Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Київський апеляційний господарський суд на своєму засіданні 8 листопада 2016 року розглянувши апеляційну скаргу Заступника прокурора міста Києва на рішення Господарського суду міста Києва від 25 липня 2016 року у справі №910/8002/16 за позовом аступника Прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Хокейний клуб "Сокіл Київ" про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок встановив, що Рішенням Господарського суду м. Києва від 25.07.2016 у позові відмовлено. Рішення суду мотивоване тим, що Прокурор та Позивач не надали суду доказів в обґрунтування того, що внаслідок тимчасової затримки внесення орендної плати Позивач значною мірою був позбавлений того, на що він розраховував при укладенні договору.
Не погодившись із вказаним рішенням, Прокурор звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати оскаржуване рішення та прийняти нове, яким задовольнити позовні вимоги.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого Чемпіонату світу 2017 року
Кабінет Міністрів України утворив Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2017 році чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 860-р від 16 листопада 2016 р.
Головою Організаційного комітету призначено віце-прем'єр-міністра України В’ячеслава Кириленка. Також до складу оргкомітету увійшли Ігор Жданов, Анатолій Брезвін, Олександр Сопіт, Сергій Бубка, та інші.
Організаційному комітету доручено розробити і затвердити у місячний строк план заходів з підготовки та проведення в Україні у 2017 році чемпіонату світу з хокею.
Зазначимо, що у липні поточного року на засіданні виконкому Федерації хокею України
був створений Локальний організаційний комітет чемпіонату світу з хокею 2017 року в Дивізіоні ІА, який очолив Георгій Зубко. До складу локального оргкомітету також увійшли Вадим Сисюк, Олександр Сопіт, Сергій Коваль та Михайло Царенко.
Нагадаємо, що в рамках підготовки до Чемпіонату світу 2011 року було також створено урядовий оргкомітет, який очолював тодішній віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков.
Чемпіонат світу з хокею з шайбою у першому дивізіоні відбудеться в Києві від 22 до 28 квітня 2017 року.


Джерело: Урядовий портал
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» підвела підсумки допорогової закупівлі за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень)» загальною кількістю 45 годин.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «АТЕК-Спорт», яке запропонувало ковзанку спорткомплексу «АТЕК». До цінової пропозиції було надано Договір про співробітництво від 18 серпня 2016 року між ТОВ «АТЕК-Спорт» та ПрАТ «АТЕК» в особі генерального директора Ільєнко Лариси Олександрівни щодо використання льодової арени. Строк дії цього договору становить 2 роки з можливістю продовження. Вартість пропозиції ТОВ «АТЕК-Спорт» на участь у закупівлі дорівнювала 98 тис. 500 грн. Таким чином година оренди льодової арени становить 2 тис. 188 грн. 89 коп. Договір на надання послуг з оренди льоду підписаний 25 листопада.
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «АТЕК-Спорт» було зареєстрована 6 квітня 2016 року. Статутний фонд ТОВ складає 1000 грн. Основним видом діяльності є «Функціювання спортивних споруд». Засновником та керівником ТОВ «АТЕК-Спорт» вказано Маковецького Віталія Олексійовича.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документ
Теги: атек, кмфх

СК «Авангард»
Суддя Господарського суду міста Києва Смирнова Ю.М., розглянувши позовну заяву Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва "Авангард" до Всеукраїнської громадської організації "Федерація хокею України" про стягнення 70 тис. 547 грн. та 20 коп. визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та ухвалила порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву. Розгляд справи призначено на 14 грудня 2016 року о 10:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал №5 (корпус "Б").
Зазначимо, що Федерація хокею України багато років орендує приміщення у будівлі льодової арени спортивного комплексу "Авангард". Згідно судової ухвали, борг утворився за Договором оренди №17/12/2010-03 від 17 грудня 2010 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХЕЛ №2 (Мал.: ХЕЛ)
Суддя Господарського суду міста Києва Сівакова В.В., розглянувши позовну заяву Державного підприємства "Палац спорту" до Громадської Спілки "Хокейна Екстра Ліга України" про стягнення заборгованості 2 млн. 338 тис. 754 грн. та 15 коп. визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та ухвалила порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду. Розгляд справи призначено на 24 листопада 2016 року о 10:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал №8.
Крім цього, суддя Господарського суду Грєхова О.А., розглянувши іншу позовну заяву ДП "Палац спорту" до ГС "Хокейна Екстра Ліга України" про стягнення 168 тис. 6 грн. 8 коп. також визнала подані матеріали достатніми для прийняття позову до розгляду та призначила судове засідання на 12 грудня 2016 року о 10:00 год. у залі №22.
За ще однією ухвалою, яку винесла суддя Літвінова М.Є. Господарський суд м. Києва 5 грудня 2016 року розгляне позов ДП "Палац спорту" до Громадської організації "Хокейна Екстра Ліга" про стягнення 1 млн. 81 тис. 556 грн. та 45 коп. Засідання почнеться о 10:40 у приміщенні Господарського суду міста Києва, зал №2.
Слід зазначити, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ГС "Хокейна Екстра Ліга України" була зареєстрована 20 листопада 2015 року. Співзасновниками її стали Громадська організація "Хокейна Екстра Ліга", ТОВ "ХК "Дженералз" та Благодійна Організація "Міжнародний Благодійний Фонд "Чемпіони Майбутнього". Посаду керівника ГС "Хокейна Екстра Ліга України" обіймає Заводовський Станіслав Вікторович.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.048 секунди