Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Засідання Київради (Фото: Київрада)
Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали згоду на зміни до договору купівлі-продажу об'єкту незавершеного будівництва - Критої спортивної арени, що знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 9 з ТОВ «Укрсоцбудінвест».
Цим рішеням Київрада надала згоду на продовження строку завершення будівництва Критої спортивної арени на 5 років, до 26 березня 2020 року та на уточнення грошового еквіваленту інвестиційного вкладу у будівництво та реконструкцію Об’єкту незавершеного будівництва.
Нагадаємо, що 20 грудня 2007 року Київська міська рада прийняла рішення про «Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва», згідно якого Крита спортивна арена м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 9 мала бути приватизована за умови збереження профілю - льодова арена (відповідно до вимог Європейської (?) федерації з хокею), реконструкції протягом 5 років та інвестиційного вкладу у розмірі 25 млн. умовних одиниць. 26 березня 2010 року, на підставі цього рішення, з ТОВ «Укрсоцбудінвест» був підписаний договір купівлі-продажу об'єкту незавершеного будівництва.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 6 листопада 2015 року. Очікувана вартість закупівлі становить 205 тис. 500 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець торгів має надати протягом листопада-грудня 2015 року Льодову арену для проведення навчально - тренувальних занять, участі у Чемпіонаті України, Першості міста Києва, та міжнародних турнірах з хокею з шайбою різних рівнів. Період часу щодо навчально – тренувального та змагального процесу враховуючи навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Вищих навчальних закладах міста Києва, та регламент проведення змагань Федерації хокею України, Федерації хокею міста Києва, загальною кількістю 137 годин (68 годин у листопаді та 69 годин у грудні). За умовами закупівлі потрібно забезпечити оренду льоду у понеділок-суботу переважно з 13:00 до 19:00.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (Фото: Обозреватель)
Жителі міста Богуслав Київської області звернулися з відкритим листом до Президента України Петра Порошенка, секретаря РНБО Олександра Турчинова, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з проханням виключити з санкційного списку оператора державних лотерей МСЛ.
Богуславчани впевнені, що компанія МСЛ потрапила під санкції помилково, як і журналісти BBC.
Ще в листопаді 2014 року в Богуславі було відкрито Центр зимових видів спорту "Льодограй". Як зазначається, льодовий палац побудований і повністю фінансується за рахунок коштів оператора державних лотерей ТОВ МСЛ.
"Просимо Вас ще раз розглянути правомірність включення "М. С. Л." у зазначений санкційний список і швидше виключити ТОВ "М. С. Л." з нього. Ми з жахом дивимося на майбутнє нашого Льодового палацу у випадку припинення фінансування комплексу. Бюджет міста і району не в змозі нести ці витрати. Наш оптимізм, віра у справедливість, почуття гідності і гордості за наше невелике місто - почуття, які були викликані цим відкриттям", - йдеться у відкритому листі Президенту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

І. Жданов дав старт Чемпіонату України з хокею (Фото: Мінмолодьспорт)
Після кількарічної перерви у столичний Палац спорту повернувся великий лід та Чемпіонат України з хокею. Завдяки зусиллям Міністерства молоді та спорту, Хокейної Екстра Ліги, Федерації хокею України - всі свої домашні матчі тут гратимуть київські клуби «Дженералс» та «Рапід».
25 вересня на льодовій арені Палацу спорту зустрічалися команди «Дженералз» та ХК «Кременчук». Привітати вболівальників та учасників змагань завітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент ГО «Хокейна Екстра Ліга» Денис Лобановський та віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.
«Коли я став міністром, то одне з перших завдань, яке я поставив собі та всій нашій команді - полягало в тому, щоб повернути великий спорт у Палац спорту. Щоб тут з’явився лід, щоб сюди повернулися хокейні поєдинки. Сьогодні ця мрія стала реальністю. Вітаю всіх шанувальників спорту із початком Чемпіонату України з хокею на головній льодовій арені нашої держави», - наголосив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації підвела підсумки тендеру на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Торги були відмінені через те, що на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.
Згідно протоколу розкриття пропозицій свою заявку на участь у торгах подало тільки Державне підприємство «Палац Спорту». Ціна пропозиції складала 204 тис. 815 грн.. Слід нагадати, що у закупівлі льоду для ДЮСШ «Крижинка» традіційно приймали участь ТОВ «Дивосвіт-Плюс» та ТОВ СК «Олімп», але цього разу з невідомих причин вони своїх пропозицій не надали. Зазначимо, що пропозиція ДП «Палац Спорту» виявилась дешевшою ніж у переможця травневого тендеру - ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (1495 грн. за годину проти 1500 грн.)

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.146 секунди