Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Переможцем торгів визначене Державне Підприємство «Палац спорту». Вартість акцептованої пропозиції становить 204 тис. 815 грн.. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 1495 грн.. Договор на надання послуг підписаний 27 листопада.
Згідно протоколу розкриття пропозицій єдиним конкурентом ДП «Палац спорту» було ТОВ Спортивний клуб «Олімп» Дмитра Смулянського, з пропозицією 274 тис. грн. (без ПДВ). Зазначимо, що 20 травня 2015 року Господарський суд міста Києва повторно задовольнив позов ПрАТ АТЕК до ТОВ СК «Олімп» про витребування майна з чужого володіння та визнання недійсними додаткових угод щодо оренди спорткомплекса АТЕК. 7 жовтня 2015 року Київський апеляційний господарський суд залишив апеляційну скаргу ТОВ СК «Олімп» на рішення суду від 20.05.2015 без задоволеня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Виконком ФХУ (Фото: ФХУ)
На засіданні виконавчого комітету Федерації хокею України, яке 11 листопада відбулося в офісі організації, було затверджено старших тренерів молодіжної та юніорської збірних команд України.
Молодіжну збірну, яка вже у грудні братиме участь в чемпіонаті світу у Франції (суперники – Франція, Японія, Словенія, Великобританія та Польща), очолив Андрій Савченко.
«Цей фахівець попередні два сезони очолював нашу юніорську команду. Через його руки пройшли усі основні кандидати до молодіжної збірної. Також не будемо забувати, що Андрій Миколайович успішно працював із титульним віком команди в дитячо-юнацькій школі», – дав характеристику новопризначеному тренеру президент Федерації Анатолій Брезвін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Господарський суд міста Києва на своєму засіданні 12 жовтня 2015 року розглянув позов заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Фонду державного майна та Міністерства молоді та спорту до Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська рада профспілок» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Деміс груп» про визнання недійсними договору іпотеки.
Дослідивши надані документи і матеріали, заслухавши пояснення представників учасників процесу суд встановив: 27 червня 2013 року «Київська міська рада профспілок» на праві оперативного управління від імені якого діяло підприємство «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» (іпотекодавець) та товариство з обмеженою відповідальністю «Деміс груп» (іпотекодержатель) уклали договір іпотеки, відповідно до п. 1 якого іпотекодавець передає в заставу іпотекодержателю належне йому нерухоме майно, а саме: готель (літера А) - площею 783,40 кв.м., розташований за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 44, енергоблок (літ. Б) - площею 2220,00 кв.м., градирня - площею 58,00 кв.м., льодовий палац (літера А) - площею 8422,80 кв.м., розташовані за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, будинок 46.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Відкриття відкритого чемпіонату Києва (Фото: ХК Сокіл)
У Київському Палаці спорту розпочався Відкритий Чемпіонат м. Києва з хокею серед команд юнаків 2005-2006 р.н. За сприяння Міністерства молоді та спорту, дитячо-юнацький хокей та змагання високого рівня вперше за останні 32 роки повернулися на головну льодову спортивну арену держави.
Організаторами Чемпіонату виступили Київська міська Федерація хокею спільно з КМДА та Всеукраїнським Благодійним Фондом «Громадянська енергія».
Свої найщирі вітання організаторам та учасникам змагань передав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Тренери збірної (Фото: ФХУ)
Федерація хокею відповідно до подання головного тренера національної збірної команди України Олександра Савицького затвердила помічником головного тренера Дмитра Підгурського, а тренером воротарів Павла Міхоніка.
Обидва тренери вже беруть участь у навчально-тренувальному зборі команди, що триває з 1 листопада на базі київського Палацу спорту. Щодня команда Олександра Савицького проводить по два півторагодинних льодових заняття. Рано вранці 5 листопада команда автобусом вирушить до румунського міста Галац, де візьме участь в міжнародному турнірні Euro Ice Hockey Challenge. Суперниками синьо-жовтих стануть команда Нідерландів та дві збірні Румунії.

Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.053 секунди