Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Спрорткомплекс Авангард (Фото: Київська міськрада)
Київська міська рада задовольнила звернення Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» про розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Мельникова 46 загальною площею 3,7 га між Київською міськрадою та ДЮУСЦП «Авангард» від 23.12.2011.
Нагадаємо, що своїм рішенням від 24.05.2007 Київська міська рада передала ДЮУСЦП «Авангард» земельні ділянки для експлуатації та обслуговання спортивних споруд на вул. Мельникова 46. Рішенням Господарського суду м. Києва від 26.11.2008 визнано укладеним договір оренди земельної ділянки між ДЮУСЦП «Авангард» та Київською міською радою.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Новый каток. Раньше был школьный стадион, за который боролись жители. (Фото: А. Искрицкая)
Для належного проведення навчально-тренувальних зборів і змагань у 2018-2020 роках спортивну споруду зі штучним льодовим покриттям на вулиці Міста Шалетт, 6 у Дніпровському районі облаштують під багатофункціональний спортивний комплекс. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.
Комунальне підприємство «Спортивний комплекс» визначено замовником робіт і має забезпечити до кінця поточного року розроблення, експертизу та затвердження проектної документації.
Наразі спортивна споруда КП «Спортивний комплекс» працює із явним перевантаженням. Проте є можливість її реконструкції з прибудовою на земельній ділянці площею 1,0079 га, яка також належить цьому підприємству на праві постійного користування. Оновлений комплекс дасть вихованцям дитячо-юнацьких спортивних шкіл змогу займатися фізичною культурою і спортом у комфортних умовах, а також збільшити кількість дітей, що захоплюються фігурним катанням, хокеєм із шайбою, шорт-треком тощо.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ледовая арена в Днепропетровске (Фото: 34 канал)
КП "Молодежное творческое объединение" Днепровского горсовета ищет подрядчика, который займется ремонтом Ледовой Арены на Набережной Заводской, 53.
Соответствующая информация была размещена в Едином реестре публичных закупок Прозорро.
Согласно тендерной документации, из городского бюджета Днепра готовы выделить на капитальный ремонт арены 8 миллионов 613 тысяч 606 гривен. За эти или меньшие деньги будущий подрядчик должен выполнить реконструкцию снаружи и во всех внутренних помещениях здания — отремонтировать холлы, гардеробные, раздевалки, а, также, систему отопления и прочие объекты инфраструктуры.
Крайний срок подачи заявок для участия в тендере — 18 июля. Аукцион пройдет на следующий день.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

С. Верніков (Фото: Хокей)
Відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» в м. Києві підбив підсумки тендеру за предметом: "Спортивні товари та інвентар (Хокейні ключки, футболки хокейні тренувальні)". За умовами закупівлі переможець має надати у строк з 19 по 21 червня 2018 року зазначений інвентар.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначений фізична особа-підприємець Верніков Станіслав Романович з пропозицією у розмірі 99 тис. 600 грн.. Згідно цієї пропозиції він зобов'язується поставити 40 ключок Sherwood T30 (виробництво - Китай), ціною 1649 грн. за одиницю, 10 ключок Sherwood N8 (виробництво - Китай), ціною 1715 грн. за штуку та 30 тренувальних футболок хокейних марки Sherwood виробництва Пакістану по ціні 530 грн. за одну.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ковзанка «Льодовий Період» (Фото: Google)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 3 по 28 серпня 2018 року в оренду льодову арену у м. Києві або у Київській обл., загальною кількістю 97 годин для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2004-2008 р.н.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі з пропозицією 126 тис. 100 грн. оголошений Фізична особа – підприємець Пономаренко Андрій Анатолійович, який запропонував ковзанку «Льодовий Період», розташовану за адресою: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи (кол. Щорса) 89. Таким чином година льоду коштуватиме 1300 грн. Договір на надання послуг має бути підписаний у строк до 1 липня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.055 секунди