Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Презентація юніорського чемпіонату світу (Фото: Мінмолодьспорт)
18 січня на головній спортивній арені країни НСК “Олімпійському” відбулась презентація чемпіонату світу з хокею серед юніорів до 18 років, що цього року прийматиме Київ.
Право на проведення юніорської світової першості Україна здобула, випередивши такі провідні країни як Австрія, Італія та Угорщина. Про це на початку урочистостей розповів присутнім президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, відзначивши, що зважаючи на технічні характеристики та спроможності, турнір прийматиме столичний Палац спорту з 14 по 20 квітня 2018 року.
Він також зауважив, що на на позитивне рішення Міжнародної федерації вплинуло проведення на високому рівні в Україні дорослого Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні 1А.
За словами заступника Міністра молоді та спорту Миколи Даневича, цьогорічний льодові баталії пройдуть не менш вдало, адже для цього було докладено багато зусиль.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля на період з січня по грудень 2018 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 3 млн. 499 тис. 500 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото – Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської районної державної адміністрації Київської області № 07.2-35/3866 від 19.12.2017 року та листом від Виконавчого комітету Богуславської міської ради № 2743 від 13.12.2017, в яких зазначено, що Універсальний навчально –тренувальний центр «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: богуслав

Керівники міста та області підтримують розвиток хокею у Кременчуці (Фото: Кременчуцька міськрада)
27 грудня під час робочої поїздки до міста Кременчука перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький разом із міським головою Віталієм Малецьким оглянули хід реконструкції льодової арени «Айсберг». Андрій Пісоцький, який є головою Федерації хокею Полтавської області, зазначив, що цей спортивний льодовий комплекс є єдиним на Полтавщині, подібного закладу немає навіть у сусідніх областях, зокрема у Кіровоградській та Черкаській. Він висловив щирі слова вдячності представникам соціально-відповідального бізнесу, які вкладають кошти у будівництво таких важливих спортивних споруд. Андрій Пісоцький пообіцяв, що обласне керівництво сприятиме розвитку хокею на Полтавщині та надаватиме підтримку з обласного бюджету хокейному клубу «Кременчук», який представляє Полтавську область у змаганнях різних рівнів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Синютка та А. Брезвін (Фото: Львівська ОДА)
Сьогодні, 20 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним, аби вирішити питання розвитку хокею у Львівській області.
В межах зустрічі Олег Синютка ознайомився із ситуацією із будівництвом та реконструкцією льодових арен по Україні та поцікавився планами Федерації щодо створення побідних комплексів на Львівщині.
«Львівщина активно задіяна у розвитку хокейного спорту, до того ж, рівень вихованців львівської школи хокею зараз – на досить високому. Окрім того, завдяки Львівщині ми можемо святкувати 100 річчя українського хокею», - зазначив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.
Сторони зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області та обмінялися думками щодо можливих джерел фінансування.
«Подібна спортивна арена, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, наразі є дуже потрібною. Тож ми можемо сьогодні розглядати кілька точок зведення такого комплексу, серед яких міста Дрогобич та Стрий», - зазначив Олег Синютка.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Брезвін та В. Кличко (Фото: КМДА)
Проведення в Києві літньої Всесвітньої Універсіади працюватиме на підвищення іміджу столиці. І влада Києва готова долучитись до організації і проведення цього заходу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на І Генеральній асамблеї Спортивної студентської спілки України.
Мер Києва наголосив, що Спортивна студентська спілка України, особисто її президент Євген Імас, ініціює проведення у Києві у 2021 чи 2023 роках літньої Всесвітньої Універсіади. «Це дуже гарна ідея, реалізація якої сприятиме спортивному руху, розвитку туризму, працюватиме на імідж столиці. Переконаний, що приїзд до нас понад 15 тисяч спортсменів, тренерів, журналістів, офіційних осіб, вболівальників з більше 150 країн світу приверне увагу до Києва», – сказав Віталій Кличко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документМістить відео
Теги: імас, кличко

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.03 секунди