Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Одеський Палац спорту (Фото: Одеська облрада)
Одеська обласна рада планує проводити планові ремонтні роботи в Спортивно-концертному комплексі «Одеський «Палац спорту».
Нагадаємо, депутати обласної ради на одному із засідань профільної комісії розглянули питання щодо проведення необхідних ремонтних робіт у зазначеному спортивному комплексі.
Наразі «Проектний інститут «Одеський Промбудпроект» займається підготовкою проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту Палацу спорту. З обласного бюджету на це виділено кошти в розмірі 1 млн. гривень.
За словами директора Палацу спорту Ігоря Волошина, проект повинен бути готовий до початку жовтня 2017 року. Перелік має включити ремонт покрівлі купола демонстраційного залу, облаштування оглядового майданчика інженерної споруди, комунікацій, тощо:
«Проект дуже складний, в нього входять внутрішні і зовнішні роботи», – повідомив очільник закладу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» здійснила державну закупівлю на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у вересні-листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 744 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Для участі у торгах традиційно крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» зареєсрувалось лише ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке протягом останніх років неодмінно бере участь у тендерах разом з ТОВ «Дивосвіт-Плюс», з пропозицією 747 тис. 100 грн. За підсумками аукціону первісні пропозиції, як завжди, залишилися незмінними.
Згідно протоколу засідання комітету з конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (серед яких знову була довідка про те, що учасника протягом останніх 3-х років не було притягнуто до відповідальності за порушення норм закону «Про захист економічної корупції» (?!!!)), дійшов висновку що підстави відхилення тендерної пропозиції згідно Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні й одноголосно прийняв рішення про намір укласти договір.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Брезвін та І. Гундич (Фото: Житомирська ОДА)
Житомирщина готова співфінансувати спільно з державою створення льодових арен в області для розвитку хокею та фігурного катання.
Про це зазначив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич 4 серпня, під час зустрічі з президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіном.
«Як тільки у державному бюджеті будуть передбачені кошти на льодові арени, у нас проект вже буде готовий. Якусь частину вартості проекту ми також не проти співфінансувати», – сказав Ігор Гундич.
Вже найближчим часом на Житомирщину приїдуть спеціалісти, які допоможуть визначитися з ділянкою та прорахунком вартості проекту. Тим часом управління сім’ї, молоді та спорту ОДА прораховуватиме вартість створення хокейної школи та тренувань юних спортсменів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

С. Тимофєєв (Фото: НОК)
10 липня на засіданні наради у Київській обласній державній адміністрації, було оголошено переможця конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Управління фізичної культури і спорту КОДА. Ним став член виконкому КМВ НОК України, президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту, заступник голови Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голова Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України Сергій Тимофєєв.
Нагадаємо, що Сергій Тимофєєв до останнього часу був співвласником та директором ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке володіє спортивно-оздоровчим комплексом на вул. Йорданський (кол. Л. Гавро), 4-г. Цей спорткомплекс було здано в експлуатацію у 2009 році. Вартість будівництва ковзанки разом з тенісними кортами та автостоянкою становила близко 2,7 млн. грн. У період з лютого 2016 року по травень 2017 року підприємство за свої послуги тільки бюджетних коштів отримало на суму більш ніж 5,6 млн. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3
Містить документ
Теги: тимофєєв

Чілери на "відповідальному зберіганні" (Фото з власного архіву)
Сьогодні відбулася робоча зустріч президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна та віце-президента Михайла Резніка із Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Учасники зустрічі в ході розмови торкнулися двох аспектів розвитку хокею з шайбою в Україні.
Зокрема, представники Федерації обговорили з Міністром продовження реалізації цілей та завдань державної соціальної цільової програми «Хокей України». Також мова йшла про передачу наявного на балансі підприємства, підпорядкованого Мінінфраструктури, обладнання для будівництва та експлуатації спортивних споруд зі штучним льодом для міст та областей, які розробляють проектно-кошторисну документацію та планують будівництво льодових арен.
За підсумками зустрічі Володимиром Омеляном були дані відповідні доручення.
Нагадаємо, що після прийняття програми «Хокей України» відповідальним за використання коштів за цією програмою стало Державне підприємство «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд». У 2008 році ними було закуплене обладнання для будівництва спортивних споруд зі штучним льодом.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди