Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Засідання Оргкомітету ЧС-2017 (Фото: Facebook)
Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. У засіданні також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, тренер національної збірної команди Олександр Савицький, а також представники міністерств та відомств.
У своєму виступі В’ячеслав Кириленко зазначив, що майбутній спортивний турнір у столиці має стати яскравою і помітною подією не лише для хокейного світу, а й загалом для всієї країни.
«Вперше за 10 років українська збірна має шанси повернутися до еліти світового хокею. Це спортивне завдання і хокеїсти в цьому зацікавлені як ніхто інший. Завдання влади - разом із Федерацією хокею підготувати на належному рівні проведення чемпіонату», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
В’ячеслав Кириленко також повідомив, що у бюджеті на наступний рік передбачено 45 млн гривень на ремонт Палацу спорту, де проходитимуть матчі чемпіонату.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Депутати з другої спроби внесли до порядку денного пленарного засідання Київської міської ради VІІІ скликання 22 грудня, як невідкладне, питання про розірвання договору купівлі-продажу об'єкта незавершенного будівництва між ТОВ «Укрсоцбудінвест» та Головним управлінням комунальної власності м. Києва.
У своїй доповіді один з ініціаторів розгляду цього питання Вадим Сторожук зазначив, що на Комісії з питань власності, проект рішення був підтриманий більшістю. За його словами: "Питання стоїть в нецивілізованому підході інвестора до об'єкту комунальної власності, невиконанні інвестіційних зобов'язань і порушенні інвестиційного договору."
Депутатами не було прийняте до уваги застереження Голови комісії з питань власності Л. Антонєнка про те, що реконструкція об'єкта не відбулась через те, що під цією спорудою не відведена земля, а згідно закону "Про приватизацію об'єктів незавешеного будівництва" такий об'єкт має бути приватизований разом із земельною ділянкою.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Виступ А. Брезвіна на Конгресі ФХУ (Фото: ФХУ)
Чинний президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін був переобраний на новий термін. Таким було одноголосне рішення делегатів Генерального Конгресу Федерації хокею України, який відбувся 22 грудня 2016 року у приміщенні Національного університету фізичного виховання та спорту.
Кандидатуру чинного президента запропонували федерації хокею Вінницької, Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, а також федерація хокею міста Києва.
Під час роботи Конгресу Анатолій Брезвін відзвітував за попередні чотири роки роботи Федерації, а також ознайомив присутніх зі своєю програмою дій на найближчі чотири роки, що включає десять основних пунктів. Серед них відновлення роботи програми «Хокей України», завершення реконструкції льодової арени «Авангард» та створення на її базі державного центру олімпійської підготовки, розвиток та удосконалення системи дитячо-юнацького хокею та робота по удосконаленню законодавства у сфері фізичної культури і спорту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: брезвін, фху

Лого ХЕЛ №2 (Мал.: ХЕЛ)
Суддя Господарського суду міста Києва Грєхова О.А. розглянула позовну заяву Державного підприємства "Палац спорту" до Громадської Спілки "Хокейна Екстра Ліга України" про стягнення заборгованості у розмірі 168 тис. 6 грн. та 8 коп.. Представник позивача в судовому засіданні подав документи для долучення до матеріалів справи, надав усні пояснення по суті спору, позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Відповідач на засідання своїх представників не направив, про причини неявки суд не повідомив, хоча про час та місце розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином. Зважаючи на те, що неявка відповідача не перешкоджає всебічному, повному та об'єктивному розгляду всіх обставин справи, суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, господарський суд міста Києва встановив:
Між ГС "Хокейна Екстра Ліга України" та ДП "Палац спорту", було укладено Договір №126 від 30 грудня 2015 року, відповідно до умов якого виконавець зобов'язується надати замовнику за плату послуги з організації та підготовки проведення заходу (підготовка, організація та проведення навчально-методичних, тренувальних та інших заходів замовника з хокею із шайбою, включаючи тренувальні матчі, тренування ветеранів спорту, дітей та юнацтва, аматорських команд, тощо, що проводяться за адресою: м. Київ, пл. Спортивна, 1, у Палаці спору, в порядку та на умовах, передбачених цим договором (п. 1.1 договору), а замовник зобов'язується прийняти і оплатити надані послуги (п. 2.1 договору).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого КМФХ
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» оголосила про проведення допорогової закупівлі за предметом «Вироби спортивні (хокейні ключки)». Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 26 листопада 2016 року. Відповідальним за проведення тендеру є голова ГО КМФХ Вінницький Вячеслав Робертович. Очікувана вартість закупівлі становить 99 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має забезпечити до кінця грудня поточного року постачання 35 хокейних ключок. З них: 20 дитячих ключок марки Sherwood Nexon 12 Junior з лівим хватом, 5 з правим хватом та 10 підліткових марки Sherwood Nexon 12 Intermediate з лівим хватом.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ, кмфх

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.083 секунди