Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого КМФХ
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» оголосила про здійснення державної закупівлі за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень)». Тендер відбудеться 6 березня 2014 року в офісі КМФХ за адресою вул. Григорія Сковороди, 1-В. Джерелом фінансування є кошти міського бюджету Києва.
Згідно документації конкурсних торгів протягом квітня та з серпня по грудень 2014 року переможець торгів має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для проведення навчально-тренувальної роботи збірних команд м.Києва та змагань загальною кількістю 518 годин, у тому числі: у квітні - 32 години, серпні - 78 годин, у вересні - 98 годин, у жовтні - 136 годин, листопаді - по 156 годин, та 18 годин у грудні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмфх

Лого РВУФК
Республіканське вище училище фізичної культури Міносвіти і науки України підвело підсумки тендеру за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (послуги з експлуатації льодової арени)». Торги були відмінені з формулюванням: «На участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій».
Згідно протоколу розкриття пропозицій, на участь у тендері претендувало тільки Приватне підприємство «ЕксФорс», яке запропонувало 640 годин оренди льодової арени за 760 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Син (Фото: Запорiзька мiська влада)
После реконструкции Дворца спорта «Юность» запорожцы получат сразу два новых ледовых катка. Об этом на пресс–конференции рассказал мэр Александр Син.
– Мы с самого начала шли на то, чтобы сделать два катка, – отметил Александр Ченсанович. – Раньше резервный каток планировали сделать в Космическом микрорайоне за кинотеатром «Космос». Лед, который будет во Дворце спорта, — для соревнований и шоу–программ, а в здании рядом будет каток для тренировок и коммерческого использования, который будет доступен для запорожцев круглый год. Если замораживать катки по очереди, то мощности одной холодильной установки хватит, чтобы поддерживать лед в них обоих. Александр Николаевич Пеклушенко окончательно утвердил эту концепцию, и после реконструкции «Юности» начнем строительство второго катка стоимостью порядка 30 млн. грн. Губернатор пообещал нам поддержку в «выбивании» средств из госбюджета по программе «Хоккей Украины».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Голова Кіровоградської ОДА А. Ніколаєнко (Фото: Кіровоградська ОДА)
До 2015-го року у Кіровограді буде збудовано сучасний спортивний комплекс.
Про це голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко відзначив під час започаткованого "Щорічного стратегічного діалогу" з громадськістю області.
Зокрема, очільник області нагадав, що Президент України одним з пріоритетів діяльності влади визначив необхідність залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою та спортом.
З цією метою, вже найближчим часом розпочнеться робота з проектування та будівництва в обласному центрі сучасного спортивного мультиплексу, розрахованого на 3 тисячі місць. За словами очільника області, спортивний комплекс за своїм рівнем не поступатиметься кращим європейським аналогам.
- Я тільки-но повернувся з Чехії, де подивився мультиплекс, який ми плануємо збудувати у Кіровограді. Повірте, це буде дійсно спортивна окраса. Можу навіть сказати, де хочемо розташувати його – поруч з колишнім ДСТ "Колос", який ми теж не знімаємо із порядку денного. Мультиплекс, "Колос", ігрові поля поруч – вийде гарне спортмістечко, - переконаний Андрій Ніколаєнко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ю. Колобов відкриває ковзанку у Павлограді (Фото: 056)
Цієї зими на Дніпропетровщині буде діяти понад 200 відкритих льодових ковзанок. Одну із них у місті Павлоград 11 січня відкрив Міністр фінансів України Юрій Колобов. Також Міністр відвідав загальноосвітню школу №5, де відкрив Дитячу баскетбольну лігу, особисто розігравши при цьому перший м’яч. Також в урочистостях взяв участь заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Станіслав Молоков.
Активний спосіб життя, заняття спортом та відмова від шкідливих звичок є пріоритетами у програмі губернатора Дніпропетровщини Дмитра Колєснікова «Міцне здоров’я – успішне життя». Заступник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков зазначив, що відкриття нових спортивних об’єктів, секцій та гуртків – також є її важливими складовими.
«Чимало людей, зокрема, жителів Павлограду, люблять активний зимовий відпочинок. Сьогоднішнє відкриття льодової ковзанки дарує їм таку можливість. Любов до спорту розпочинається з малого та надихає при цьому на великі перемоги. Хто зна, можливо вже незабаром, рідне місто та весь наш регіон прославить фігуристка чи хокеїст, чиє захоплення спортом розпочалося саме на цій ковзанці», – сказав Станіслав Молоков.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: павлоград

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.107 секунди