Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Зустріч В. Кириленка з Р. Фазелем (Фото: Facebook)
Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів зустріч із президентом Міжнародної федерації хокею Рене Фазелем, який прибув в Україну в рамках проведення чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. На зустрічі також були присутні член Ради Міжнародної федерації хокею Сергій Гончаров, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, президент федерації хокею України Анатолій Брезвін та віце-президент федерації хокею України Георгій Зубко.
В’ячеслав Кириленко від імені Уряду подякував президенту Міжнародної федерації хокею за візит в Україну і можливість приймати чемпіонат світу з хокею-2017.
«Ми доклали усіх зусиль, щоб провести цей міжнародний хокейний турнір на належному рівні. А також зробили все для того, щоб іноземним гравцям та вболівальникам було приємно і комфортно в нашій столиці», - сказав В’ячеслав Кириленко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

В. Кличко відкриває «Хокейне містечко» (Фото: КМДА)
Київський міський голова Віталій Кличко відкрив Хокейне містечко на Спортивній площі у столиці, яке працюватиме під час проведення чемпіонату світу з хокею, та закликав прихильників спорту разом вболівати за українську збірну.
«Дуже добре, що за спортивними подіями, які відбуватимуться в столиці України, спостерігатиме весь світ. Я радий вітати усіх учасників, гостей і шанувальників спорту, які зберуться 22 квітня, щоб вболівати за наших хокеїстів. Триматимемо кулаки за наших хлопців, і сподіваємося на їхню перемогу. Україні зараз дуже потрібні перемоги!» – сказав Віталій Кличко на відкритті хокейного містечка.
Мер Києва підкреслив, що спорт покликаний об'єднувати людей.
«Моє завдання як мера столиці – залучати якомога більше спортивних подій до Києва. І ми не тільки проводимо спортивні змагання найвищого рівня, а й відкриваємо фан-зони, де прихильники спорту можуть разом вболівати та спілкуватися у такій чудовій фан-зоні. Давайте разом підтримаємо збірну України з хокею!» – закликав Віталій Кличко вболівальників.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: кличко, кмда

Лого Метро плюс
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підвів підсумки допорогових закупівель для організації проведення масового заходу «Хокейне містечко» за 8 лотами.
Оскільки в торгах за зазначеними лотами зареєструвався тільки один учасник аукціон не проводився. За всіма лотами переможцем визнечене Товариство з обмеженою відповідальністю «Метро плюс». У торгах ще за однією закупівлею: «Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку масового заходу «Хокейне містечко» зареєструвалось 5 учасників, і таким чином 19 квітня був проведений аукціон. У процесі торгів йшла запекла боротьба між ТОВ «Метро плюс» та ТОВ «Центр Економічного забезпечення та охоронно-детективної ліяльності «Орлан». У підсумку найнижчу ціну послуг запропонувало ТОВ ЦЕЗОДД «Орлан» - 18 тис. 794 грн. 16 коп.. Остаточна пропозиція ТОВ «Метро плюс» була 18 тис. 800 грн. Нагадаємо, що стартова ціна дорівнювала 48 тис. 600 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: кмда

Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки допорогової закупівлі за предметом «послуги льодового поля та прилеглих приміщень» у травні 2017 року для проведення навчально-тренувальних занять вихованців ДЮСШ 2005-2007 р.н. загальною кількістю 17 годин.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «АТЕК-Спорт», яке запропонувало ковзанку спорткомплексу «АТЕК». Вартість пропозиції становилала 33 тис. 150 грн. без ПДВ. Таким чином година оренди льодової арени становить 1 тис. 950 грн. без ПДВ. Слід зазначити, що ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке протягом останніх років неодмінно бере участь у тендерах на оренду льоду разом з ТОВ «Дивосвіт-Плюс», але щоразу програє йому, теж пропонує ковзанку спорткомлексу «АТЕК». Ціна їхніх пропозицій останнім часом сягає 2 тис. 405 грн. за годину без ПДВ.
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «АТЕК-Спорт» було зареєстрована 6 квітня 2016 року. Статутний фонд ТОВ складає 1000 грн. Основним видом діяльності є «Функціювання спортивних споруд». Засновником та керівником ТОВ «АТЕК-Спорт» вказано Маковецького Віталія Олексійовича. 18 серпня 2016 року між ТОВ «АТЕК-Спорт» та ПрАТ «АТЕК», в особі генерального директора Ільєнко Л.О. було підписано Договір про співробітництво щодо використання льодової арени. Строк дії цього договору становить 2 роки з можливістю продовження.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл, атек

Прес-конференція Оргкомітету ЧС-2017 (Фото: Facebook)
Сьогодні, 18 квітня, національна хокейна збірна вперше вийшла на новий лід у Палаці спорту і провела відкрите тренування. Захід відвідав Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент НОК України Сергій Бубка, представники ЗМІ.
У розмові з хокеїстами Віце-прем’єр-міністр побажав їм доброго здоров’я та яскравих перемог, а ще – гідно представити Україну на міжнародному турнірі. Запевнив, що вся країна буде їх підтримувати та вболівати.
«Квитки на всі 5 матчів української збірної вже давно розкуплені, пряму трансляцію з Палацу спорту здійснюватиме суспільне телебачення. Переконаний, що трибуни будуть заповнені вщент, мільйони українців дивитимуться матчі по телевізору і вболіватимуть за нашу рідну хокейну збірну», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.066 секунди