Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Керівники міста та області підтримують розвиток хокею у Кременчуці (Фото: Кременчуцька міськрада)
27 грудня під час робочої поїздки до міста Кременчука перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький разом із міським головою Віталієм Малецьким оглянули хід реконструкції льодової арени «Айсберг». Андрій Пісоцький, який є головою Федерації хокею Полтавської області, зазначив, що цей спортивний льодовий комплекс є єдиним на Полтавщині, подібного закладу немає навіть у сусідніх областях, зокрема у Кіровоградській та Черкаській. Він висловив щирі слова вдячності представникам соціально-відповідального бізнесу, які вкладають кошти у будівництво таких важливих спортивних споруд. Андрій Пісоцький пообіцяв, що обласне керівництво сприятиме розвитку хокею на Полтавщині та надаватиме підтримку з обласного бюджету хокейному клубу «Кременчук», який представляє Полтавську область у змаганнях різних рівнів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Синютка та А. Брезвін (Фото: Львівська ОДА)
Сьогодні, 20 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним, аби вирішити питання розвитку хокею у Львівській області.
В межах зустрічі Олег Синютка ознайомився із ситуацією із будівництвом та реконструкцією льодових арен по Україні та поцікавився планами Федерації щодо створення побідних комплексів на Львівщині.
«Львівщина активно задіяна у розвитку хокейного спорту, до того ж, рівень вихованців львівської школи хокею зараз – на досить високому. Окрім того, завдяки Львівщині ми можемо святкувати 100 річчя українського хокею», - зазначив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.
Сторони зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області та обмінялися думками щодо можливих джерел фінансування.
«Подібна спортивна арена, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, наразі є дуже потрібною. Тож ми можемо сьогодні розглядати кілька точок зведення такого комплексу, серед яких міста Дрогобич та Стрий», - зазначив Олег Синютка.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Брезвін та В. Кличко (Фото: КМДА)
Проведення в Києві літньої Всесвітньої Універсіади працюватиме на підвищення іміджу столиці. І влада Києва готова долучитись до організації і проведення цього заходу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на І Генеральній асамблеї Спортивної студентської спілки України.
Мер Києва наголосив, що Спортивна студентська спілка України, особисто її президент Євген Імас, ініціює проведення у Києві у 2021 чи 2023 роках літньої Всесвітньої Універсіади. «Це дуже гарна ідея, реалізація якої сприятиме спортивному руху, розвитку туризму, працюватиме на імідж столиці. Переконаний, що приїзд до нас понад 15 тисяч спортсменів, тренерів, журналістів, офіційних осіб, вболівальників з більше 150 країн світу приверне увагу до Києва», – сказав Віталій Кличко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документМістить відео
Теги: кличко, імас

Лого ФХУ
Міністерство молоді та спорту оприлюднило Додаткову Угоду №2 до Договору від 24 січня 2017 р. №6/17/17 про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування у розмірі 11 млн. 434 тис. 600 грн. (нагадаємо, що згідно попередньої версії Догововору бюджетне фінансування ФХУ становило 9 млн. 934 тис. 600 грн.). Нагадаємо також, що станом на червень 2017 року ФХУ витратитила більше 9,6 млн. бюджетних коштів.
Зазначимо, що у період з жовтня по грудень 2017 року ФХУ вже освоїла більше 1,3 млн. грн. З них найбільші витрати це кошти на вiдрядження збірної на турнир до Литви - 239 тис. 500 грн. та 279 тис. 770 грн. на відрядження молодіжної збірної на чемпіонат світу. Серед іншого: оренда льодових арен (ЛА "Термінал", ЛА КП "Спортивний комплекс", льодові арени у Харкові та Дніпрі) для НТЗ збірних та для проведення чемпіонату України серед жінок на загальну суму 265 тис. 570 грн, фармацевтична продукція на суму 112 тис. 694 грн., витрати на проживання, перевезення та харчування. Також у ФОП Вернiков С.Р. для збірної U20 були закуплені ключки вартістю 89 тис. 850 грн.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
14 грудня під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України Миколи Даневича відбулося засідання Комісії з визначення доцільності підготовки державних інвестеційних проектів, проведення їх державної експертизи та надання висновків за їх результатами, проведення внутрішнього моніторингу стану розроблення та реалізації державних інвестиційних проектів.
Під час засідання було прийнято рішення про підтримку Концептуальної записки державного інвестиційного проекту та розробки державного інвестиційного проекту за умови узгодження механізму фінансування із залученням міжнародної фінансової організації з Міністерством фінансів України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.036 секунди