Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Засідання Комісії Мінмолодьспорту з відбору проектів (Фото: Мінмолодьспорт)
29 травня в Мінмолодьспорту відбулось міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту.
Засідання відкрив голова комісії, заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич. Він привітав всіх учасників засідання та, зокрема, представників регіонів, які прагнуть розвинути спортивну інфраструктуру в містах України.
На виконання останови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 220 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам", було розглянуто 11 проектів з Хмельницької, Вінницької, Одеської, Львівської, Луганської, Черкаської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Полтавської областей.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Комісії Херсонської облради (Фото: Херсонська облрада)
З метою розвитку зимових видів спорту в Херсонській області, формування здорового способу життя, відбору та підготовки обдарованих спортсменів вищих досягнень комунальною комісією підтримано питання відкриття хокейних відділень у Херсонському вищому училищі фізичної культури та Херсонській школі вищої спортивної майстерності.
Пропонується на базі ВУФК створити відділення для 16-ти осіб та одного тренера, а в ШВСМ – для 12-ти осіб, до якої будуть зараховані спортсмени, які є кандидатами та членами збірних команд України.
Новостворені відділення фінансуватимуться за рахунок державної субвенції, але стануть хорошою базою для створення професійної хокейної команди в системі КП «Обласний центр хокею».

Джерело: Херсонська обласна рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

Сесія одеської облади 17.05.2018 (Фото: Одеська ОДА)
Депутаты Одесского областного совета собрались на внеочередную сессию, чтобы внести соответствующие изменения в проект и дать старт ремонту Дворца спорта.
Как пояснил глава областного совета Анатолий Урбанский, чтобы как можно быстрее провести тендерные процедуры и приступить к работам, необходимо было изменить распорядителя и внести правки в бюджет.
Теперь главным распорядителем средств является не департамент ЖКХ, а новосозданное управление капитального строительства. Именно оно выступит заказчиком работ и будет проводить тендер. Работы во Дворце спорта начнутся сразу после прохождения всех тендерных процедур, которые займут порядка полутора месяцев.
Урбанский напомнил, что на предыдущей сессии на реконструкцию Дворца спорта из бюджета области выделили порядка 10 млн гривен. Общая стоимость проекта 260 млн и все 250 из них выделяются из государственного бюджета.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

 Борис Колесников (Фото: Корреспондент)
На сегодняшний день Покровск является одним из самых спортивных городов области в котором активно развивается почти пятьдесят видов спорта. Двадцать спортивных клубов посещают около двенадцати тысяч детей и взрослых, что составляет примерно пятую часть от общего количества жителей города. Дети переселенцев занимаются в секциях бесплатно.
С недавних пор Покровск активно принимает соревнования, турниры, чемпионаты не только областного, но и всеукраинского уровня. За прошлый год прошло около ста пятидесяти спортивных мероприятий. Но все это касается летних видов спорта. Жители Покровска уже давно мечтают о ледовой арене. Возить детей на тренировки в Дружковку могут позволить себе не многие из-за нехватки средств и времени.
Мечта покровчан может стать реальностью. Об этом в эксклюзивном интервью «Знамени Индустрии» рассказал президент хоккейного клуба «Донбасс» Борис Колесников:
Мы сейчас взялись за Мариуполь, там строим арену. Но буквально после праздников мы с городским головой Русланом Требушкиным пойдем к премьер-министру с предложением вскладчину построить и в Покровске. Т. е. по трети дают город, область и правительство. И можно построить современную ледовую арену. А хоккейный клуб «Донбасс» обеспечит тренерами, персоналом, методикой и экипировкой.

Источник: Знамя Индустрии
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підвів підсумки закупівлі за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем визначене Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ». Вартість акцептованої пропозиції становить 756 тис. грн.
Слід зазначити, що найвигіднішу пропозицію вартістю 749 тис. 500 грн. надало ТОВ «Архітектурне бюро Проценко», але вона була відхилена тому що не відповідає визначеним умовам та документації закупівлі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.108 секунди