Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого XSport
До ТОВ «ТОТВЕЛЬД», м. Київ (логотип «XSPORT») застосовано санкцію «оголошення попередження». Відповідне рішення ухвалив регулятор у сфері телерадіомовлення на своєму засіданні 2 червня 2016 року.
Моніторинг телеканалу, здійснений 25 лютого, зафіксував відсутність супутникового мовлення. Це стало підставою для призначення позапланової перевірки компанії.
«XSPORT» відновив супутникове мовлення з травня, змінивши при цьому супутникові параметри.
За поясненнями керівництва телеканалу, він не здійснював супутникове мовлення у зв’язку з фінансовими труднощами. Наприкінці квітня ТОВ «ТОТВЕЛЬД» подало до Національної ради пакет документів на переоформлення ліцензії у зв’язку зі змінами супутникових параметрів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

В. Завальнюк, М. Даневич та К. Симчук біля Авангарду (Фото: Мінмолодьспорт)
31 травня заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич разом із керівниками структурних підрозділів Міністерства, представниками Федерації хокею України, гравцями збірної України, співробітниками, випускниками та батьками учнів ДЮСШ «Сокіл» відвідав будівлю льодового палацу «Авангард», який було повернуто до сфери управління Мінмолодьспорту.
"Сьогодні ми разом святкуємо справжню перемогу в тривалій боротьбі держави за розвиток спортивної інфраструктури, яка ведеться з організаціями, що планомірно та цілеспрямовано руйнують спортивні об’єкти. Міністерство молоді та спорту у 2014 році розпочало боротьбу за цей об`єкт, і завдяки активній позиції хокейної громади, батьків вихованців ДЮСШ «Сокіл», провідних українських спортсменів, льодовий палац «Авангард» у найближчому майбутньому знову стане майданчиком для тренувань майбутніх і нинішніх хокеїстів", - зазначив Микола Даневич.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: авангард

The 2016 IIHF Annual Congress in Moscow. (Photo: A. Ringuette)
Як повідомив телефоном із Москви президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, завершилось голосування по вибору країни-господаря чемпіонату світу 2017 року в Дивізіоні ІА. За підсумками голосування перемогла заявка України.
«Нашу заявку підтримали інші країни-учасниці, а також члени Ради IIHF. Таким чином, 22-28 квітня наступного року змагання прийматиме Київ», – повідомив президент Федерації.
Чемпіонат традиційно пройде у київському палаці спорту. Палац спорту вже приймав чемпіонат світу у першому дивізіоні в 2011 році та олімпійську кваліфікацію у 2012.
Нагадаємо, що суперниками національної збірної України на домашньому чемпіонаті будуть команди Угорщини, Казахстану, Польщі, Австрії та Кореї.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Александр Куликов и Юрий Гунько (Фото: ХК Донбасс)
Главный тренер криворожского хоккейного клуба «Кривбасс» Александр Куликов во время веб-конференции на Xsport назвал свой тренерский штаб.
Помогать Александру Петровичу будут Юрий Гунько, Виталий Семенченко и Александр Васильев.
С Юрием Гунько, который станет ассистентом Куликова, и тренером вратарей Александром Васильевым главный тренер «Кривбасса» уже работал в сборной Украины и белоцерковском «Белом Барсе».
Что касается Виталий Семенченко, то он станет тренером-селекционером.
Следует отметить, что согласно информации Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц-предпринимателей, Общество с Ограниченной Ответственностью Хоккейный Клуб «Кривбасс» зарегистрировано 18 марта 2016 года по адресу: г. Киев, ул. Чапаева 2/16, офис 24, и имеет уставной фонд размером в 1 тыс. грн. Единственным учередителем ООО «ХК Кривбасс» является ООО «Дрим Лото», зарегистрированное по тому же адресу. Конечным бенефициаром ООО «ХК Кривбасс» указана Леонова Екатерина Константиновна, а обязанности директора ХК «Кривбас» исполняет Игнатенко А.П.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 821 тис. 250 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 2190 грн. Договор на надання послуг підписаний 16 травня.
Згідно протоколу розкриття пропозицій єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було ТОВ Спортивний клуб «Олімп», з пропозицією 843 тис. 750 грн. (без ПДВ).
Зазначимо, що ТОВ «Дивосвіт-Плюс» стає переможцем торгів з оренди льоду для ДЮСШ «Крижинка» вже четвертий рік поспіль. У минулі роки година оренди льоду коштувала близько 1500 грн. Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має адресу м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 4-г. Співзасновниками ТОВ «Дивосвіт-Плюс» є Тимофєєв С.О. з часткою внеску до статутного фонду 1 млн. 43 тис. грн., кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, з часткою 3 млн. 629 тис. 640 грн. та Бєлоцька А.О. з часткою у статутному фонді 5 млн. 757 тис. 360 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.039 секунди