Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
"Хокей на АТЕКу в тумані" (Фото: ХК Компаньон-Нафтогаз)
15 грудня 2014 року Вищий господарський суд України розглянув касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Спортивний клуб "Олімп" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 26 березня 2013 року та на рішення господарського суду м. Києва від 26 квітня 2012 року у справі про визнання недійсними додаткових угод до договору оренди.
Заслухавши представника ТОВ "СК "Олімп", обговоривши доводи касаційної скарги, перевіривши повноту встановлення обставин справи та правильність застосування судами попередніх інстанцій норм матеріального та процесуального права, врахувавши висновки Верховного суду України, колегія суддів Вищого господарського суду України вважає, що касаційна скарга підлягає частковому задоволенню.
Судами попередніх інстанцій встановлено, що 25 жовтня 2001 року між ЗАТ "АТЕК" та ТОВ "СК "Олімп" було укладено договір оренди майна № 1, відповідно до умов якого орендодавець передав, а орендар взяв в тимчасове володіння та користування цілісний майновий комплекс, а саме: приміщення, споруди та майно спортивного комплексу закритого акціонерного товариства "АТЕК", розташованого у м. Києві по вул. Чистяківська, 20. Площа земельної ділянки спортивного комплексу біля 3,5 га.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: атек

А. Брезвін зустрівся з молодіжною збірною (Фото: ФХУ)
12 грудня вранці президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін зустрівся з тренерами та гравцями молодіжної збірної команди України з хокею.
На зустрічі, яка відбулася у конференц-залі готелю, де мешкала команда, Анатолій Брезвін розповів про ситуацію, що склалася в українському хокеї, та побажав успіху спортсменам на чемпіонаті світу в Угорщині.
Нагадаємо, що чемпіонат світу відбудеться у місті Дунайвароші з 14 по 20 грудня 2014 року. За єдину путівку до групи будуть змагатися однолітки з України, Казахстану, Польщі, Угорщини, Японії та Франції.
«У нас були великі плани щодо розвитку хокею в Україні. Ми розраховували на можливість точкової натуралізації, поки наші молоді та перспективні хокеїсти будуть шліфувати майстерність та здобувати необхідний досвід у МХЛ та інших лігах. Втім ситуація в країні внесла свої корективи. Зараз ви отримали шанс заявити про себе не лише на молодіжному рівні, а й здобути путівку до національної збірної», – зазначив у своєму виступі Анатолій Брезвін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Вищий господарський суд України 27 листопада 2014 року розглянув касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Хокейний клуб "Сокіл Київ" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 2 жовтня 2014 року про розірвання договору оренди земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками та зобов'язання повернути земельні ділянки.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 12 червня 2014 року у задоволенні позовних вимог відмовлено. Суд першої інстанції установив відсутність підстав для розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки, адже на момент вирішення даного спору, у відповідача відсутній борг з орендної плати за землю, тому суд визнав, що тимчасова затримка зі сплати орендних платежів не є істотним порушенням умов договору. Київський апеляційний господарський суд первісне рішення у справі скасував та прийняв нове рішення про задоволення позовних вимог. Суд апеляційної інстанції вказав на хибність висновку місцевого суду про те, що несплата орендних платежів за договором оренди земельної ділянки не є істотним порушенням його умов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Прес-конференція керівництва ЗАТ "АТЕК" (Фото: Укрінформ)
27 листопада в Укрінформі відбулася прес-конференція: "У розпалі рейдерське захоплення одного з найстарших українських підприємств - «АТЕК»".
Головний акціонер ЗАТ «АТЕК» Андрій Нагребельний заявив, що підприємство, на якому 22 листопада проводився обшук міліцією Київської області, стало жертвою рейдерського захоплення. На сьогоднішній день ми маємо близько 100-150 озброєних людей на території підприємства, які нібито забезпечують якісь подальші слідчо-оперативні дії", - заявив він.
За його словами, 22 листопада на територію підприємства зайшли і близько сотні чоловіків в уніформі із символікою спецпідрозділу МВС "Азов", які, як заявлялося, "забезпечували порядок і безпеку оперативних співробітників, які проводили обшук".
Директор спорткомплексу «АТЕК» Лариса Ільєнко також стверджує, що обшук на підприємстві, долю якого вже декілька років поспіль вирішують суди та розпорядники, був проведений з "грубими процесуальними порушеннями", а охорона заводу була у примусовому порядку роззброєна. Наразі, робота спорткомплексу «АТЕК», який, за її словами, був соціальним проектом підприємства, також призупинена.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Льодова арена у Калуші (Фото: Спорт ІФ)
Про це «Вікнам» повідомив в. о. директора обласного комунального підприємства "Льодовий палац" (раніше — Льодовий палац ім. Степана Бандери) Євген Геренда.
Тривалий час спортивна споруда була розморожена і не приймала відвідувачів. Але у суботу, 15 листопада, Льодовий палац знову отримав електроенергію: ТОВ «Карпатнафтохім» погасив заборгованість палацу у розмірі 220 тис. гривень.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.053 секунди