Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Засідання комісії Волинської облради (Фото: Волинська облрада)
Федерація хокею Волинської області звернулася з клопотанням про виділення 200 тис. грн з обласного бюджету на соціальні напрямки дяльності, а саме для забезпечення функціонування громадської організації та хокейних шкіл обласного центру.
Пропозицію підтримала постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.
У клопотанні федереції інформують про те, що в в хокейних школах обласного центру займається 140 дітей. Федерація витрачає чимало власних коштів на функціонування цих шкіл. Оренда льодового покриття, оплата роботи тренерів, придбання спеціальної спортивної екіпіровки, витрати на заявкові внески та участь команд в різноманітних турнірах - на все це потрібні великі кошти, які потрібно шукати в спонсорів та меценатів. У федерації вважають, що настав час до залучення й бюджетних коштів для розвитку хокею на Волині. Депутати рекомендували бюджетній комісії обласної ради розглянути клоптання федерації хокею Волині на своєму засіданні.

Джерело: Волинська обласна рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Зубко на Конгресі IIHF (Фото: ФХУ)
Триває підготовка до проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з хокею 2018 року. Нагадаємо, що Україна отримала право на проведення чемпіонату світу під час Конгресу Міжнародної федерації хокею, з великим відривом випередивши Австрію, Італію та Угорщину.
Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Федерації було призначено голову оргкомітету організації з питань проведення чемпіонату світу.
«Ми задоволені роботою організаційного комітету під час підготовки до чемпіонату світу серед чоловіків 2017 року. З огляду на це пропоную залишити попередній склад організаційного комітету Федерації на чолі з Георгієм Зубком для вирішення питань підготовки до юніорського чемпіонату світу з хокею», – заявив Анатолій Брезвін.
Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали призначення віце-президента Федерація Георгія Зубка на посаду голови організаційного комітету з питань проведення чемпіонату світу з хокею серед юніорів 2018 року в Україні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: зубко, фху

О. Сенкевич на сесії міськради (Фото: Миколаївська міськрада)
Николаевский городской голова Александр Сенкевич рассказал, что вопрос строительства ледового катка не сдвинулся с места, так как нет инвесторов, которые захотели бы этим заняться.
Об этом он заявил в ходе второго пленарного заседания очередной земельной сессии Николаевского городского совета сегодня, 29 сентября.
Депутат фракции «Оппозиционный Блок» в Николаевском горсовете Андрей Яковлев поинтересовался судьбой строительства ледового катка, так как на его месте сейчас проводится гастрономически фестиваль «Брячина»:
– Не так давно вместе с вами мы рассматривали прекращения аренды земельного участка ледового катка. И приняли позицию, что поддерживаем расторжения договора аренды при условии, что эта территория будет использована в спортивных целях. На сегодня из СМИ мы видим, что там снова будет проходить гастрономический, как мы называем его гастроэнтерологический, фестиваль. Безусловно, это нормально и ребята имеют право на функционирование, вопрос лишь в том, на каком этапе находится реализация планов по спортивному объекту на этом месте. Учитывая что это спортивный объект, какое будущее этого фестиваля, можем ли мы им найти место, чтобы они не скитались по городу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Сесія одеської облади 22.09.2017 (Фото: Одеська ОДА)
На черговій сесії Одеської обласної ради депутати ухвалили зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Зокрема йдеться про виділення 11 млн гривень на капітальний ремонт одеського Палацу спорту. Переважну частину коштів (10 млн гривень) витратять на ремонт льодової арени, а решта піде на заміну даху. Нагадаємо, у 2018 Одеса отримала право приймати Чемпіонат світу з хокею серед юніорів. Планується, що змагання проводитимуться саме в Палаці спорту.
«Це питання іміджу Одеської області. Є держава, яка через міністерство фінансуватиме всі заходи, пов’язані з проведенням цього чемпіонату. Але враховуючи, що це наша комунальна власність, вона має виглядати на належному рівні», - наголосила керівник Департаменту фінансів ОДА Марина Зінченко.

Джерело: Одеська обласна державна адміністрація
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Презентація проекту реконструкції СК «Авангард» (Фото: Мінмолодьспорт)
21 вересня в Міністерстві молоді та спорту презентували стратегічний план розвитку спортивного комплексу «Авангард», що розташований в Києві, по вулиці Мельникова.
У презентації взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народний депутат України Юрій Савчук, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, директор спорткомплексу «Авангард» Віктор Гончаренко, директор ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» Віктор Чібірєв, представники хокейної спільноти України.
«У 2014 році Мінмолодьспорту разом з небайдужими народними депутатами, спортивною громадою, тобто з усіма вами, ми повернули державі спорткомплекс (насправді провадження по цій справі було порушено у січні 2014 року - прим. ред.), який раніше був базою для тренувань ДЮСШ «Сокіл» і хокейної збірної України. Напрацьовано стратегічний план розвитку комплексу, який передбачає декілька фаз відродження «Авангарду», - наголосив Ігор Жданов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.06 секунди