Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили міську цільову Програму «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки.
Згідно з документом, у столиці з’явиться багатофункціональний спортивний комплекс з льодовою ареною та басейном. Його планують побудувати на вулиці Тростянецькій, 60. А за адресою Ягідна, 2 – звести лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15.
Зазначимо, що цього року Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА провів тендер за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ» з пропозицією 756 тис. грн. Згідно проекту програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки заплановано витратити на будівництво спорткомплексу на Тростянецькій, 60 у 2019 році - 3,5 млн. грн. бюджетних коштів та 5,9 млн. грн. з інших джерел, у 2020 році - 3,7 млн. грн. з бюджету м. Києва та 39,02 млн. грн. з інших джерел, та у 2021 році 42 млн. грн. виключно за рахунок інших джерел. Джерела цих інших джерел в документі не вказані.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Верніков (Фото: Хокей)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підбив підсумки тендеру за предметом: "Хокейне екіпірування та інвентар". За умовами закупівлі переможець має надати у строк до 31 грудня 2018 року зазначений інвентар. Переможцем торгів визначений фізична особа-підприємець Верніков Станіслав Романович з пропозицією у розмірі 647 тис. 370 грн.
Для участі у торгах крім ФОП Верніков С.Р. зареєструвався ФОП Бондарев Г.Ю. з пропозицією 649 тис. 100 грн.. За підсумками аукціону, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу розгляду тендерних пропозицій, комітет розглянув пропозицію та документи надані ФОП Верніков С. Р., дійшов до висновку що вони відповідають тендерній документації, та прийняв рішення про намір укласти договір.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лозовеньківська 71 (Фото: Google)
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з ФОП Шаповалов Михайло Володимирович на виконання частини підготовчих робіт по об'єкту «Нове будівництво спортивного корпусу «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові» (підготовка будівельного майданчика). Сума договору становить 1 млн. 165 тис. грн. Роботи мають бути виконані у строк до 31 грудня 2018 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Прес-конференція УХЛ (Фото: Укрінформ)
За два з половиною роки проведення чемпіонатів країни під егідою Української хокейної ліги закинуто 300 шайб. Увесь цей час надійним партнером УХЛ була торгова марка Parimatch, співробітництво з якою виходить на новий рівень.
Як повідомив під час прес-конференції в Укрінформі виконавчий директор ліги Олексій Брага, відсьогодні національний чемпіонат має назву "Українська хокейна ліга - Парі-Матч".
Було також представлено новий логотип чемпіонату України сезону 2018/2019 років.
"В умовах кризи вітчизняного спорту наш хокей вибрав єдиний, на мій погляд, правильний шлях - зробив акцент на молодь, - підкреслив представник ТМ Parimatch Вадим Місюра. - Це спрацювало. Заповнені хокейні майданчики у Кременчуку, Харкові, Херсоні - чудовий індикатор зростаючого інтересу до цієї мужньої гри. Молоді українські гравці демонструють якісний хокей, про що свідчать результати виступів наших збірних. Зростають і "навколохокейні складові": соцмережі УХЛ нинішнього року увійшли до світової десятки за кількістю користувачів. Саме тому ми вирішили не лише продовжити, а й розширити співробітництво з лігою. Ми й надалі здійснюватимемо проекти "Тренування із зіркою" та "Кращий гравець місяця", запропонуємо нові акції", - наголосив Місюра.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: варламов, чу

А. Пїсоцький (Фото: Facebook)
Сьогодні перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький разом із головою Щербанівської ОТГ Ігорем Проциком та начальником департаменту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександром Буцьким обговорювали можливість створення унікального для Полтавщини спортивного комплексу.
Про це Андрій Пісоцький написав на своїй сторінці facebook.
Цей спорткомплекс складатиметься з льодової арени, яка трансформуватиметься в універсальний спортмайданчик для гри у баскетбол, футбол та ін. Масштабний комплекс міститиме трибуни для глядачів, які зможуть спостерігати змагання.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.077 секунди