Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
І. Жданов відзначив вклад колективу Палацу спорту у організацію чемпіонату світу (Фото: Мінмолодьспорт)
16 травня за якісну роботу щодо організації та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1А було відзначено трудовий колектив столичного Палацу спорту.
Під час вручення подяк Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив, що особистий вклад кожного працівника спортивної арени вплинув на достойне проведення такої визначної події, як світова першість з хокею з шайбою. У першу чергу - це заслуга рядових співробітників Палацу спорту: льодоварів, слюсарів, електриків, бригадирів, менеджерів та багатьох інших, відзначив очільник Мінмолодьспорту.
“Наше завдання, і Міністерства, і колективу Палацу спорту, полягало передусім у створенні якісних умов для проведення цьогорічного чемпіонату. Не зважаючи на різноманітні труднощі та інформаційні закиди, ця подія відбулася на гідному рівні. Було забезпечено високу якість льодового покриття хокейної арени, проведено ремонт приміщень, організовано стабільну роботу комунікацій та усього технічного обладнання. Спільними зусиллями ми продемонстрували, що в Україні є спортивні об’єкти, які здатні на високому рівні приймати міжнародні змагання” - наголосив Ігор Жданов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Нагородження С. Мазура (Фото: Кременчуцька міськрада)
11 травня на початку пленарного засідання сесії керівник Кременчука Віталій Малецький нагородив почесними відзнаками місцевого рівня - Подяками міського голови Президента хокейного клубу Сергія Мазура та тренера Дмитра Підгурського за популяризацію хокею серед молоді, гідну підготовку спортсменів ХК «Кременчук» до участі в Чемпіонаті світу з хокею.
Вручаючи відзнаки, Віталій Малецький зауважив, що у Кременчуці за ініціативи ентузіастів кілька років тому було створено ХК «Кременчук». За цей невеликий проміжок часу кременчуцький хокейний клуб досяг значних результатів, забезпечивши членство своїх хокеїстів у складі Збірної команди України, яка нещодавно брала участь у Чемпіонаті світу з хокею. Міська влада та депутатський корпус підтримуватимуть розвиток хокею і надалі. Наразі вирішується питання щодо відкриття 2-х профільних класів на базі ліцею №30, де навчатимуться юні хокеїсти. Щодо фінансової підтримки, то найближчим часом із міського бюджету передбачається виділити 200 тис. грн. на покращення тренувальної бази хокейного клубу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: кременчук

А. Шамко и И. Жданов во время подписания (Фото: В. Нестерович)
Украина заинтересована в проведении с белорусскими командами совместного чемпионата по хоккею с шайбой. Об этом заявил сегодня в Минске во время встречи с министром спорта и туризма Беларуси Александром Шамко министр молодежи и спорта Украины Игорь Жданов.
"Мы заинтересованы в создании такого турнира. Хоккей с шайбой в Беларуси хорошо развит, есть соответствующая инфраструктура, в украинском чемпионате выступают восемь команд, им необходима жесткая конкуренция, чтобы повышать мастерство игроков, и совместные соревнования способны предоставить эту практику. Необходимо проработать этот вопрос на уровне двух федераций по виду спорта более детально", - отметил глава спортивного ведомства Украины.
В ходе визита состоялось подписание межведомственной программы сотрудничества в сфере физической культуры и спорта между Министерством спорта и туризма Беларуси и Министерством молодежи и спорта Украины, которая рассчитана до 2018 года. Документ предусматривает комплекс мер взаимовыгодного сотрудничества, обеспечение подготовки национальных команд по видам спорта к зимней Олимпиаде в Пхенчхане и летним Играм в Токио, в области спортивной науки, спортивной медицины и антидопингового контроля. В церемонии подписания принял участие посол Украины в Беларуси Игорь Кизим.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: вчб, жданов

Зустріч В. Кириленка з Р. Фазелем (Фото: Facebook)
Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів зустріч із президентом Міжнародної федерації хокею Рене Фазелем, який прибув в Україну в рамках проведення чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. На зустрічі також були присутні член Ради Міжнародної федерації хокею Сергій Гончаров, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, президент федерації хокею України Анатолій Брезвін та віце-президент федерації хокею України Георгій Зубко.
В’ячеслав Кириленко від імені Уряду подякував президенту Міжнародної федерації хокею за візит в Україну і можливість приймати чемпіонат світу з хокею-2017.
«Ми доклали усіх зусиль, щоб провести цей міжнародний хокейний турнір на належному рівні. А також зробили все для того, щоб іноземним гравцям та вболівальникам було приємно і комфортно в нашій столиці», - сказав В’ячеслав Кириленко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

В. Кличко відкриває «Хокейне містечко» (Фото: КМДА)
Київський міський голова Віталій Кличко відкрив Хокейне містечко на Спортивній площі у столиці, яке працюватиме під час проведення чемпіонату світу з хокею, та закликав прихильників спорту разом вболівати за українську збірну.
«Дуже добре, що за спортивними подіями, які відбуватимуться в столиці України, спостерігатиме весь світ. Я радий вітати усіх учасників, гостей і шанувальників спорту, які зберуться 22 квітня, щоб вболівати за наших хокеїстів. Триматимемо кулаки за наших хлопців, і сподіваємося на їхню перемогу. Україні зараз дуже потрібні перемоги!» – сказав Віталій Кличко на відкритті хокейного містечка.
Мер Києва підкреслив, що спорт покликаний об'єднувати людей.
«Моє завдання як мера столиці – залучати якомога більше спортивних подій до Києва. І ми не тільки проводимо спортивні змагання найвищого рівня, а й відкриваємо фан-зони, де прихильники спорту можуть разом вболівати та спілкуватися у такій чудовій фан-зоні. Давайте разом підтримаємо збірну України з хокею!» – закликав Віталій Кличко вболівальників.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: кличко, кмда

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.109 секунди