Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Виконком ФХУ (Фото: ФХУ)
На засіданні виконавчого комітету Федерації хокею України, яке 11 листопада відбулося в офісі організації, було затверджено старших тренерів молодіжної та юніорської збірних команд України.
Молодіжну збірну, яка вже у грудні братиме участь в чемпіонаті світу у Франції (суперники – Франція, Японія, Словенія, Великобританія та Польща), очолив Андрій Савченко.
«Цей фахівець попередні два сезони очолював нашу юніорську команду. Через його руки пройшли усі основні кандидати до молодіжної збірної. Також не будемо забувати, що Андрій Миколайович успішно працював із титульним віком команди в дитячо-юнацькій школі», – дав характеристику новопризначеному тренеру президент Федерації Анатолій Брезвін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Господарський суд міста Києва на своєму засіданні 12 жовтня 2015 року розглянув позов заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Фонду державного майна та Міністерства молоді та спорту до Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська рада профспілок» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Деміс груп» про визнання недійсними договору іпотеки.
Дослідивши надані документи і матеріали, заслухавши пояснення представників учасників процесу суд встановив: 27 червня 2013 року «Київська міська рада профспілок» на праві оперативного управління від імені якого діяло підприємство «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» (іпотекодавець) та товариство з обмеженою відповідальністю «Деміс груп» (іпотекодержатель) уклали договір іпотеки, відповідно до п. 1 якого іпотекодавець передає в заставу іпотекодержателю належне йому нерухоме майно, а саме: готель (літера А) - площею 783,40 кв.м., розташований за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 44, енергоблок (літ. Б) - площею 2220,00 кв.м., градирня - площею 58,00 кв.м., льодовий палац (літера А) - площею 8422,80 кв.м., розташовані за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, будинок 46.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Відкриття відкритого чемпіонату Києва (Фото: ХК Сокіл)
У Київському Палаці спорту розпочався Відкритий Чемпіонат м. Києва з хокею серед команд юнаків 2005-2006 р.н. За сприяння Міністерства молоді та спорту, дитячо-юнацький хокей та змагання високого рівня вперше за останні 32 роки повернулися на головну льодову спортивну арену держави.
Організаторами Чемпіонату виступили Київська міська Федерація хокею спільно з КМДА та Всеукраїнським Благодійним Фондом «Громадянська енергія».
Свої найщирі вітання організаторам та учасникам змагань передав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Тренери збірної (Фото: ФХУ)
Федерація хокею відповідно до подання головного тренера національної збірної команди України Олександра Савицького затвердила помічником головного тренера Дмитра Підгурського, а тренером воротарів Павла Міхоніка.
Обидва тренери вже беруть участь у навчально-тренувальному зборі команди, що триває з 1 листопада на базі київського Палацу спорту. Щодня команда Олександра Савицького проводить по два півторагодинних льодових заняття. Рано вранці 5 листопада команда автобусом вирушить до румунського міста Галац, де візьме участь в міжнародному турнірні Euro Ice Hockey Challenge. Суперниками синьо-жовтих стануть команда Нідерландів та дві збірні Румунії.

Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про результати державної закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій. Згідно результатів, торги визнані такими, що не відбулись з причини того, що на участь було подано менше двох конкурсних пропозицій.
Наразі протокол розкриття пропозицій не оприлюднено, тому відсутня інформація про те, хто саме мав намір прийняти участь у закупівлі та розмір наданої пропозиції.

Джерело: Вісник державних закупівель
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмфх, сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.043 секунди