Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХЕЛ №2 (Мал.: ХЕЛ)
Суддя Господарського суду міста Києва Сівакова В.В. розглянула позовну заяву Державного підприємства «Палац спорту» до Громадської спілки «Хокейна Екстра Ліга України» про стягнення 2 млн. 338 тис. 754 грн. та 15 коп., з яких: 1 878 500,00 грн. основного боргу, 310 310,80 грн. пені, 112 339,00 грн. збитків від зміни індексу інфляції та 37 604,35 грн. - 3% річних за неналежне виконання взятих на себе останнім зобов'язань згідно договору № 125 від 30.12.2015.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд міста Києва встановив:
30 грудня 2015 року між ДП «Палац спорту» та ГС «Хокейна Екстра Ліга України» було укладено Договір №125. Відповідно до п. 1.1 договору позивач зобов'язався в період з 1 січня 2016 року до 31 грудня 2018 року надати послуги під час підготовки і проведення матчів Чемпіонату з хокею з шайбою, згідно з погодженим сторонами розкладом, за завданням відповідача за плату.
Спір виник в зв'язку з тим, що відповідач в порушення взятих на себе зобов'язань за договором отримані послуги не сплатив, в зв'язку з чим виникла заборгованість.
Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню з настусних підстав:

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Кабінету Міністрів України 08.02.2017 (Фото: КМУ)
8 лютого 2017 року Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. №1194 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Хокей України».
Зокрема, документом уточнено результативні показники, обсяги фінансування завдань та заходів, строки їх виконання з урахуванням фактичних обсягів фінансування та досягнутих результатів. Передбачається, що фінансування заходів, включених до Програми, здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Федерації хокею України та приватних інвесторів.
Згідно з прийнятою постановою, загальні обсяги фінансування Програми становитимуть 850,67 млн. гривень (за попередньою редакцією, прийнятою Кабміном у листопаді 2013 року, ця цифра дорівнювала 3 млрд 593 млн. грн.), у тому числі: за рахунок коштів державного бюджету - 337,72 млн. гривень (у редакції 2013 року - 2 млрд 348,9 млн. грн.), місцевих бюджетів - 260,93 млн. гривень (834,9 млн.), інших джерел - 252,02 млн. гривень (409,2 млн. грн.).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого UΛ:Перший
Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо врегулювання проблемних питань, пов’язаних з висвітленням спортивних подій. На нараді були присутні Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, представники Державного комітету телебачення і радіомовлення, Національної суспільної телерадіокомпанії України, Міністерства фінансів.
Учасники наради обговорили питання міжвідомчої взаємодії для забезпечення телевізійних трансляцій на UΛ:Перший важливих спортивних подій, які цьогоріч відбудуться в Україні, зокрема Чемпіонату світу з хокею-2017 і Чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Крім цього, під час наради обговорили питання формування пріоритетів щодо висвітлення інших міжнародних спортивних змагань на найближчі 2 роки.

Джерело: Урядовий портал
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: кириленко

Засідання Оргкомітету ЧС-2017 (Фото: Facebook)
Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося друге засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. У засіданні також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, тренер збірної команди з хокею Олександр Савицький, а також представники Київської міської державної адміністрації, Національного олімпійського комітету, міністерств та відомств.
В’ячеслав Кириленко, відкриваючи засідання, зазначив, що чемпіонат світу з хокею-2017 Україна має провести на високому рівні.
«Для нас є важливим проведення Чемпіонату світу з хокею в нашій країні. Уряд докладе усіх зусиль для належної підготовки та проведення цих змагань», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та змагань вихованців ДЮСШ у березні-травні 2017 року 297 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 660 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 13 лютого.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено по 115 годин оренди льоду у березні-квітні та 67 годин у травні. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, площа льодового поля має бути не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл, кмфх

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди