Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на послуги з оренди льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 29 травня 2014 року.
Згідно документації конкурсних торгів закупівля складається з двох лотів: переможець торгів за лотом №1 має забезпечити протягом вересня-грудня 2014 року умови, які сприяють тренуванням, проведенням змагань учнів-спортсменів, займатися загально-фізичною підготовкою для досягнення високих результатів з хокею для вікової категорії 6-13 років, загальною кількістю 278 годин, а переможець торгів по лоту №2 має забезпечити аналогічні умови у кількості 184 годин для вікової категорії 14-17 років.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: кмда

СК «Авангард»
До Київського апеляційного господарського суду надійшли скарги Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» та Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» на рішення господарського суду міста Києва від 17 березня 2014 року за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до Київської міськпрофради за участю третіх осіб: ДЮУСЦП «Авангард», ТОВ «Деміс Груп», та Міністерства молоді та спорту України про визнання права власності.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Д. Булатов (Фото: Фейсбук)
«Хоккейное сообщество Украины» обратилось с открытым письмом к министру молодежи и спорта Дмитрию Булатову. В этом открытом письме хоккейное сообщество потребовало у министра разобраться с вопросами и проблемами, которые не дают развиваться этому виду спорта в Украине.
Первым требованием организации стала проверка и аудит всех выделенных государственных средств по программе «Хоккей Украины». Они требуют от Булатова, наказать виновных, которые причастны к хищению государственных средств. Также в первом пункте предложено вернуть ледовые комплексы «Льдинка» и «Авангард» под патронат министерства модежи и спорта.
Во втором пункте своих требований хоккейная община требует реформировать федерацию хоккея Украины и очистить ее руководящие должности. В пример тех от кого нужно избавится привели фамилии вице-президента ФХУ Евгения Имаса и исполнительного директора Сергея Коваля.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  8

А. Федорук (Фото: Бучанська міськрада)
Словацька компанія ТОВ «IRTS» має намір інвестувати в проект будівництва льодової арени в місті Буча Київської області 5,3 мільйона євро. Арена розрахована на тисячу глядацьких місць. Про це «УК» повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
За його словами, реалізацію проекту планують розпочати влітку цього року. «Коли ми запропонували словацьким інвесторам майданчик для будівництва льодової арени, вони здивувалися, що їх не відрядили по великому колу узгоджень, а відразу запропонували проект», — каже Анатолій Федорук.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч на Авнгарді (Фото: Мінмолодьспорт)
Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов закликав хокейну громадськість активніше долучатися до управління державними справами та здійснювати контроль за діяльністю Міністерства.
Про це Міністр заявив під час зустрічі з хокейними ветеранами та активістами, представниками батьківського комітету дитячо-юнацького учбово-спортивного центру "Авангард", хокеїстами й батьками дітей, що займаються хокеєм.
Спілкуючись з громадою, Міністр зазначив, що спорткомплекс "Авангард" повинен бути у власності держави та служити місцем проведення навчально-тренувального процесу і змагань для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також для дорослих спортсменів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  17

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.047 секунди