Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Заседание оргкомитета (Фото: Одесский горсовет)
6 июня 2017 года в одесской мэрии состоялось заседание организационного комитета по подготовке и проведению в апреле 2018 года Чемпионата мира по хоккею с шайбой среди юниоров IIHF в Одессе.
В турнире планируют принять участие 16 (?! - прим ред.) команд из: Украины, Венгрии, Австрии, Японии, Италии, Румынии и других стран мира.
«Это знаковое для города событие - первые в истории Одессы официальные соревнования по хоккею с шайбой. И мы сделаем все от нас зависящее, чтобы Чемпионат прошел в Одессе на самом высоком уровне», - подчеркнул заместитель Одесского городского головы Анатолий Орловский.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: одеса

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ у вересні - листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 750 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 21 липня.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено орендувати льодову арену у кількості 70 годин у вересні та по 120 годин у жовтні і листопаді. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, з площею льодового поля не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, комбайном для чистки льоду та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

В. Шахрайчук и К. Симчук (Фото: ХК Донбасс)
Тренерский штаб новокузнецкого «Металлурга» пополнит известный в недавнем прошлом вратарь Константин Симчук. Константин Николаевич, а также Андрей Иванович Евстафьев, который продолжит работу в новокузнецком хоккейном клубе, будут являться ассистентами Вадима Валерьевича Шахрайчука. Напомним, В. Шахрайчук был назначен главным тренером команды в марте текущего года.
Константин Симчук (26.02.1974) — воспитанник киевского «Сокола», завершил игровую карьеру в 2013 году. В России выступал за такие команды как «Спартак», «Салават Юлаев», «Сибирь», магнитогорский «Металлург», ХК МВД, ЦСКА. Имеет большой международный опыт матчей в составе сборной Украины, а также в лигах Северной Америки, где провел 4 сезона. По окончании профессиональной карьеры, перешел на тренерскую работу. Являлся ассистентом главного тренера в украинских клубах и национальных сборных страны. Вместе с Вадимом Шахрайчуком работал в киевском клубе «Дженералз», который в 2016 году завоевал серебряные медали чемпионата Украины. Кроме того, с мая 2015 года К. Симчук являлся исполняющим обязаности директора, а в мае 2016 года был назначен директором ГП «СК «Авангард».

Источник: «Металлург» Новокузнецк
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Київський апеляційний господарський суд розглянув матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрсоцбудінвест» на рішення Господарського суду міста Києва від 20 лютого 2017 року.
Суд встановив: рішенням Господарського суду м. Києва в задоволенні позову відмовлено повністю. Не погодившись з прийнятим рішенням, ТОВ «Укрсоцбудінвест» звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення від 20.02.2017 скасувати та прийняти нове, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі. Обґрунтовуючи вимоги апеляційної скарги апелянт зазначив, що при ухваленні оскаржуваного рішення судом першої інстанції порушено та неправильно застосовано норми матеріального та процесуального права.
Дослідивши доводи апеляційної скарги, заслухавши пояснення представників позивача, відповідача, та третіх осіб, перевіривши матеріали справи та проаналізувавши, на підставі встановлених фактичних обставин справи, правильність застосування судом першої інстанції норм законодавства, апеляційний господарський суд встановив наступне.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 31 липня по 27 серпня 2017 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 80 годин для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2001-2007 р.н.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 80 тис. грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1000 грн. Договір на надання послуг має бути підписаний у строк до 2 липня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.041 секунди