Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
О. Єфімов та С. Тимофєєв (Фото: КОДА)
Впродовж вихідних на кризі арени «Льодограй» у Богуславі був розіграний Відкритий Кубок Київської області з хокею серед дітей, не старших 2006 року народження.
Виграла ці змагання команда школи спорту «Київ». Слідом за хлопцями зі столиці розташувалися місцеві хокеїсти, представники богуславських «Шершнів», яких очолює іменитий у минулому нападник київського «Сокола» і національної збірної України Олександр Матвійчук. На третій і четвертій сходинках розташувалися дві команди київської «Крижинки». П’ятими стали хлопці з легендарної школи «Сокола».
Індивідуальні відзнаки розподілилися рівномірно. Найкращим нападником турніру став представник команди-переможниці Ігор Вокало. Серед оборонців організатори відзначили капітана «Сокола» Гліба Дзюбенка. Найкращим воротарем став Олександр Карпенко з «Крижинки-2». Найбільше шайб закинув представник команди-господарки Артем Терзі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Георгий Зубко (Фото: Эспресо)
Віце-президент Федерації хокею України, куратор молодіжної та юніорських збірних команд України Георгій Зубко звернувся до Української хокейної ліги з проханням розглянути можливість включення до числа учасників чемпіонату в сезоні 2017-2018 років команди, що складатиметься з кандидатів до складу молодіжної та юніорської збірних команд України.
«В попередні роки базовим чемпіонатом для збірних команд України був національний чемпіонат, в якому молоді гравці здобували необхідний досвід виступів на високому рівні. З метою більш якісної підготовки молодіжної та юніорської збірних команд України до виступів на чемпіонатах світу, та враховуючи успішний подібний досвід США, Словаччини, Фінляндії, Білорусі, Польщі та інших держав, прошу вас розглянути питання щодо включення команди, що складатися, в основному, із числа гравців кандидатів до складу молодіжної та юніорської збірних команд України до числа учасників чемпіонату», – говориться у зверненні Георгія Зубка.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: зубко, чу

Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Державне підприємство «Спортивний комплекс «Атлет» оголосило про проведення закупівлі за предметом: «Капітальний ремонт окремих інженерних систем та приміщень Спортивного комплексу «Атлет» за адресою м. Київ, пл. Спортивна, 1, в тому числі згідно регламенту МФХ для проведення ЧС 2017 року по хокею з шайбою (коригування)». Очікувана вартість робіт становить 42 млн. 887 тис. 148 грн. 80 коп. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 31 серпня 2017 року. Аукціон призначено на 1 вересня 2017 року.
Згідно документації конкурсних торгів, передбачено підсилення окремих несучих конструкцій будівлі Палацу спорту, ремонт ложі почесних гостей, санвузлів, ремонтно-будівельні роботи третього поверху та влаштування огородження місць для інвалідів-колясочників, ремонтно-будівельні роботи коментаторських кабін на технічному поверсі, заміна ліфтів, заміна трубопроводів водопостачання та каналізації, роботи по кондиціонуванню, встановлення систем водяного спринклерного пожежогасіння та інше. Кінцевий строк виконання робіт - 25 грудня 2017 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір на виконання передпроектних та вишукувальних робіт з "Реконструкції бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки ДП "СК "Авангард".
Згідно підписаного договору ТОВ "Порталгруп" у строк по 31 грудня 2017 року має виконати предпроектні та вишукувальні роботи з реконструкціі будівлі ДП "СК "Авангард". Вартість робіт становить 659 тис. 268 грн. За графіком виконання, роботи складаються з 4-х етапів: 1) Містобудівний розрахунок (вихідні дані) - термін виконання робіт 20 робочих днів; 2) Топографо-геодезичні вишукувальні роботи - 25 робочих днів; 3) Обстеження технічного стану конструкцій існуючої будівлі - 40 робочих днів; 4) Проектна документація на стадії "Передпроектна пропозиція" - термін виконання 42 робочих дні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля протягом вересня-грудня 2017 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 699 тис. 500 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото–Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області №07.2-35/2237 від 20 липня 2017 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради №1509 від 14 липня 2017 року, в яких зазначено, що УНТЦ «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.094 секунди