Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Юніорська збірна, І. Жданов та В. Кириленко (Фото: Мінмолодьспорт)
20 квітня грою Україна-Румунія завершився чемпіонат світу з хокею серед юніорів (дивізіон 1, група Б).
В своєму останньому поєдинку збірна України одержала чергову перемогу із рахунком 6:0, що дозволило їм закріпитися на першому місці.
Кращим форвардом чемпіонату став гравець національної збірної Олександр Пересунько.
Міністр молоді та сорту Ігор Жданов привітав збірну і тренерів із високим досягненням:
"Щиро вдячний вболівальникам,які своєю відвідуваністю та палкою підтримкою юніорської команди України ще раз продемонстрували, що в нашій країні люблять хокей. Уряд, Міністерство молоді та спорту разом з Федерацією хокею України вкотре довели, що ми вміємо проводити такі престижні міжнародні змагання на the best рівні".
Наступного року юніорська збірна України виступатиме у дивізіоні 1А.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: u-18, жданов

Лого Інститут Харківпроект
Комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» оприлюднило договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут Харківпроект» на розробку проектно-кошторисної документації по об'єкту «Будівництво «Льодової арени» по проспекту Лозовеньківському, 71 в м. Харкові». Сума договору становить 1 млн. 490 тис. грн. Роботи складаються з трьох етапів: 1) Містобудівний розрахунок, стадія «Проект» - 66 робочих днів після отримання вхідних данних та авансу. 2) Завершення розробки стадії «Проект» - 44 робочі дні після завершення першого етапу. 3) Стадія «Робоча документація» - 65 робочих днів після отримання позитивного висновку експертизи.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ФХУ
Всеукраїнська громадська організація «Федерація хокею України» оприлюднила протоколи про застосування переговорних процедур закупівель за предметами: «Послуги з експлуатації спортивних споруд - Палац Спорту», «Послуги з тимчасового розміщення» та «Послуги з організації харчування» для проведення спортивного заходу - Чемпіонату Світу з хоккею 2018 в Палаці Спорту м. Київ. Загальна вартість становить 6 млн. 259 тис. 224 грн. Відповідальний за проведення закупівель - виконавчий директор ФХУ Коваль Сергій Анатолійович.
Зокрема, 8 днів оренди Палацу спорту коштуватимуть 3 млн. 680 тис. грн. (460 тис. грн. за добу). Послуги з проживання 183 осіб: спортсменів, тренерів, суддів міжнародної федерації хокею, директора чемпіонату від МФХ, представників IIHF надасть Товариство з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Русь». Їх послуги оцінено в 1 млн. 188 тис. 184 грн. ТОВ «Готельний комплекс «Русь» також організує харчування учасників заходу протягом 9 днів вартістю 1 млн. 391 тис. 040 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Відкриття ЧС-2018 (Фото: Б. Бортаков)
14 квітня в Києві, на льодовій арені Палаці Спорту, розпочинався чемпіонату світу з хокею серед юніорів (дивізіон 1, група Б).
Участь у турнірі беруть національні збірні України, Італії, Румунії, Австрії, Угорщини та Японії.
На церемонії відкриття учасників і організаторів змагань урочисто вітали Віце-прем`єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, голова управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вадим Гутцайт.
У вітальному слові Ігор Жданов нагадав учасникам світової першості і вболівальникам, що рік тому Київ приймав чемпіонат світу у дивізіоні ІА: "Це стає доброю традицією, приймати в столиці України світову першість з хокею. Бажаю учасником чесної гри, глядачам – видовищних поєдинків. І, звичайно – Укранїно, вперед!"

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголосив про здійснення державної закупівлі за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 23 квітня, аукціон буде признечено після 19 квітня. Очікувана вартість закупівлі становить 800 тис. грн.
Згідно тендерної документації в комплекс спортивних споруд повинні входити:
- універсальний спортивний майданчик, який можливо використовувати в якості великого футбольного поля, двох малих футбольних полів, баскетбольного поля;
- відкриті майданчики з тренажерним обладнанням;
- легкоатлетичні доріжки навколо великого футбольного поля;
- криті трибуни та роздягальні з туалетами;
- чотири криті та чотири відкриті тенісні корти;
- окремо розташоване мале футбольне поле;
- критий басейн на 50 метрів;
- льодова арена;
- універсальні спортивні зали;
- сучасний благоустрій території.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.108 секунди