Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Б. Колесников и В. Бойченко (Фото: ХК «Донбасс»)
4 апреля Мариуполь с рабочим визитом посетил президент хоккейного клуба "Донбасс" Борис Колесников. Во время пресс-конференции Борис Викторович анонсировал строительство двух ледовых площадок в городе.
"В 8 лет нужно привести ребенка в большой хоккей и в пять лет – в фигурное катание – это очень ранние виды спорта. У нас нет времени ждать, мы можем пропустить поколение детей 2010-2011, а может и 2012 годов рождения. С этим связана срочность. Поэтому мы пойдем следующим путем. Сначала мы построим полномасштабную воздухоопорную конструкцию с ледовым полем 60х30 метров, а потом стационарный мультиспортивный комплекс", - рассказал Борис Колесников.
Планируется, что строительство этой ледовой площадки должно начаться не позднее 1 июня и завершится уже в этом году. Отличительной особенностью проекта будет, что впервые в Украине помещения на арене такого типа будут отапливаемыми.
"Мы хотим, в отличие от всех украинских катков, добавить теплые помещения для малышей. На арене будут как теплые раздевалки, так и кафе для родителей и гостей арены.
Думаю, что в этом году мы проведем первый в истории города официальный хоккейный матч. Здесь мы можем пригласить "Сокол", если его возродят, если нет – пригласим "Кременчук" или "Динамо", и "Донбасс" приедет и сыграет первый официальный матч в Мариуполе"
, - отметил президент донецкого клуба.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

С. Тимофєєв та Ю. Загоородній (Фото: КОДА)
Сьогодні, 30 березня, відбулася важлива для розвитку хокею з шайбою на Київщині подія. В Управлінні фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації сьогодні підписано угоду про співпрацю та співробітництво між Управлінням в особі начальника Сергія Тимофєєва та Відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» у Київській області в особі керівника Юрія Загороднього.
Головною метою Угоди є розвиток фізичної культури і спорту, зокрема хокею з шайбою в Київській області.
Спільна діяльність Управління та Громадської організації має на меті розвиток масового, резервного спорту та спорту вищих досягнень, розбудови спортивної інфраструктури, підготовки спортивного резерву для збірних команд Київської області та України з хокею.
Згідно предмету угоди Управління та Федерація будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.
Управління фізичної культури і спорту закликає до співпраці через підписання угод громадські організації та федерації задля розвитку спорту нашої держави.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект Льодового палацу у Черкасах (Фото: Черкаська міськрада)
З цьогорічної Програми соціально-економічного розвитку Черкас частину коштів спрямують на закінчення проекту Льодового палацу. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко під час пленарного засідання. Розробка об’єкту передбачає два льодових майданчики: для гри в хокей і фігурного катання. Сама ж арена має трансформуватися в концертний зал на 2,5 тисячі місць. Також у баскетбольне та волейбольне поле. Попередньо місце для будівництва розглядають на Митниці, з лівого боку від вулиці Богдана Хмельницького. Відтак, якщо проект затвердять цьогоріч, уже в прийдешньому році, імовірно, почнуть будівництво.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Місце розташування Льодового палацу у Хмельницькому (Фото: НГП)
Депутати Хмельницької міської ради планують виділити 2,4 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва палацу спорту і льодового палацу, ділянких яких розміщені у центральній частині міста.
Відповідний проект змін до міського бюджету на 2018 рік з’явився на сайті міської ради.
Палац спорту мають звести на вул. Прибузькій, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об’єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.
Будівництво льодового палацу очікується на вул. Прибузькій, 7/3А. Площа земельної ділянки – 25 тис. кв. м. Палац може використовуватися для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка» загальної кількістю 272 години.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 652 тис. 800 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Зазначимо, що нещодавно БВУФК орендувала льодову арену ТРЦ «Термінал» ціною 1250 грн. за годину без ПДВ, у той час як згідно розрахунків наданих ТОВ «Дивосвіт-Плюс» тільки комунальні послуги у них коштують більше 1200 грн. за годину без ПДВ.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.048 секунди