Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект Льодового палацу у Черкасах (Фото: Черкаська міськрада)
Сьогодні члени виконавчого комітету Черкаської міської ради погодили проектно-кошторисну документацію на будівництво Льодового Палацу у Черкасах, який планується звести у мікрорайоні «Митниця» на розі вулиць Б.Хмельницького та Героїв Дніпра.
Майбутній спортивний об’єкт, який спеціалізуватиметься на грі в хокей, фігурних танцях та масовому катанні на крижаній арені населення, матиме, орієнтовно, два поверхи, заввишки загалом – 17,5 метрів та розраховуватиметься на близько 700 глядачів.
Директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін розповів, що проект, який розробляли фахівці товариства «Інститут Харківпроект», був погоджений на розширеній містобудівній та архітектурній раді. А також – отримав позитивні висновки у спортивної громади Черкас. Орієнтовна вартість будівництва сягатиме майже 120 мільйонів гривень.
За словами, заступника міського голови Сергія Гури зазначений проект варто подати до Уряду для отримання співфінансування з державного бюджету. Загалом на зведення такого соціально-важливого об’єкту спортивного та оздоровчого спрямування місто може сподіватись на покриття державою значної частини його вартості.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Господарський суд міста Києва розглянув позов Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» до Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» про стягнення 102 тис. 583 грн. та 80 коп.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд м. Києва встановив: 17 грудня 2010 року між ДЮУСЦП «Авангард» та ФХУ було укладено договір оренди нежитлового приміщення №17/12/2010-03, згідно умов якого орендодавець передає, а орендар приймає в тимчасове платне користування частину нежитлового приміщення, що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, буд. 46, площею 504,5 кв.м, орендар сплачує орендну плату в розмірі 80,00 грн. в т.ч. ПДВ - 13,33 грн. за 1 кв.м, розмір орендної плати з 17.12.2010 по 31.12.2010 складає 40360,00 грн. в т.ч. ПДВ - 6726,67 грн., розмір орендної плати за місяць з 01.01.2011 складає 40360,00 грн. в т.ч. ПДВ - 6726,67 грн., цей договір діє з дати підписання сторонами договору та акту приймання-передачі приміщень до 31.05.2011 включно, зміни та доповнення до цього договору можуть бути зроблені тільки за погодженням сторін у письмовій формі, шляхом укладення додаткових угод за підписами уповноважених представників сторін. Зміни та доповнення, що вносяться до договору, розглядаються сторонами протягом 5 робочих днів.
Згідно акту приймання-передачі від 17.12.2010 орендодавцем передано відповідачу у тимчасове платне користування нежитлове приміщення, зазначене у договорі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка» загальної кількістю 305 годин.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 732 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Нагадаємо, що включно до середини лютого поточного року година льоду у ТОВ «Дивосвіт-Плюс» коштувала 2190 грн.
Для участі у торгах для ДЮСШ «Крижинка» традиційно крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» зареєсрувалось ТОВ «Спортивний клуб «Олімп» з пропозицією 733 тис. 525 грн. За підсумками аукціону, як завжди, первісні пропозиції залишилися незмінними.
Згідно протоколу засідання комітету конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс», дійшов до висновку що пропозиція повністю відповідає тендерній документації та Закону «Про публічні закупівлі» та вирішив визнати ТОВ «Дивосвіт-Плюс» переможцем торгів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Дворец спорта (Фото: artemco)
Державне підприємство «Спортивний Комплекс «Атлет» провело низку закупівель для потреб Палацу спорту в рамках підготовки до проведення чемпіонату світу з хокею 2017 року у дивізіоні ІА. Зокрема, у ТОВ «Спорт Маркетинг Груп» були закуплені Біла фарба для льоду (матеріал Jet Ice Super white 3000) вартістю 88 тис. 788 грн. та Комплект для розмітки хокейної площадки вартістю 15 тис. 498 грн.. Разом з цим у ЧП НПФ «Імекс Хімгрупп» за 43 тис. 560 грн. придбано 42% Розчин етиленгліколю, у ТОВ «Санмей Україна» за 16 тис. 800 грн. - фреон, у ТОВ «Компанія «Етна-Трейд» Електричний привод Belimo вартістю 37 тис. 700 грн. ...
Крім цього, за предметом Хокейна сітка для воріт всі 4 пропозиції були відхилені, та оголошено нову закупівлю. У повторному тендері 10 березня взяти участь виявило бажання тільки ТОВ «Спорт Маркетинг Груп» з пропозицією 15 тис. 300 грн.. ТОВ СМГ негайно було визначено переможцем, незважаючи на те, що у технічних вимогах наданої пропозиції, помилково предметом закупівлі вказано: «Комплект для розмітки хокейної площадки».
Також ДП «СК «Атлет», 2 березня, провело аукціон щодо закупівлі Монолітного прозорого полікарбонату (бортове скло), де найвигіднішу пропозицію (119 тис. 499 грн.) надало ТОВ «Айронтрейд», але ця пропозиція досі не розглянута.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Господарський суд м. Києва розглянув позов про визнання незаконним рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року «Про питання використання об'єкта незавершеного будівництва - Крита спортивна арена». Позов мотивований допущеним при прийнятті оскаржуваного рішення перевищення КМР своїх повноважень, невмотивованості підстав винесення рішення, неправильного висновку щодо визнання рішення КМР від 08.10.2015 №136/2039 таким, що втратило чинність та порушенням Регламенту КМР при прийнятті оскаржуваного рішення.
У судове засідання 20 лютого 2017 року Позивач представників не направляв, натомість подав клопотання за ст. 77 ГПК України про відкладення судового засідання у зв'язку з заміною представника та необхідністю йому часу на підготовку до справи, у зв'язку з чим при відкладенні просив строки розгляду спору продовжити. Разом з цим суд зазначає, що явка представників сторін у судові засідання обов'язковою не визнавалась. Позивачем також не обґрунтовано підстав необхідності прийняття його представником саме особистої участі в судовому засіданні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.086 секунди