Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
О. Єфімов (Фото: ICTV)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві оприлюднив повідомлення про намір укласти договори про закупівлі Хокейного інвентарю та на Послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення спортивних змагань та масових заходів. Традиційно у зазначених закупівлях взяти часть виявили бажання по одному учаснику. Таким чином вони й були визначені переможцями закупівлі. За 77 ключок Sherwood та 300 шайб ФОП Верніков С.Р. отримає 268 тис. грн., у той час як ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» за 410 годин послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень отримає 2 млн. 337 тис. грн. (5700 грн./год.)
Зазначимо, що за у період з 2018 по 2021 року Відокремлений підрозділ ФХУ в м. Києві щорічно за рахунок місцевого бюджету закуповував хокейний інвентар у ФОП Верніков С.Р. [2018-1], [2018-2], [2018-3], [2018-4], [2020], [2021-1], [2021-2] та послуги льодового майданчика у ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» [2020], [2021] на загальну суму майже 5 млн. грн. Після 2021 року по теперішній час Відокремлений підрозділ ФХУ в м. Києві закупівлі не проводив.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ТОВ «ПБІК «Будівельні традиції»
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» підвело підсумки закупівлі за предметом поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6. Переможцем закупівлі визначено Товариство з обмеженою відповдальністю «ПБІК «Будівельні традиції» з пропозицією 14 млн. 593 тис. 866 грн. 49 коп.
Слід зазначити що інших бажаючих прийняти участь у цій закупівлі не виявилось. За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «ПБІК «Будівельні традиції» було засновано в листопаді 2021 року. До березня 2023 року воно мало назви ТОВ «Квімпел Лайт» та ТОВ «ПК «Постачальні традиції». Засновником та диектором підприємства є уродженка Маріуполя Утка Марина Валентинівна. Статутний капітал наразі становить 500 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Д. Гашек в Ірпіні (Фото: Facebook)
Легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек - великий друг України. Олімпійський чемпіон та дворазовий володар Кубка Стенлі підтримує Україну після повномасштабного вторгнення росії. Також він доносить чіткі меседжі та особливо активно виступає проти участі російських спортсменів у міжнародних змаганнях.
Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша розповів гостям про оборону Ірпеня та запросив оглянути ЖК «Ірпінські Липки», який був зруйнований під час окупації міста російськими військами.
«Якби росія не намагалася знищити нашу державу та зупинити наші плани - у них нічого не вийде! Перемога буде за нами!»,- прокоментував керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.
«Дуже хочу, щоб після закінчення війни у цих містах, назви яких нині на устах в усього світу, з’явилися хокейні ковзанки, щоб діти мали змогу займатися нашим видом спорту. Обіцяю приїжджати на відкриття арен і всіляко вас підтримувати», - сказав під час візиту легендарний гість.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: ірпінь

Новый каток. Раньше был школьный стадион, за который боролись жители. (Фото: А. Искрицкая)
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Спортивний Комплекс» оголосило про здійснення закупівлі за предметом Поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» КП «Спортивний комплекс» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6. Очікувана вартість закупівлі становить 19 млн. 805 тис. 331 грн. 40 коп. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 7 червня 2023 року.
Згідно тендерної документації переможець торгів має провести поточний ремонт будівлі структурного підрозділу «Льодова арена» КП «Спортивний комплекс» за адресою: місто Київ, вул. М.Шалетт, 6 у строк до 31 грудня 2023 року. Серед запланованих робіт: заміна дверей, роботи з теплоізоляції, заміна сантехнічного приладдя, розеток, вимикачів, освітлювальних приладів, внутрішнє опорядження та ін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Візит Делегації Групи друзів України при ЮНЕСКО на «Авангард» (Фото: Мінмолодьспорт)
24 квітня делегація Групи друзів України при ЮНЕСКО у складі семи дипломатів з Литви, Латвії, Польщі, Естонії, Ісландії та Канади на чолі з пані Йолантою Балчіуньєне, послом та Постійним представником Литви при ЮНЕСКО, перебуває з дводенним офіційним візитом в Києві.
Під час візиту дипломати разом з Міністром молоді та спорту України Вадим Гутцайт та його заступником Андрієм Чесноковим відвідали спортивний комплекс «Авангард». На зустрічі був присутній і колишній вихованець київського ХК «Сокіл», який ще юніором прийшов на ковзанку цього спорткомплексу, олімпійський чемпіон 1992 року, гравець НХЛ Олексій Житник.
1 березня 2022 року будівля «Авангарду» була серйозно пошкоджена вибуховою хвилею та уламками ракети під час обстрілу київської телевізійної вежі. Спортивна спільнота України вже не раз організовувала прибирання території зруйнованого спорткомплексу і збирала кошти на його відновлення.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.033 секунди