Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого КМФХ
ГО «Київська міська федерація хокею» підвела підсумки тендеру за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень)». Торги були визнані такими, що не відбулись через скорочення видатків на здійснення закупівлі.
Нагадаємо, що протягом останніх років Київська міська федерація хокею неодноразово проводила тендери із закупівлі льоду та хокейного інвентарю за рахунок місцевого бюджету. Так у 2011 році у ТОВ «Хокейний світ України» було придбано хокейну екіпіровку на суму більш ніж 533 тис. грн., у 2012 році було орендовано 721 годину льоду у ТОВ СК «Олімп» за 937,3 тис. грн. У 2013 році КМФХ орендувало у ТОВ «Ісма Київ» 325 годин льоду вартістю 520 тис. грн. та придбало у ТОВ «Хокейний світ України» за процедурою закупівлі в одного учасника інвентар загальною вартістю 296 тис. 793 грн.

Джерело: Вісник державних закупівель
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмфх

Лого ХК Донбас
Хоккейный клуб "Донбасс" выражает решительный протест на решение руководства Континентальной хоккейной лиги относительно запрета на проведение матчей ½ финала конференции Запад в Донецке. Ни один из пунктов Спортивного регламента КХЛ не запрещает проведение матчей в сложившейся ситуации в Донецке. Согласно п.3, статьи 55 Спортивного регламента КХЛ, лига может запретить проведение матча только в случаях объявления комендантского часа или ввода чрезвычайного положения в регионе проведения матча. Ни в Украине в целом, ни в Донецке в частности, такие запретные меры не введены и оснований их ввода в Донецке нет. Согласно Пункту 2 статьи 55 Спортивного регламента КХЛ, в связи с наступлением форсмажорных обстоятельств, допускается изменения сроков и времени, но не места проведения матча.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: донбас, кхл

Проект льодової арени (Мал. WM-Україна)
Сьогодні, 20 березня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за звільнення у 2014 році державного підприємства "Льодові арени" від сплати земельного податку. "За" таке рішення проголосувало 56 депутатів.
Підприємство звернулося до ЛМР щодо звільнення від сплати земельного податку за користування земельною ділянкою на вул. Пулюя - вул. Трускавецькій площею 2,8 га для будівництва критої спортивної споруди із штучних льодом - на період проведення будівництва.
Землекористувач матиме можливість застосовувати пільгу впродовж березня-грудня 2014 року. За цей період нарахування сума земельного податку становитиме 36 132, 13 грн.

Джерело: Гал-інфо
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

СК «Авангард»
Прокуратура міста Києва в інтересах держави домоглася у суді законного рішення щодо визнання права власності за державою на майно будівлі льодового палацу площею 8422,80 кв.м по вул. Мельникова, 46 у м. Києві.
Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва та повернув спорткомплекс "Авангард" у власність держави.
Як повідомив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, Мінмолодьспорт у подальшому планує із залученням громадськості здійснити ряд заходів щодо захисту спортивної інфраструктури. Міністр підкреслив, що зазначені заклади фізичної культури і спорту є основним місцем, де здійснюється підготовка національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  42

Лого РВУФК
Республіканське вище училище фізичної культури Міносвіти і науки України підвело підсумки тендеру за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (послуги з експлуатації льодової арени)». Торги були відмінені з формулюванням: «На участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій».
Протокол розкриття пропозицій наразі не оприлюднено. Слід зазначити, що це вже друга невдала спроба РВУФК орендувати льодову арену. Минулого разу закупівля була відмінена з аналогічної причини, тоді на участь у тендері претендувало тільки Приватне підприємство «ЕксФорс», яке запропонувало 640 годин оренди льодової арени за 760 тис. грн.

Джерело: Вісник державних закупівель
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.042 секунди