Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
В. Микита (Фото: Закарпатська ОВА)
За підтримки громад Закарпаття та Федерації хокею України в регіоні стартує проєкт з будівництва трьох критих льодових майданчиків. Про це у відеозверненні повідомив голова ОВА Віктор Микита.
«Ці осередки стануть фундаментом розбудови хокею на Закарпатті, який зародився в Ужгороді у 70-х роках минулого сторіччя, а також новим місцем для тренувань спортсменів, які релокуються у наш регіон», – підкреслив очільник області.
За його словами, це буде відповідь на ворожий теракт, яким рашисти 3 січня знищили льодову арену «Альтаїр» у Дружківці на Донеччині.
Віктор Микита також додав, що у громадах Закарпаття, де облаштують такі майданчики, проводитимуть тренування, змагання та створять ДЮСШ із відділеннями для хокею.
Додамо, що кількість обіцянок побудувати криту арену на Закарпатті пішла вже на третій десяток: [1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16], [17], [18], [19], [20], але справа з місця так і не зрушила...

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Пожежа на льодовій арені «Альтаїр» у Дружківці після удару. (Фото: Новини Донбасу)
По Дружківці Донецької області російські військові вдарили ракетами. Внаслідок обстрілу ввечері 2 січня горить льодова арена «Альтаїр».

В Офісі президента України повідомили, що за попередніми даними, поранено двох людей. Подробиці уточнюються.
Другою ракетою завдано удару по селу Яківлівка.

Генеральний директор хокейного клубу «Донбас» Федір Іллєнко прокоментував обстріл арени, яка з 2014 року була домашньою ареною клубу.

«Льодова арена… це не просто будівля… це другий будинок для нашого клубу після 2014 року… це сотні дитячих змагань, десятки міжнародних турнірів, посмішки дітей… це найбільша школа хокею та фігурного катання в Україні… це люди, які створювали радість усі 8 років від початку війни…», – написав Іллєнко у Facebook.

Джерело: Новини Донбасу
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Та сама WM-Shira electra вартістю 7,1 млн. грн. за цінами 2019 року (Фото: Facebook)
Господарський суд міста Києва розглянув клопотання Державного підприємства Спортивний комплекс «Авангард» про призначення судової експертизи у справі за позовом ТОВ «Навігаторспецбуд» до ДП «СК «Авангард» про стягнення 8761363,93 грн. та зустрічного позову про стягнення 7060006,10 грн. та ухвалив: клопотання ДП «СК «Авангард» про призначення судової експертизи задовольнити частково. Призначити комплексну судову будівельно-технічну та товарознавчу експертизу у справі. На вирішення судового експерта поставити наступне питання:

- яка вартість фактично виконаних робіт за договором на виконання робіт від 26.04.2019 № 18, укладеним між ТОВ «Навігаторспецбуд» та ДП «СК «Авангард» з капітального ремонту приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва)?

- яка ринкова вартість поставленого обладнання за договором на виконання робіт від 26.04.2019 № 18, укладеного між ТОВ «Навігаторспецбуд» та ДП «СК «Авангард» з капітального ремонту приміщень будівлі льодового палацу ДП «СК «Авангард» на вул. Мельникова, 46 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва, на території України з урахуванням доставки та митних платежів станом на дату поставки?

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч у МКМС (Фото: ФХУ)
13 грудня у Міністерстві культури відбувалася офіційна зустріч віцепрезидента Міжнародної федерації хокею, голови цьогорічного молодіжного чемпіонату світу Боба Ніколсона, президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна з Міністром культури, молоді та спорту України Володимиром Бородянським та його заступником Володимиром Шуміліним.
Боб Ніколсон, канадський керівник, адміністратор хокею. З 1998 по 2014 рік він був президентом та головним виконавчим директором Федерації хокею Канади. За час перебування пана Ніколсона на посаді президента Федерації хокею Канади національні команди цієї країни завоювали багато трофеїв, у тому числі 7 золотих олімпійських медалей та 5 титулів чемпіонатів світу серед чоловіків. Нещодавно Боб Ніколсон став ще й директором клубу НХЛ «Edmonton Oilers». Під час зустрічі він поділився досвідом розвитку хокею в Канаді. Особливу увагу протягом обговорення було приділено нинішньому стану розвитку льодових видів спорту в Україні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: брезвін, фху

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі з придбання хокейного екіпірування. За 4 лотами, у трьох різних постачальників буде закуплено екіпірування загальною вартістю 917 тис. 170 грн. Ще по одному лоту «Хокейна форма» з орієнтовною вартістю 438 тис. грн. закупівля була відмінена тому що прийняти участь у тендері виявив бажання тільки один учасник.
За лотом №1 «Шолом для гри в хокей з шайбою» (220 шт.) переможцем був визначний ФОП Бондарев Генадій Юрійович з пропозицією 483 тис. 700 грн. За лотом №2 «Захист воротаря» переможцем закупівлі стала ФОП Долбня Оксана Вікторівна з пропозицією 282 тис. 900 грн. За третім лотом ФОП Іщенко Андрій Ігорович зобов'язується поставити 15 зимових костюмів для тренування на льоду вартістю 37 тис. 870 грн. За лотом №4 «Комплект захисту початківців для гри в хокей» (15 шт.) переможцем також став ФОП Іщенко А.І. з пропозицією 112 тис. 700 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.039 секунди