Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Заступник прокурора Оболонського району міста Києва в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Оболонському районі Головного управління Міністерства доходів і зборів України у місті Києві звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про стягнення податкового боргу з земельного податку в розмірі 951 435,05 грн. Постановою Окружного адміністративного суду Києва від 28 січня 2014 року позовні вимоги задоволено.
Не погоджуючись з постановою суду першої інстанції, ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ» подав апеляційну скаргу, в якій просив апеляційну інстанцію скасувати незаконне, на його думку, судове рішення та постановити нове про відмову в позові у повному обсязі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Виконком ФХУ (Фото: ФХУ)
28 травня, виконавчий комітет Федерації хокею України заслухав звіти тренерів збірних команд України за результатами підготовки та виступу команд на чемпіонатах світу 2014 року.
Олександр Годинюк, як асистент головного тренера національної збірної, повідомив, що команда перед стартом чемпіонату недорахувалась ряду провідних виконавців: «Провідні захисники команди Геннадій Разін та Віталій Люткевич з різних причин не допомогли команді. Вже перед початком чемпіонату на зборі у Хабаровську травму отримав лідер збірної Руслан Федотенко. Не слід забувати й про відсутність у збірній Олексія Понікаровського та Костянтина Касянчука. З цими гравцями ми боролися б за найвищі місця, Також сподіваємося і на Сергія Гайдученка, який у Кореї не продемонстрував увесь свій потенціал».
На грі голкіперів детальніше зупинився Костянтин Симчук, який у національній збірній відповідає за цей напрямок роботи. За словами Костянтина Миколайовича, наразі молоді голкіпери не готові захищати честь країни на високому рівні. Найперспективнішим вітчизняним воротарем на думку фахівця є 17-річний Кирило Кучер, який нещодавно підписав угоду з «Молодою Гвардією».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Спортивні арени України
На засіданні 27 травня 2014 року Кабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства молоді та спорту ухвалив рішення про ліквідацію Державного концерну «Спортивні арени України» та про звільнення його генерального директора Сергія Сімака у зв’язку з закінченням контракту.
Це рішення було обумовлено тим, що за роки роботи ДК «Спортивні арени України» засвідчив неефективність свого господарювання та економічну недоцільність існування.
Так, ДК «Спортивні арени України» було створено у 2011 році урядом Миколи Азарова. Передбачалося, що це необхідно для ефективного управління державними спортивними аренами - НСК «Олімпійський», ДП «Палац спорту» та ДП «Арена Львів», але насправді робота концерну не принесла нічого окрім збитків та проблем.
У 2013 році на утримання ДК «Спортивні арени України» було витрачено 2 млн. 25,6 тис. державних коштів, а у 2014 році фінпланом передбачені витрати у розмірі 2 млн. 265,3 тис. грн. Внески на утримання концерну здійснюють НСК «Олімпійський» і ДП «Палац спорту».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

ДС Дружба после пожара (Фото: ХК Донбасс)
В 4:49 утра 27 мая в Госслужбу по чрезвычайным ситуациям Донецка поступило сообщение о пожаре в Калининском районе по адресу пр. Ильича, 93а. Именно там расположен Дворец спорта «Дружба».
По прибытию выяснилось, что горит пластик - обшивка здания. В 7:29 пожар был локализован (работали почти 20 машин). По предварительным данным погибших и пострадавших нет. Причины пожара устанавливаются.
Хоккейный клуб «Донбасс» в связи с произошедшим сделал официальное заявление:
"В ночь с 26 на 27 мая вооруженные люди ворвались в Арену «Дружба», связали охрану, вынесли оргтехнику, плазменные экраны, средства связи, сейф, который находился в фан-магазине, угнали служебный автомобиль. Отдельно была уничтожена серверная, в которой хранилась информация камер видео наблюдения. Напоследок они подожгли сооружение. Усилиями подоспевших пожарных огонь удалось локализовать. Арене «Дружба» нанесен значительный материальный ущерб.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.032 секунди