Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Звіт О. Савицького (Фото: Ю. Кириченко)
Головний тренер національної збірної команди України Олександр Савицький та старший тренер юніорської збірної Олег Ігнатьєв відзвітували перед Радою Федерації про виступи команд на чемпіонатах світу 2017 року.
Нагадаємо, національна збірна посіла шосту сходинку на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІА, який відбувся у Києві, а юніорська збірна завершила чемпіонат у Дивізіоні ІВ в словенському Бледі п’ятою.
«Організаторам, Федерації хокею України та волонтерам вдалося створити справжнє свято хокею. Лише ми підвели з результатом. Ми усвідомлювали рівень команд-суперниць і загальний рівень змагання. Тому підготовка була побудована таким чином, що основну ставку ми робили на перші два матчі. Ми вважали, що ці суперники (Угорщина та Польща – прим.) нашого рівня. Угорці сильні індивідуально та командно. Проте ми просили хлопців не боятися грати. Певний комплекс у гравців, що угорці грали минулого сезону в еліті був. Тому ми хотіли, щоб наші гравці не боялися грати і завжди старалися грати правильно. За вдалого збігу обставин ми розраховували на позитивний результат», – зазначив Олександр Савицький.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Зубко та А. Брезвін (Фото: Геометрія)
12 липня відбулася зустріч президента Федерації хокею України Брезвіна Анатолія Івановича та віце-президента Зубка Георгія Юрійовича із Київським міським головою Кличком Віталієм Володимировичем.
Протягом наради відбулося обговорення нагальних питань нинішнього стану та подальшого розвитку хокею з шайбою у місті Києві. Відзначено, що у столиці планується підготовка проектно-кошторисної документації щодо будівництва льодової арени по вулиці Д. Щербаківського, 58-А, а також спортивної споруди зі штучним льодом та басейном по вулиці Тростянецькій, 60.
Також частина часу зустрічі була присвячена заходам, що дозволили б відновити участь хокейного клубу «Сокіл» (м. Київ) у національному чемпіонаті.
Міським головою з обговорюваних питань було надано відповідні доручення.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Заседание оргкомитета (Фото: Одесский горсовет)
6 июня 2017 года в одесской мэрии состоялось заседание организационного комитета по подготовке и проведению в апреле 2018 года Чемпионата мира по хоккею с шайбой среди юниоров IIHF в Одессе.
В турнире планируют принять участие 16 (?! - прим ред.) команд из: Украины, Венгрии, Австрии, Японии, Италии, Румынии и других стран мира.
«Это знаковое для города событие - первые в истории Одессы официальные соревнования по хоккею с шайбой. И мы сделаем все от нас зависящее, чтобы Чемпионат прошел в Одессе на самом высоком уровне», - подчеркнул заместитель Одесского городского головы Анатолий Орловский.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: одеса

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ у вересні - листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 750 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 21 липня.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено орендувати льодову арену у кількості 70 годин у вересні та по 120 годин у жовтні і листопаді. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, з площею льодового поля не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, комбайном для чистки льоду та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

В. Шахрайчук и К. Симчук (Фото: ХК Донбасс)
Тренерский штаб новокузнецкого «Металлурга» пополнит известный в недавнем прошлом вратарь Константин Симчук. Константин Николаевич, а также Андрей Иванович Евстафьев, который продолжит работу в новокузнецком хоккейном клубе, будут являться ассистентами Вадима Валерьевича Шахрайчука. Напомним, В. Шахрайчук был назначен главным тренером команды в марте текущего года.
Константин Симчук (26.02.1974) — воспитанник киевского «Сокола», завершил игровую карьеру в 2013 году. В России выступал за такие команды как «Спартак», «Салават Юлаев», «Сибирь», магнитогорский «Металлург», ХК МВД, ЦСКА. Имеет большой международный опыт матчей в составе сборной Украины, а также в лигах Северной Америки, где провел 4 сезона. По окончании профессиональной карьеры, перешел на тренерскую работу. Являлся ассистентом главного тренера в украинских клубах и национальных сборных страны. Вместе с Вадимом Шахрайчуком работал в киевском клубе «Дженералз», который в 2016 году завоевал серебряные медали чемпионата Украины. Кроме того, с мая 2015 года К. Симчук являлся исполняющим обязаности директора, а в мае 2016 года был назначен директором ГП «СК «Авангард».

Источник: «Металлург» Новокузнецк
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.048 секунди