Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
10 березня 2017 року старший слідчий управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України майор юстиції Побережняк М.О. звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Трушом С.А., про арешт майна у кримінальному провадженні № 22016000000000336, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 7 вересня 2016 року, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 113, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 206, ч. 3 ст. 206-3, ст. 356 КК України, а саме: єдиного майнового комплексу, розташованого за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 83, громадського будинку (літ. «Б»), розташованого за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 81, та спорткомплексу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Чистяківська, 20, які на праві приватної власності належать ТОВ «ПАО Інвестмент Лімітед Україна» (код ЄДРПОУ 41010235).
Як вбачається з матеріалів кримінального провадження, з 30 квітня 2015 року ТОВ «Інженерна група «Азов» (з 2 листопада 2016 року - ТОВ «Інженерна група «Арей») (м. Київ, проспект Перемоги, 83, код ЄДРПОУ 39774821) здійснює господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення та ремонту військової техніки.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документ
Теги: атек

Лого UΛ:Перший
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосило про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом: «надання ліцензії на Медіаправа замовнику для трансляції Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею Дивізіону І, Групи «А» (Київ, Україна, 22-28 квітня 2017), Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею (м. Кельн, Німеччина та м. Париж, Франція, 5-21 травня 2017) спільно Змагання на території України». Вартість закупівлі становить 20 тис. EUR
В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено наступне: «В змаганнях братимуть участь понад 200 учасників з країн, а саме: Угорщини, Австрії, Польщі, Казахстану, Південної Кореї, України. За прогнозами фахівців, матчі чемпіонату світу, що відбудеться в м. Києві відвідають близько 50 тисяч уболівальників, у тому числі приблизно 3 тисячі фанів із зарубіжних країн.
Трансляція змагань в Україні є унікальною для ПАТ «НСТУ», що надає можливість задовольнити потреби українських глядачів (уболівальників), а саме можливість долучитись до перегляду змагань міжнародного рівня за участі національною збірної України з хокею.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

О. Мамай презентує проект Льодового палацу (Фото: Полтавщина)
Сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, 24 березня, ухвалила проект рішення «Про розроблення детальних планів територій», в межах якого планується розробка проекту території вздовж Ворскли. Згідно з детальним планом території мікрорайону Левада передбачається будівництво Льодової арени.
Про це міський голова зазначив під час розгляду цього питання, та звернувся до депутатів не втратити дану можливість.
«До мене звернулася Федерація хокею із пропозицією збудувати у Полтаві Льодовий палац, вони хочуть його збудувати за власні кошти. Сума більше 3 мільйонів доларів. Якщо примемо рішення не будувать, то не будуємо, я на коньках не їзжу й мої діти теж не їздять, але дуже багато дітей які їздять на коньках. Ось, я вам покажу, вони хочуть збудувать власним коштом... Годину назад мені зателефонував голова обласної державної адміністрації, Головко Валерій Анатолійович, і сказав: ніяких питань, у них стоїть 2 міста - Полтава і Кропивницький. Це не приватна власність, можливо, колись, цей льодовий дворець буде передано територіальній громаді. Не прийняли, значить прийняли рішення, не треба будувать. Наразі є кілька варіантів: ми можемо не підтримати, а можемо надати рік їм, якщо на протязі року нічого не розпочнуть, то заберемо назад у комунальну власність.» - сказав Олександр Мамай.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект Льодового палацу у Черкасах (Фото: Черкаська міськрада)
Сьогодні члени виконавчого комітету Черкаської міської ради погодили проектно-кошторисну документацію на будівництво Льодового Палацу у Черкасах, який планується звести у мікрорайоні «Митниця» на розі вулиць Б.Хмельницького та Героїв Дніпра.
Майбутній спортивний об’єкт, який спеціалізуватиметься на грі в хокей, фігурних танцях та масовому катанні на крижаній арені населення, матиме, орієнтовно, два поверхи, заввишки загалом – 17,5 метрів та розраховуватиметься на близько 700 глядачів.
Директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін розповів, що проект, який розробляли фахівці товариства «Інститут Харківпроект», був погоджений на розширеній містобудівній та архітектурній раді. А також – отримав позитивні висновки у спортивної громади Черкас. Орієнтовна вартість будівництва сягатиме майже 120 мільйонів гривень.
За словами, заступника міського голови Сергія Гури зазначений проект варто подати до Уряду для отримання співфінансування з державного бюджету. Загалом на зведення такого соціально-важливого об’єкту спортивного та оздоровчого спрямування місто може сподіватись на покриття державою значної частини його вартості.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Господарський суд міста Києва розглянув позов Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» до Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» про стягнення 102 тис. 583 грн. та 80 коп.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд м. Києва встановив: 17 грудня 2010 року між ДЮУСЦП «Авангард» та ФХУ було укладено договір оренди нежитлового приміщення №17/12/2010-03, згідно умов якого орендодавець передає, а орендар приймає в тимчасове платне користування частину нежитлового приміщення, що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, буд. 46, площею 504,5 кв.м, орендар сплачує орендну плату в розмірі 80,00 грн. в т.ч. ПДВ - 13,33 грн. за 1 кв.м, розмір орендної плати з 17.12.2010 по 31.12.2010 складає 40360,00 грн. в т.ч. ПДВ - 6726,67 грн., розмір орендної плати за місяць з 01.01.2011 складає 40360,00 грн. в т.ч. ПДВ - 6726,67 грн., цей договір діє з дати підписання сторонами договору та акту приймання-передачі приміщень до 31.05.2011 включно, зміни та доповнення до цього договору можуть бути зроблені тільки за погодженням сторін у письмовій формі, шляхом укладення додаткових угод за підписами уповноважених представників сторін. Зміни та доповнення, що вносяться до договору, розглядаються сторонами протягом 5 робочих днів.
Згідно акту приймання-передачі від 17.12.2010 орендодавцем передано відповідачу у тимчасове платне користування нежитлове приміщення, зазначене у договорі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.062 секунди