" літ. А за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46". Аукціон має відбутися 8 листопада 2018 року. Очікуванна вартість закупівлі становить 1 млн. 499 тис. 999 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має виконати ремонт цоколю, ремонт фундаменту та ремонт стін будівлі Льодового палацу спорткомплексу. Роботи повинні виконуватися у відповідності до проектної документації, державних будівельних норм, стандартів та правил. До тендерної документації долучений звіт про науково-технічну роботу "Оцінка деформованого стану несучих конструкцій та пошкоджень будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард", в якому зазначено, що в результаті візуального обстеження не було виявлено пошкоджень та деформацій несучих конструкцій, але мають місце незначні пошкодження та деформації огороджувальних конструкцій, тому ці пошкоження необхідно усунути у ході ремонтних робіт.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

КП «Обласний центр хокею» ХОР
12 октября на сессии Херсонского областного совета было принято решение о передаче имущества на баланс коммунального предприятия «Областной центр хоккея». Как указано в документах, будет передано право на оперативное управление помещениями ледового дворца по улице 49-й Гвардейской дивизии. Ранее они состояли на балансе ДЮСШ зимних видов спорта. Другим решением областного совета КП «Областной центр хоккея» получило в хозяйственное управление три стола.
Напомним, что КП «Областной центр хоккея» был создан решением депутатов облсовета 16 марта на пленарном заседании. «За» создание коммунального предприятия тогда проголосовали 48 депутатов. Как сообщалось ранее, председатель областного совета подписал распоряжение о проведении конкурса на должность генерального директора «Областного центра хоккея». На данный момент пост исполняющего обязанности руководителя занимает Владимир Грищенко, который ранее был начальником Управлением земельных отношений Херсонского горсовета.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Всесвітній вікенд хокею (Фото: Мінмолодьспорт)
6 жовтня, в Міжнародний день хокею серед жінок, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов завітав на Всесвітній вікенд хокею для дівчат, що проходив у Києві.
Також сьогодні відбулась ще одна визначна подія — старт Ігор Міжрегіональної дитячої хокейної ліги серед дітей до 13 років у столиці та ще п’яти містах України одночасно.
Урочисте відкриття Всесвітнього вікенду вікенд хокею для дівчат відбулось на київській Льодовій арені (вул. Шалєтт, 6).
Ігор Жданов привітав учасників свята і змагань, глядачів і вболівальників:"Україна - країна, яка любить хокей!- наголосив Міністр, і нагадав, що цього року Київ приймав чемпіонат світу серед молоді, переможцем якого стала саме наша команда .
Захід третій рік поспіль організовує Жіночий комітет Федерації хокеюУкраїни під егідою Міжнародної федерації хокею.
Окрім змагань також відбулись різноманітні спортивно-розважальні активностідля дітей як на льоду,так і навколо льодової арени.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: жданов

Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України підвело підсумки закупівлі за предметом «послуги льодового поля та прилеглих приміщень» строком до 31 грудня 2018 року загальною кількістю 106 годин. У тендерній документації не вказано для чиїх потреб орендується льодове поле, але слід зазначити, що особа відповідальна за проведення закупівлі - Гарнага Сергій Анатолійович згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є також керівником Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «АТЕК».
Переможцем торгів визначене ТОВ «АТЕК-Спорт». Вартість акцептованої пропозиції становить 567 тис. 100 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 5350 грн.(!) Зазначимо, що нещодавно ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» орендувала льодову арену у ТОВ «АТЕК-Спорт» ціною 2437,5 грн. за годину без ПДВ.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: атек

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.102 секунди