Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лото ЧУ 2014/15 (Мал. ФХУ)
У зв’язку з тим, що на адресу Федерації надійшла офіційна інформація від ініціативної групи «Українська хокейна ліга» щодо неможливості проведення чемпіонату України в сезоні 2014/2015 років під егідою УХЛ, Федерація хокею України інформує про наступне.
Федерація хокею України не передавала права на проведення національного чемпіонату в сезоні 2014/2015 років. Позиція Федерації щодо проведення чемпіонату залишається незмінною, а робота щодо підготовки нормативної-правової бази майбутнього чемпіонату знаходиться на завершальному етапі. Втім наразі серйозне занепокоєння викликає кількість команд, що на сьогодні мають намір брати участь у чемпіонаті.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: фху, чу

Нарада УХЛ (Фото: ФХУ)
Сьогодні відбулася робоча нарада представників хокейних клубів України під головуванням керівника ініціативної групи «Українська хокейна ліга» Сергія Гончарова.
В засіданні взяли участь представники 10 клубів, а також виконавчий директор Федерації хокею України Сергій Коваль, голова наглядової ради телеканалу Xsport Юрій Громницький та відповідальний за проведення змагань Дмитро Христич.
У своєму виступі Сергій Гончаров повідомив командам про пропонований формат проведення чемпіонату: «За умови участі 10 команд, ми пропонуємо проведення регулярного чемпіонату у 6 кіл. Тобто кожна команда проведе по 54 матчі. Такий формат є найбільш цікавим для вболівальників та спонсорів. Щодо плей-офф, то чвертьфінальні і півфінальні серії триватимуть до трьох перемог, а фінальна – до чотирьох. Мінімальна кількість гравців у заявці – 15, максимальна – 30. Ліміт на легіонерів не встановлюється. Орієнтовний строк початку чемпіонату – середина вересня. Як раніше повідомлялось, Ліга бере на себе оплату роботи суддів та організацію телевізійних трансляцій».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: гончаров, чу

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Господарський суд міста Києва 12 червня 2014 року на своєму засіданні розглянув позов заступника прокурора Оболонського району в інтересах держави до товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками та зобов'язання повернути земельні ділянки.
В обґрунтування заявлених вимог прокурор послався на порушення відповідачем умов договору оренди від 20 червня 2008 року, згідно з якими позивач зобов'язувався передати у строкове платне користування земельні ділянки, розташовані за адресою: вул. Міська в Оболонському районі міста Києва, а відповідач зобов'язувався вчасно та в повному обсязі сплачувати орендні платежі.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
Запорожский Дворец спорта "Юность" уйдет в частные руки, об этом шла речь сегодня, 18 июня, на постоянной комиссии горсовета по жизнеобеспечению города.
По словам главы комиссии Геннадия Рекалова, одним из покупателей выступает завод "Мотор Сич". Планируется на основе нынешнего Дворца спорта в Запорожье создать мировую арену ледового спорта. "Это станет шагом к развитию детского ледового спорта", - отметил он.
Лишь на консервацию строительства городу требуется 12 млн гривен. Таких денег в бюджете нет, поэтому депутаты комиссии единогласно поддержали инициативу о продаже Дворца спорта.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХК Донбас
17 июня 2014 года в Москве состоялась встреча президента Континентальной хоккейной лиги Александра Медведева и президента хоккейного клуба «Донбасс» Бориса Колесникова, в ходе которой руководители обсудили перспективы участия украинской команды в чемпионате КХЛ.
Известно, что политическая и социальная обстановка на Украине продолжает оставаться тяжелой и далекой от стабильности, а сам «Донбасс» после того, как в результате пожара была серьезно повреждена арена «Дружба», временно остался без домашнего стадиона. Александр Медведев и Борис Колесников отметили исключительную важность участия «Донбасса» в КХЛ и ценность чемпионата Континентальной хоккейной лиги для спортивной и культурной жизни региона.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: донбас, кхл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.044 секунди