Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект льодової арени у Миколаєві (Мал.: Миколаївська міськрада)
В мэрии Николаева планируют построить ледовую арену в Парке Победы за 130 миллионов из бюджета города. Об этом свидетельствует проект бюджета Николаева на 2018 год, опубликованный на сайте Николаевского городского совета.
Согласно пообъектной росписи бюджета развития Николаева на 2018 год, управление капитального строительства планирует построить ледовую арену по адресу проспект Героев Украины, 4. Как известно, по тому адресу находится «спортивный городок» - фехтовальный зал и футбольное поле. Земля по указанному адресу — в собственности министерства образования и находится в оперативном управлении Николаевского национального университета имени В.А. Сухомлинского.
Стоимость нового строительства катка оценивается в 130 миллионов гривен. Проектом бюджета Николаева на 2018 год предусмотрен 1 миллион 350 тысяч гривен на изготовление проектной документации.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у користування у листопаді - грудні 2017 року льодову арену у м. Києві.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке запропонувало ковзанку, розташовану за адресою вул. Йорданська 4-г. 67 годин оренди Льодової арени коштувала 160 тис. 800 грн., тобто 2400 грн. за годину.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект реконструкції СК «Авангард», I черга (Мал. Мінмолодьспорт)
Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" відзвітувало про укладений договір на Розробку проектної документації капітального ремонту будівлі Льодового палацу ДП "СК "Авангард". Ціна договору складає 1 млн. 470 тис. 275 грн. без ПДВ. Проектна документація має бути розроблена у строк до 31 грудня 2017 року.
Виконавцем робіт визначено Товариство з обмеженою відповідальністю "Київбудпроект22". Всупереч вимогам статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі", згідно якої договір про закупівлю має бути оприлюднений на веб-порталі Уповноваженого органу протягом двох днів з дня його укладення, копія договору з ТОВ "Київбудпроект22" наразі в системі Prozorro відсутня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4
Містить документ
Теги: авангард

Зустріч у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із генеральним секретарем Міжнародної федерації хокею (IIHF) паном Хорстом Ліхтнером та президентом ФХУ Анатолієм Брезвіним.
У ході зустрічі обговорили підготовку до проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з хокею у квітні 2018 року, на проведення якого Україна отримала право за підсумками Конгресу Міжнародної федерації хокею, випередивши Австрію, Італію та Угорщину.
Не в останню чергу, на позитивне рішення Міжнародної федерації вплинуло якісне проведення в Україні дорослого Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні 1А.
Генеральний секретар IIHF Хорст Ліхтнер відзначив, що ці змагання були організовані та пройшли на високому рівні. Він наголосив, що завдяки колективним зусиллям Міністерства молоді та спорту та національної федерації підтвердився статус України, як хокейної держави. IIHF і надалі буде допомагати у розвитку цього виду спорту.
Ігор Жданов зазначив, що Уряд та Мінмолодьспорту здійснять усі необхідні зі своєї сторони кроки для успішного проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з хокею-2018.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: жданов

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ у листопаді - грудні 2017 року 67 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 161 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 8 листопада.
Згідно інформації про проведення закупівлі льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, повинна бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.058 секунди