Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
С. Верніков (Фото: Хокей)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підбив підсумки тендеру за предметом: "Спортивні товари та інвентар (Хокейні ключки, футболки хокейні тренувальні)". За умовами закупівлі переможець має надати у строк з 19 по 21 червня 2018 року зазначений інвентар.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначений фізична особа-підприємець Верніков Станіслав Романович з пропозицією у розмірі 99 тис. 600 грн.. Згідно цієї пропозиції він зобов'язується поставити 40 ключок Sherwood T30 (виробництво - Китай), ціною 1649 грн. за одиницю, 10 ключок Sherwood N8 (виробництво - Китай), ціною 1715 грн. за штуку та 30 тренувальних футболок хокейних марки Sherwood виробництва Пакістану по ціні 530 грн. за одну.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 3 по 28 серпня 2018 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 97 годин для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2004-2008 р.н.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 126 тис. 100 грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1300 грн. Договір на надання послуг має бути підписаний у строк до 1 липня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Сесія херсонської облради 01.06.2018 (Фото: Херсонська облрада)
Херсонська обласна рада продовжує свою планомірну політику з відродження та розвитку хокею. На сьогоднішній сесії було прийнято відразу 4 рішення, які стосуються даного питання.
Так, у комунальних закладах Херсонської обласної ради «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» та «Херсонське вище училище фізичної культури» створені відділення хокею з шайбою, які розраховані на 12 та 16 осіб відповідно. Рішення продиктовані необхідністю поліпшення умов для розвитку хокею. У майбутньому молоді спортсмени отримають можливість продовжити професійну діяльність в комунальному підприємстві «Обласний центр хокею» та хокейному клубі «Дніпро», який буде брати участь у змаганнях Української хокейної ліги вже з найближчого сезону.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

А. Срюбко (Фото: UA:Перший)
Колишній оборонець «Сокола», національної збірної України і провідних російських клубів, знаменитий у роки гравецької кар'єри тафґай, а нині наставник молодіжної збірної України з хокею Андрій Срюбко очолив ініціативну групу з відродження найтитулованішого клубу держави «Сокола».
Небайдужі вболівальники і фахівці звернулися з відкритим листом до мера столиці Віталія Кличка. У тексті зазначається, що для відродження клубу необхідно 5 мільйонів гривень.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Комісії Мінмолодьспорту з відбору проектів (Фото: Мінмолодьспорт)
29 травня в Мінмолодьспорту відбулось міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту.
Засідання відкрив голова комісії, заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич. Він привітав всіх учасників засідання та, зокрема, представників регіонів, які прагнуть розвинути спортивну інфраструктуру в містах України.
На виконання останови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 220 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам", було розглянуто 11 проектів з Хмельницької, Вінницької, Одеської, Львівської, Луганської, Черкаської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Полтавської областей.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.072 секунди