Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Нагородження кращих гравців (Фото: Б. Бортаков)
9 квітня на льодовій арені Київського Палацу спорту відбулись фінальні ігри Першого Відкритого Чемпіонату Києва з хокею із шайбою серед команд юнаків 2005-2006 років народження.
Вперше за роки незалежності України у Київському Палаці спорту відбувся дитячий хокейний турнір світового рівня.
Переможцем Чемпіонату стала команда ДЮСШ хокейного клубу «Донбас» (Донецьк). Віце-чемпіони — команда «Білий Барс» (ДЮСШ «Зміна» м. Біла Церква). Бронзові призери змагань — команда «Сокіл» (ДЮСШ «Сокіл» м. Київ).
Найкращими гравцями турніру стали:
воротар Єгор Калініченко (ХК «Донбас», Донецьк);
нападаючий Микита Моїсеєв (ХК «Патріот», Вінниця);
захисник Микола Кравченко (ХК «Сокіл», Київ);
бомбардир Владислав Бебешко (ХК «Білий Барс», Біла Церква).
Переможців та учасників турніру привітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Роман Величкович, заступник голови КМДА Микола Поворозник, віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко, директор турніру Олександр Єфімов, виконавчий директор всеукраїнського благодійного фонду «Громадянська енергія» Людмила Левченко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Нагородження переможців «Тойота Сup» (Фото: Херсонська ОДА)
2 квітня, у м.Херсоні відбувся турнір з хокею з шайбою «Тойота Сup» серед команд аматорів.
Змагання організовані дитячо-юнацькою спортивною школою із зимових видів спорту управління молоді та спорту облдержадміністрації та Тойота Центр Херсон «Авто-плаза» за підтримки обласної державної адміністрації.
У змаганнях взяли участь команди із міст Миколаєва, Запоріжжя, Кривого Рогу та два херсонські клуби.
На урочистому відкритті турніру його учасників привітали начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко, генеральний директор Тойота Центр Херсон «Авто-плаза» Валерій Боржков та директор ДЮСШ із зимових видів спорту управління молоді та спорту облдержадміністрації Олег Тимченко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: херсон

Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
В ходе вчерашней сессии запорожского городского совета депутаты приняли решение о приватизации единого имущественного комплекса КСЗП «Юность».
Дворец спорта «Юность» был построен в 1971 году. За время эксплуатации по причине нехватки средств капитальные ремонты не проводились. Сейчас Дворец спорта находится в стадии реконструкции, изготовлена проектно-сметная документация и частично выполнены строительные работы.
Из местного бюджета на реконструкцию было выделено порядка 2,6 млн грн. В 2013 году из государственного бюджета направлены средства в сумме 18,93 млн грн.
На сегодня финансирование и строительные работы на объекте остановлены.
Чтобы выполнить все необходимые работы и ввести Дворец спорта в эксплуатацию необходимо порядка 200 млн грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 22 квітня 2016 року. Очікувана вартість закупівлі становить 840 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець торгів має забезпечити у квітні та вересні-грудні 2016 року умови, які сприяють тренуванням, проведенням змагань учнів-спортсменів, займатися загально-фізичною підготовкою для досягнення високих результатів з хокею з шайбою різних рівнів. За умовами закупівлі потрібно забезпечити оренду льодової арени у понеділок-неділю у ранковий, денний та вечірній час загальною кількістю 375 годин (75 годин щомісяця). Саме цей період часу, згідно документації, є найкращим для якісного засвоєння навичок хокейної майстерності для учнів ДЮСШ «Крижинка» та проведення різноманітних турнірів з хокею з шайбою різних рівнів. Розклад занять на місяць складається згідно навчально – тренувального процесу ДЮСШ «Крижинка», враховуючи навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Вищих навчальних закладах міста Києва, регламент проведення змагань Федерації хокею України та Федерації хокею міста Києва.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Зубко (Фото: ФХУ)
18 березня на засіданні виконавчого комітету президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін представив нового віце-президента організації. Ним став відомий громадський діяч Георгій Зубко.
За словами президента Федерації на Георгія Юрійовича покладаються завдання, пов’язані з розвитком дитячо-юнацького та жіночого хокею. Також новопризначений віце-президент буде куратором юніорської (U18) збірної команди України.
«Та модель, яку ми застосували в дитячій команді «Беркут-2000», дала свій результат. Наша мотивація – надати стимул молодим хокеїстам захищати кольори збірних України. Для цього ми маємо надати їм три основні складові: якісний тренувальний процес, якісну освіту та якісну змагальну практику. Дитячо-юнацький хокей – це фундамент, на якому будується решта великої хокейної піраміди. Я вдячний керівництву Федерації, що я отримав можливість брати безпосередню участь в цьому процесі. Попереду у нас багато роботи», – наголосив у своєму виступі Георгій Зубко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Теги: зубко, фху

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.079 секунди