Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект льодової арени в Краматорську (Фото: Краматорск Post)
Месяц назад сообщалось об отмене открытых торгов на строительство Ледового дворца в парке Пушкина. Тогда тендерный комитет Департамента капитального строительства областной администрации дисквалифицировал всех троих участников аукциона.
Сняли с торгов и Крамгорстрой, причем, по причине убыточности предприятия по итогам 2015 года. После отмены был назначен новый аукцион, в нем опять приняла участие строительная кампания Крамгорстрой. И не просто приняла, а выиграла подряд на строительство катка, предложив 54 189 924 грн.
Единственный соперник краматорчан Мастер-Буд из Днепропетровска предлагал построить каток за сумму, на два миллиона меньше (52 180 804 грн. 19 коп.), но решающим фактором оказались неценовые критерии (Крамгорстрой обязался закончить строительные работы за 211 дней с момента подписания договора), при том, что условия закупки предполагали срок в 360 дней.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 13 грудня 2016 року за поданням депутатів С. Артеменка, В. Сторожука, М. Конобаса (усі - фракція «Солідарність») та Д. Калініченка («Єдність») включила до порядку денного комісії, як невідкладне, та згодом розглянула питання про "Розірвання договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва між ТОВ «Укрсоцбудінвест» та Головним управлінням комунальної власності м. Києва".
Зазначимо, що на попередньому засіданні Комісія з питань власності розглядала Лист Федерації баскетболу України України про повернення об'єкта у власність териториальної громади та звернення ТОВ «Укрсоцбудінвест» щодо виконання умов інвестиційного договору. Заслухавши сторони комісія доручила департаменту власності та департаменту земельних ресурсів надати юридичний висновок щодо прав власника по земельній ділянці та виконання зобов'язань з боку КМДА.
На засіданні 13 грудня представник департаменту містобудування був відсутній, а перший заступник голови КМДА Г. Пліс під час розгляду заявив, що він не володіє інформацією з цього питання. Суб'єкти подання вагалися з відповіддю щодо подальшої долі зазначеного обєкту у випадку повернення його до комунальної власності. Незважаючи на вищевикладене рішення було прийняте більшістю голосів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 10 по 31 грудня 2016 року льодову арену у м. Києві.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке запропонувало ковзанку, розташовану за адресою вул. Л. Гавро 4-г. 57 годин оренди Льодової арени коштували 124 тис. 830 грн., тобто 2190 грн. за годину. Договір на надання послуг з оренди льоду має бути підписаний до 9 грудня.
У той же день, 6 грудня, ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» оголосила про ще одну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має забезпечити з 21 по 31 грудня 2016 року 47,5 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 105 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 15 грудня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Федерація хокею Львівщини (Фото: Галхокей)
5 грудня 2016 року на робочому засіданні колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації відповідно до Положення Про умови та порядок організації роботи щодо співпраці управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації з обласними осередками (федераціями, асоціаціями, спілками тощо) всеукраїнських федерацій з видів спорту‚ що визнані в Україні, статус «Обласна федерація» надано Федерації хокею Львівщини (Романюк М.С.) терміном на 4 роки.
Згідно з укладеним договором федерації надано повноваження щодо розвитку хокею на території Львівської області, виключне право на організацію та проведення офіційних змагань територіального рівня та виключне право формувати збірні команди області для участі у відповідних національних спортивних змаганнях.

Джерело: Управління фізичної культури та спорту ЛОДА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має забезпечити у грудні 2016 року 57 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 125 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 5 грудня.
За умовами закупівлі Льодова арена має бути пристосована для проведення навчально-тренувальних занять та проведення змагань з хокею з шайбою площєю не менше 26 х 56 м², бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.039 секунди