Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Сесія херсонської облради 16.03.2018 (Фото: Херсонська облрада)
Херсонские областной совет создал коммунальное предприятие "Областной центр хоккея". За соответствующий проект решения во время сессии проголосовали 48 депутатов.
Как заявлял глава Херсонского областного совета Владислав Мангер, возрождение и развитие этого вида спорта в нашем регионе для него является делом чести. По мнению руководителя облсовета, Херсонщина сможет показать хороший пример Украине в этом вопросе. А сам Владислав Мангер, как человек, всю свою жизнь посвятивший спорту (он является первым вице-президентом Федерации бокса Украины), уверяет, что сможет найти инструменты для реализации этого проекта.
Отметим, вчера Херсон посетили президент Федерации хоккея Украины Анатолий Брезвин и вице-президент Федерации хоккея Украины Александр Сопит. Они позитивно оценили инициативу Владислава Мангера и Херсонского облсовета.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документМістить відео
Теги: херсон, чу

А. Брезвін у Херсонській облраді (Фото: Херсонська облрада)
Чіткі наміри розвивати льодові види спорту і, насамперед, хокей, висказали голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та голова ХОДА Андрій Гордєєв.
Сьогодні, 15 березня, очільники області зустрілися із Президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним. Також у зустрічі взяв участь віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.
В ході розмови Владислав Мангер повідомив гостей про наміри обласної ради створити комунальне підприємство «Обласний центр хокею», яке опікуватиметься розвитком місцевої хокейної команди.
«Ми дуже занепокоєні тим, що молодь Херсонщини мало приділяє уваги заняттям спорту. Завдяки зусиллям Андрія Гордєєва, почав розвиватися футбол в регіоні; також досить стабільно виступають боксери від Херсонщини; ми маємо чудову команду «Дніпрянка» з гандболу тощо. Проте з льодовими видами спорту все гірше.
Крім того, нам дуже шкода, що спортсмени, яких виховують херсонські тренери, потім грають за інші регіони, залишаючи Херсонщину. Отже депутати облради мають на меті, аби місцеві спортсмени прославляли нашу землю, адже перемоги у спорті в тому числі позитивно впливають на імідж області. І ми готові працювати на те, щоб хокей також був гідно представлений в нашому регіоні», – сказав Владислав Мангер.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві оголосив про здійснення закупівель за предметами: «Послуги фотографів і супутні послуги (Комплекс технічних послуг по забезпеченню фотозйомки змагань)» та «Послуги відео на замовлення (Комплекс технічних послуг відеозйомки церемонії відкриття та закриття Чемпіонату світу)». Очікувана вартість першої закупівлі становить 34 тис. грн., другої - 25 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 15 березня, аукціони будуть признечені після 14 березня. Відповідальний за проведення закупівель - Єфімов Олександр Олегович.
Згідно тендерної документації переможець торгів першої закупівлі має забезпечити створення фотографій про події чемпіонату Світу з хокею, який пройде в Київському Палаці спорту з 14 по 20 квітня 2018 року, а саме:

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: u-18, фху

Бюджетна комісія Херсонської облради (Фото: Facebook)
«Тільки що бюджетна комісія Херсонської обласної ради проголосувала за створення комунального хокейного клубу «Дніпро»», - повідомив у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький.
«За останні роки велика кількість херсонських хокеїстів стали професіоналами. Але через те, що не були створені умови для їх мотивації захищати Херсонщину, всі ті хокеїсти були розкуплені іншими клубами та країнами. Тепер ситуація кардинально зміниться, тому що обласна рада буде на постійній основі фінансувати Херсонський хокей. Вважаю сьогоднішній день справжньою історичною подією для історії херсонського спорту!», - написав депутат.
Ціна питання - близько 6 млн гривень на рік, пояснив у коментарі до посту Микола Ставицький.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». За умовами закупівлі переможець торгів має надати 272 години послуг льодової арени у 2018 році. Очікувана вартість закупівлі становить 653 тис. 600 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 7 березня, аукціон признечено на 9 березня.
Згідно тендерної документації переможець торгів має забезпечити льодове поле для проведення навчально-тренувальних занять та проведення змагань з хокею з шайбою у квітні-травні 2018 року - 65 годин, та у вересні-грудні 2018 року - 207 годин.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.106 секунди