Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ
Міністерство молоді та спорту оприлюднило Додаткову Угоду №8 до Договору від 24 січня 2017 р. №6/17/17 про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування спортивної федерації на 2019 рік у розмірі 15 млн. 51 тис. грн.. Це вже третя зміна до п. 2.1.3 Договору поточного року. Згідно Додаткової угоди №5 фінансування ФХУ на 2019 рік було заплановано у розмірі 6 млн. 151 тис. грн., у травні воно було збільшене до 9 млн. 151 тис. грн., а 15 жовтня 2019 року за Додатковою угодою №7 бюджетне фінансування федерації було визначено у розмірі 12 млн. 351 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: фху

Лого Favorit Sport
Федерація хокею України та Favorit - один з лідерів ринку України в сегменті gaming & sport entertainment, домовилися щодо партнерства. За підтримки «Офіційного Генерального Спонсора» Favorit в столичному Палаці Спорту в період з 12 по 18 грудня відбудеться Чемпіонат світу з хокею U20.
На льодовій арені зустрінуться збірні України, Італії, Франції, Естонії, Угорщини і Польщі.
«Вже втретє поспіль Міжнародна федерація хокею довіряє нам проведення Чемпіонату світу. І для Федерації хокею України, і для мене особисто - це велика честь, адже це доказ того, що ми вдало справлялися зі своєю роботою на минулих чемпіонатах. Але проводити заходи такого масштабу просто неможливо без партнерів. Ми раді співпраці з компанією Favorit і дякуємо їм за це.» - зазначив президент Федерації Анатолій Брезвін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, брезвін, u-20

І. Бондаренко зустрівся з інвесторами проекту «Льодова арена з глядацькими трибунами» (Фото: Закарпатська ОДА)
Сьогодні, 6 листопада, голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з представниками компанії ТОВ «Айс-Ленд», які ознайомили з проектом будівництва спортивної арени. Вона буде зведена за сучасними технологіями та відповідатиме європейським нормам.
Під час зустрічі обговорено питання відкриття відкритої ковзанки у 2019 році та реалізації проекту спортивної арени у 2020 році.
Представники ТОВ «Айс-Ленд» запропонували безкоштовний доступ та години катання на ковзанці в Ужгороді згідно погодженого графіку для дитячо-юнацьких закладів, спортивних федерацій, навчальних закладів Закарпатської області та спортивних громадських організацій.
Ігор Бондаренко доручив створити робочу групу до складу якої входитимуть фахівці ОДА, для вивчення даного питання.

Джерело: Закарпатська обласна державна адміністрація
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи. В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переможцем було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена ВДНГ». За 318 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена ВДНГ» отримає 954 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3000 грн. Слід зазначити що у Обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що умови відповідають всім необхідним технічним вимогам, зокрема площа льодового поля не менше 30х60 м², у той час як згідно документації ТОВ «Льодова арена ВДНГ» є власником арени, що має площу льодового поля 56х26 м².

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, сокіл

Лого ФХУ
Міністерство молоді та спорту оприлюднило Додаткову Угоду №7 до Договору від 24 січня 2017 р. №6/17/17 про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту України національної спортивної федерації до організації і проведення спортивних заходів з хокею. Згідно зазначеної угоди сторони домовились внести зміни до п. 2.1.3 Договору, а саме передбачити бюджетне фінансування спортивної федерації на 2019 рік у розмірі 12 млн. 351 тис. грн. (нагадаємо, що згідно версії Договору від 25 грудня 2018 року бюджетне фінансування ФХУ на 2019 рік планувалось у розмірі 6 млн. 151 тис. грн., тоді як у травні воно було збільшене до 9 млн. 151 тис. грн.). Нагадаємо також, що у травні Україна отримала право на проведення чемпіонату світу серед молодіжних команд у Дивізіоні IB, організація якого обійдеться за попередніми розрахунками більше 6 млн. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: фху

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.037 секунди