Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Г. Зубко (Фото: ФХУ)
18 березня на засіданні виконавчого комітету президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін представив нового віце-президента організації. Ним став відомий громадський діяч Георгій Зубко.
За словами президента Федерації на Георгія Юрійовича покладаються завдання, пов’язані з розвитком дитячо-юнацького та жіночого хокею. Також новопризначений віце-президент буде куратором юніорської (U18) збірної команди України.
«Та модель, яку ми застосували в дитячій команді «Беркут-2000», дала свій результат. Наша мотивація – надати стимул молодим хокеїстам захищати кольори збірних України. Для цього ми маємо надати їм три основні складові: якісний тренувальний процес, якісну освіту та якісну змагальну практику. Дитячо-юнацький хокей – це фундамент, на якому будується решта великої хокейної піраміди. Я вдячний керівництву Федерації, що я отримав можливість брати безпосередню участь в цьому процесі. Попереду у нас багато роботи», – наголосив у своєму виступі Георгій Зубко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Теги: зубко, фху

Зустріч у мера Ужгорода (Фото: UA- Reporter)
Напередодні відбулася зустріч міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, президента Української федерації фігурного катання Євгена Ларіна та новопризначеного керівника територіального відділення Федерації у Закарпатській області Василя Ябрика.
Обговорили перспективи спорудження в обласному центрі мультифункціональної зимової арени, що дозволить популяризувати та підняти на зовсім інший рівень розвиток зимових видів спорту на Закарпатті.
Будуватимуть арену у три етапи. Спершу планують побудувати поле, на другому – накрити куполом. Третій етап передбачає будівництво допоміжних споруд, тобто адміністративного корпусу з роздягальнями, кімнатами відпочинку та відновлення спортсменів. Зимовий палац буде олімпійського взірця - поле 30 на 60 метрів, розрахований щонайменше на 800 глядацьких місць.
Як зазначалося, Ужгород має унікальне географічне розташування - близькість до кордонів з ЄС, чим гріх не скористатися. Це дозволить у майбутньому проводити тут не тільки змагання національної першості, а й міжнародного рівня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХШ Київ (Мал.: ХШ Київ)
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту» оголосила про здійснення державної закупівлі послуг, пов'язаних з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля для занять хокеєм з шайбою. Тендер відбудеться 14 квітня 2016 року у офісі КДЮСШ «Школа спорту» за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 46. Очікувана вартість закупівлі становить 700 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів, переможець має забезпечити протягом травня-грудня 2016 року умови для тренувань та проведення змагань учнів КДЮСШ «Школа спорту» загальною кількістю 336 годин (по 42 години щомісяця, з травня по грудень включно). Час проведення навчально – тренувального процесу у понеділок-п’ятницю та у неділю переважно з 16:30 до 18:00, а в суботу з 08:45 до 09:15.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ

Виконком ФХУ (Фото: ФХУ)
10 березня відбулося засідання виконавчого комітету Федерації хокею України.
Серед питань порядку денного було розглянуто першочергові заходи щодо сприяння розвитку в Україні хокею серед жінок. В рамках розгляду цього питання виконком прийняв рішення щодо підготовки та проведення національного чемпіонату серед жіночих команд в сезоні 2016-2017 років у випадку наявності достатньої кількості команд для проведення змагання. При цьому Анатолій Брезвін наголосив на важливості розвитку хокею серед жінок: «Ми розуміємо, що для виходу на серйозний рівень потрібен час та побудова серйозної структури хокею серед жінок, починаючи від груп в ДЮСШ і закінчуючи професіональними командами. Втім з чогось потрібно розпочинати. Тому проведення національного чемпіонату серед жіночих команд є одним із першочергових завдань».
Окрім цього президент Федерації наголосив на необхідності розробки комплексної програми розвитку хокею серед жінок та створенню при відділеннях хокею в ДЮСШ груп підготовки для дівчат.
Розглянули члени виконавчого комітету й проблемні питання діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл з хокею. Аналіз спортивної та матеріально-технічної ситуації у вітчизняних ДЮСШ буде продовжено.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Герб Черкас
Черкаська міська рада планує спрямувати на будівництво льодового палацу 500 тисяч гривень. Про це під час засідання бюджетної комісії повідомила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод. Депутат міськради від ВО "Батьківщина" Роман Діскант повідомив, що в мікрорайоні вже визначено земельну ділянку, де міг би розташуватись палац. За його словами, на вул. Б. Хмельницького є ділянка близько двох гектарів, половину з якої можна було використати для будівництва та ще половину – для облаштування паркувальних місць.
– Черкаси – мабуть, єдиний обласний центр, де взагалі не розвивається зимовий вид спорту. Це великий пласт: і хокей, і ковзани, і кьорлінг… На сьогодні є бачення і в міського голови, і в депутатів, щоб у місті з’явився льодовий палац, – зазначив депутат.
За його словами, міська влада вже спілкувалася із проектантами. На створення проектно-кошторисної документації потрібно не 500 тисяч, а 900. Саме таку суму депутат і запропонував спрямувати на ПКД Роман Діскан. Бюджетна комісія його підтримала. Надалі пропозицію комісії розгляне на сесії міська рада.

Джерело: ІнфоМІСТ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Чи підтрімуєте ви багатомільйонні витрати на організацію Чемпіонату світу?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.057 секунди