Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Міський голова Черкас А. Бондаренко (Фото: Вікка))
Льодовий палац, спортивна набережна та накриття для Центрального стадіону. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів про етапи реалізації проектів розвитку інфраструктури міста.
Нині вже оголосили тендер на проектування льодового палацу.
– Ми запрошуємо усіх фахівців, які є у нашій країні, взяти участь у розробці цієї багатофункціональної спортивної споруди. Зараз із департаментом архітектури ми працюємо над тим, щоб ця споруда була справді окрасою нашого міста. Вона буде розташовуватися на перехресті між Богдана Хмельницького та Героїв Дніпра, – розповів міський голова.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Господарський суд Києва на своєму засіданні 25 липня 2016 року розглянув позовну заяву Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди та повернення Київській міській раді земельних ділянок розташованих на вул. Міській в Оболонському районі Києва.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд встановив що 27 грудня 2007 року рішенням Київради №1587/4420 ТОВ ХК «Сокіл Київ» було передано у довгострокову оренду на 15 років земельні ділянки загальною площею 28,59 га для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею на вул. Міській в Оболонському районі. 20 червня 2008 року був укладений договір оренди, а 2 липня того ж року був підписаний акт приймання-передачі земельних ділянок. Згідно умов договору передбачено, що орендар зобов'язаний своєчасно вносити орендну плату, встановлену у розмірі 3% від її нормативно-грошової оцінки. Також у договорі визначено, що договір може бути розірваний в односторонньому порядку за ініціативою орендодавця в разі, коли орендар використовує земельні ділянки не за призначенням, систематично не сплачує орендну плату (протягом півроку), порушує строки завершення забудови.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого XSport
На вчерашнем заседании Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания позволил телеканалу ХSPORT откорректировать программную концепцию и узаконил смену спутника. Вещатель уменьшил количество информационных программ с 3 часов до 1 часа; научных программ – с 3 часов до 25 минут; развлекательных – с 3 часов до 1 часа 11 минут; увеличил количество спортивных трансляций с 10 часов 45 минут до 13 часов. Также указал 4 часа программ собственного производства (вместо 5 часов), 18 часов национального продукта (вместо 19 часов) и 6 часов иностранного продукта (вместо 5 часов). Формат при этом остался спортивно-развлекательным.
Изменение концепции прописали в двух лицензиях вещателя – цифровой и спутниковой. В последней телеканал также узаконил смену спутника и технических параметров приема – перешел с AMOS-3 на ASTRA-4А. Соответственно, изменился оператор – с израильской Space-Communication на шведскую SES ASTRA AB, а также аплинк – с «Саттелеком» на «Сес Сириус Украина». Что интересно, телеканал прописал кодированный сигнал, указав при этом BISS код, который считается самым ненадежным.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: телеканал

Айсберг в Кременчуге (Фото: Телеграф)
30 червня Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області розглянув позов фізичної особи-підприємця Мазура Сергія Володимировича до Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Кременчуцької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення.
Позивач в позові зазначав, що він є власником спортивно-оздоровчого комплексу «Айсберг», який розташований в м. Кременчуці по вул. Київській, 77. В 2010 році за його ініціативою створено громадську організацію «Хокейний клуб «Кременчук». В цьому ж році його було обрано президентом ГО «Хокейний клуб «Кременчук». З метою популяризації та розширення можливості населенню займатися таким видом спорту як хокей, а також для можливості проведення професійних хокейних змагань на міжнародному рівні ним прийнято рішення про доукомплектацію спортивно-оздоровчого комплексу «Айсберг» трибунами для глядачів, які б відповідали міжнародним стандартам проведення хокейних змагань.
Після початку робіт з встановлення трибун наприкінці 2015 року він дізнався, що виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради 25 грудня 2015 року було прийнято рішення №814. Вважає прийняте рішення протиправним та таким, що підлягає скасуванню.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого XSport
7 липня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розглянула низку питань про накладення штрафу на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги через недотримання ними вимог законодавства щодо подання інформації про структуру власності. Санкцію застосовано до 16 ліцензіатів Національної ради.
Відповідно до частини другої статті 59 і частини дев’ятої статті 40 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» зазначена інформація за попередній (звітний) рік діяльності мала бути подана телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги до регуляторного органу до 31 березня цього року.
За порушення вимог щодо неподання чи несвоєчасного подання інформації про структуру власності або подання інформації, що не відповідає дійсності, законом передбачено застосування штрафної санкції у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.049 секунди