Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХК «Дженералз»
2 ноября, в Броварах на льду ТРЦ "Терминал" должна была состояться игра 16-го тура Украинской хоккейной лиги между "Дженералз" и "Донбассом".
Однако киевская команда так и не вышла на игру. Решением Спортивно-дисциплинарного комитета УХЛ команде «Дженералз» будет засчитано техническое поражение -:+ на основании статьи 13 Дисциплинарного регламента.
Причина неявки на матч объясняется на официальном сайте "Дженералз": "По причине частичной задержки в выплате заработной платы, игроки клуба отказались выходить на игру против ХК "Донбасс", в связи с этим руководством в ближайшее время будут предприняты соответсвующие меры и клуб продолжит свои выступления в чемпионате Украинской хоккейной лиги".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Засуха відкриває  Льодовий палац (Фото: ФК Колос)
У неділю, 30-го жовтня, історична подія відбулась у Ковалівці – відкриття льодової арени професійного рівня «Світанок». Ця події, яку як мінімум слід прирівняти до обласного масштабу, зібрала довкола велику кількість жителів села та його околиць. Безліч охочих жителів з районних центрів приїхало поспостерігати наживо за цим дійством. З вступним словом виступив ініціатор побудови льодової арени – Андрій Анатолійович Засуха, якому, до речі, у цей день виповнилось 30 років. Також привітала всіх з такою подією Засуха Тетяна Володимирівна, без підтримки якої, це було нездійсненним. Згодом, всіх запросили до арени, на якій своїми запальними танцями тішили публіку спеціально запрошенні зовсім юні фігуристи. По закінченню виступу бажаючі мали можливість випробувати лід арени «Світанок». Також безкоштовно пригощали їжею та напоями.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лід у одеському палаці спорту (Фото: Одеська облрада)
31 жовтня голова обласної ради Анатолій Урбанський відвідав льодову арену у Палаці Спорту. Спільно з міським головою Геннадієм Трухановим, меценатом Германом Коганом та директором СДЮШОР «Крижинка» Наталією Тютюнник очільник облради проінспектував хід підготовки «великого льоду» до святкового шоу, яке відбудеться 6 листопада. Зокрема – ознайомилися з ремонтом гардеробних, холу, санвузлів, приміщенням для зберігання ковзанів, трибун та безпосередньо льодової арени.
«Реконструкцію спортивного комплексу вдалося розпочати завдяки інвесторам та спонсорам. Відновлення льодової арени забезпечить юних спортсменів СДЮШОР «Крижинка» гідними умовами для тренувань. Комерційні заняття тут проводитимуться лише 3 рази на тиждень. Слід зазначити, що ремонт у Палаці Спорту буде проводитися поетапно», – повідомив журналістам Анатолій Урбанський.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Сесія Київської міськради (Фото: Київська міськрада)
Київська міська рада на пленарному засіданні 27 жовтня розглянула проект рішення "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2015 року № 60/60". Серед іншого в програму розвитку були внесені наступні зміни:
- передбачено кошти у сумі 350,0 тис грн на проектування будівництва Льодової арени за адресою: вул. Щербакова, 58 А;
- передбачено кошти у сумі 350,0 тис грн на проектування будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу за адресою: вул. Маршала Якубовського, 7А;
- передбачено кошти у сумі 350,0 тис грн на проектування будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу за адресою: вул. В.Порика, 7/9;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Сесія міськради Ірпеня (Фото: Портал Ірпеня)
В Ірпені з’явиться великий спортивний комплекс зимових видів спорту «Льодова арена».
20 жовтня під час пленарного засідання двадцять третьої сесії Ірпінської міської ради прийнято рішення про створення комунального підприємства «Льодова арена». Спортивний комплекс має з’явитися за адресою вул. Північна 79-Г.
Нагадаємо, що це вже друга спроба побудувати Льодову арену за вказаною адресою. В липні 2012 року Національний університет державної податкової служби України оголошував про здійснення державної закупівлі за предметом "Проектно-вишукувальні роботи на об'єкт "Будівництво спортивної споруди зі штучним льодом та багаторівневим паркінгом у місті Ірпінь, вулиця Північна, 79–Г", але в серпні того ж року закупівля була відмінена з формулюванням: "Відсутня подальша потреба у закупівлі товарів, робіт".

Джерело: Ірпінська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.086 секунди