Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 31 липня по 27 серпня 2017 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 80 годин для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2001-2007 р.н.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 80 тис. грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1000 грн. Договір на надання послуг має бути підписаний у строк до 2 липня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації підвела підсумки допорогової закупівлі за предметом Футболки хокейні для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». За умовами закупівлі переможець торгів має надати 160 футболок поліестрових, зроблених з міцної сітки, білого та червоного кольору різних розмірів виробництва фірми BAUER або аналогічних.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначений ФОП Верніков С.Р. Вартість акцептованої пропозиції становить 190 тис. грн. Таким чином одна футболка коштуватиме київському міському бюджету 1187 грн. 50 коп. Договір про постачання товару має бути укладений у строк до 23 червня.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань фізична особа-підприємець Верніков Станіслав Романович був зареєстрований 24 травня 2016 року. Видом діяльності ФОП є "Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення допорогової закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має надати протягом липня-серпня 2017 року в оренду льодову арену загальною кількістю 80 годин у м. Києві або у Київській обл. для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2001-2007 р.н. Очікувана вартість становить 100 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 20 червня.
Згідно до документації конкурсних торгів Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, площа льодового поля має бути не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства. В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові із гарячою водою, роздягальні, пункту надання першої медичної допомоги.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Реконструкция ЛА «Айсберг» (Фото: А. Попенко)
Хоккейный клуб «Кременчук» перед стартом сезона 2017/18 решил глобально обновить свою домашнюю арену.
Серебряные призеры минувшего розыгрыша Украинской хоккейной лиги планируют поднять крышу ледовой арены, для того, чтобы увеличить количество болельщицких мест на трибунах, добавить новые вип-ложи, а также усовершенствовать места для телекамер, которые будут транслировать домашние матчи команды.
На данный момент работы ведутся полным ходом, и к началу сезона «Айсберг» должен быть готов к полноценным хоккейным матчам. При этом, проведение домашнего предсезонного турнира Открытый кубок Кременчуга, пока остается под вопросом.
Напомним, что в августе 2015 года исполком Кремнчугского горсовета дал владельцу ХК Кременчук и ЛА «Айсберг» Сергею Мазуру разрешение на установку трибун для зритетелей на площади 210 кв.м., однако в декабре того же года это решение было приостановлено. 30 июня 2016 года Автозаводской районный суд Кременчуга рассмотрел иск Сергея Мазура к исполкому Кременчугского горсовета о признании противоправным и отмене решения №814 от 25.12.2015 и полностью его удовлетворил.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Встреча президентов хоккейных клубов (Фото: Xsport)
В Киеве состоялось заседание представителей хоккейных клубов, где было принято решение о формате и составе участников будущего чемпионата Украинской хоккейной лиги сезона 2017/18. Также на заседании присутствовал Президент Федерации хоккея Украины Анатолий Брезвин.
В начале заседания слово взял исполнительный директор УХЛ Сергей Варламов: «Прежде всего, я хотел бы поблагодарить вас всех, за то, что собрались здесь. Для нас очень важно, что вы смогли найти возможность, и приехать в Киев из своих городов. Я искренне рад приветствовать наших старых коллег из Киева, Харькова, Донецка, Кременчуга, Белой Церкви и Кривого Рога. С особой приятностью хочу отметить и новые лица в наших рядах – представителей Днепра и Львова.
Мы провели отличный чемпионат в прошлом сезоне: большое количество матчей регулярного чемпионата завершилось с победой в одну-две шайбы, а накал в матчах плей-офф был достоин наивысших похвал. Количество равных матчей или матчей с неожиданными или даже сенсационными результатами превысило все ожидания. А украинский болельщик впервые в истории отечественного хоккея – и этот факт я отношу к большим достижениям Украинской хоккейной лиги и её медийного партнера – смог увидеть все матчи чемпионата не только вживую, но и в прямом эфире телеканала XSPORT или сайта XSPORT.ua.


Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документМістить відео
Теги: варламов, чу

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.042 секунди