Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
І. Терьоменко (Фото: Херсонська облрада)
Херсонська обласна рада призначила на посаду генерального директора комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради Терьоменка Ігоря Вікторовича. За відповідне рішення проголосували 39 депутатів під час пленарного засідання ХХVІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.
Ігор Терьоменко має вищу освіту за напрямком підготовки «Правознавство» та здобув кваліфікацію бакалавра з права (Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний університет бізнесу і права» 30 травня 2012 року). Має диплом молодшого спеціаліста Одеського фінансово-економічного коледжу за спеціальністю фінанси, спеціалізація «Податки і оподаткування» від 17 червня 1995 року, а також закінчив 7 липня 1987 року Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ та військ зв’язку імені Генерала армії Єпішева А.А. за військово-політичною спеціальністю та йому присвоєно кваліфікацію учитель історії і суспільствознавство. Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня відповідає кваліфікаційним вимогам.
Голову обласної ради уповноважено укласти з Терьоменком Ігорем Вікторовичем контракт строком на 3 роки.

Джерело: Херсонська обласна рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

Варіант проекту палацу спорту у Житомирі (Фото: Мінмолодьспорт)
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулось 10 липня, було узгоджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту у 2019 році, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 475-р.
Відповідно до постанови:
- проекту «Будівництво універсального спортивного залу спортивного комплексу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради (в районі вул. Макарова м. Рівне)» - 48 млн грн.;
- проекту «Будівництво Палацу спорту по вул. Прибузькій, 5/1а в місті Хмельницький» - 27 млн грн.;
- проекту «Будівництво багатофункціонального Палацу спорту за адресою проспект Злуки, 3а в м. Тернополі» - 30 млн грн.;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд на період з липня по грудень 2019 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 300 тис. грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3515 від 30.11.2018 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2542 від 21.11.2018, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Лого ФХУ
Федерацією хокею України було ухвалено рішення про утворення Організаційного комітету Федерації хокею з підготовки та проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою серед юніорів до 20 років у групі Б першого Дивізіону.
До складу Організаційного комітету увійшли:
Зубко Георгій – віцепрезидент Федерації хокею України, голова оргкомітету;
Артем’єва Юлія – віцепрезидентка Федерації хокею України, заступниця голови оргкомітету, маркетингова діяльність;
Сопіт Олександр – віцепрезидент Федерації хокею України, безпека заходу, трансляції матчів;
Коваль Сергій – виконавчий директор Федерації хокею України, контроль за дотриманням спортивного регламенту та інших регламентних документів Міжнародної федерації хокею (IIHF);
Єфімов Олександр – голова відокремленого підрозділу Федерації хокею України в місті Києві, організація культурно-масових заходів;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект льодової арени у Дніпродзержинську 2012 року
На сайте мэрии Каменского опубликован текст изменений, которые планируется внести в Программу социально-экономического и культурного развития города на 2019 год, принятую депутатами горсовета.
Так, один из пунктов указанного документа касается строительства ледовой арены. Объект хотят возвести в районе СК «Прометей» по проспекту Аношкина. На составление проектно-сметной документации в городском бюджете могут предусмотреть 300 тыс. гривен.
Кроме того, в Каменском достроят тренировочную базу по баскетболу на улице Вячеслава Черновола, 67Е. Там возведут целый дворец спорта. Стоимость работ оценили в 292,8 млн гривен, 90% от этой суммы финансируется из государственного бюджета.
Вопрос рассмотрят на ближайшей сессии городского совета.

Источник: М.О.С. Медиа
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.056 секунди