Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Віталій Кличко (Фото: Sport.ua)
Голова Київської міської держадміністрації, мер Києва Віталій Кличко розповів про перспективи розвитку спортивної інфраструктури міста.
"Незважаючи на складну фінансову ситуацію всі змагання, які заплановані будуть проводитись, у нас є багато планів, ми сподіваємось презентувати це до дня Києва", - заявив Кличко.

"- А окрім того, що змагання збережуться будувати щось будуть? Немає нормальної льодової арени, є льодова арена на ВДНГ, але там неможливо залити лід...", - запитали у очільника міста.

"Ми зараз плануємо залучти достатню кількість людей готових інвестувати в інфраструктуру Києва, розглядаємо багату кількість інвестиційних проектів, спілкуємось, може бути до кінця цього року встигнемо, що стосується Льодової арени. Але там багато інвестицій. Якщо не встигнемо, то наступний рік, тому що інвестиції дуже великі", - пояснив Кличко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Пресс-конференция ХК «Витязь» (Фото: Городской дозор)
Сегодня, 19 февраля, в ТРЦ «Дафи» состоялась пресс-конференция представителей нового харьковского хоккейного клуба «Витязь». В ходе мероприятия президент команды Микутин Роман Владимирович, генеральный директор Середенко Валерий Валерьевич, главный тренер Гладченко Евгений Дмитриевич и игрок клуба Иван Савченко рассказали о становлении новой силы в украинском хоккее и поделились планами на будущее.
Роман Микутин обратил особое внимание на то, что весь состав команды пока состоит их харьковских хоккеистов и назвал «Витязь» действительно «городской командой», все игроки которой работают за идею и за то, чтобы в Харькове всегда проходили хоккейные матчи высокого уровня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: харків, чу

В. Погорєлов (Фото: Заголовок)
На місці "кірпічки" в Ужгороді може з'явитися льодовий палац. Про це повідомив мер Ужгорода Віктор Погорєлов.
"Ми ходили на зустріч з губернатором і з ДЮСШ області. Він же сказав, що стадіон — це не тільки для футболу. Стадіон - це і для інших видів спорту, волейболу, тенісу, легкої атлетики тощо. От сьогодні скільки суперечок було навколо “Автомобіліста”, щоб люди там вільно бігали й грали, а не тільки футбольний клуб Ужгорода. Тому я вважаю, що четверте поле для професійної команди “Говерла” необхідне. Їм ще потрібно два поля. Десь, може, це за межами міста зробити. Але хокей теж потрібен місту. Теж треба думати про це. Рішення остаточне про поле на Авангарді не прийнято, бо не було узгодженої позиції, але ми спробуємо запропонувати , зробити хокейний палац саме там, де був колишній парк Перемоги. Ви знаєте, парк Перемоги — це виробка глини з колишнього цегляного заводу і там навіть дерева не ростуть. Я особисто саджав їх двічі, вони всі засихали. Їх поливали і все, але це глина цегляна. Тому є пропозиція на тому озері, а воно захаращене, немає ні притоку, ні відтоку води, зробити льодовий палац”, - розповів очільник міста.


Джерело: Заголовок
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лото ЧУ 2014/15 (Мал. ФХУ)
Чемпіонат України з хокею з шайбою, вже двадцять третій за ліком, розпочнеться вже цього тижня. 12 лютого у першому матчі сезону на лід вийдуть столичні ХК «Київ» та «Дженералз». Окрім двох столичних колективів участь у чемпіонаті братимуть харківський «Витязь» та хокейний клуб «Кременчук».
Дана дата початку змагань була запропонована і підтримана всіма учасниками змагання.
Формат чемпіонату передбачає проведення змагання у два етапи: спочатку команди зіграють регулярний чемпіонат, а потім розіграють нагороди у серії плей-офф. Регулярний чемпіонат буде зіграно у два кола спарених матчів. Таким чином, кожна команда зіграє на першому етапі по 12 матчів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: чу

В Мелитополе открыли каток (Фото: Мелитопольский горсовет)
27 января в парке культуры и отдыха им. М. Горького состоялось официальное открытие ледового катка «Ice-Trendy». Это приятное событие для мелитопольцев, ведь эта ледовая арена на сегодняшний день единственная в области.
«Ice-Trendy» является проектом турецких бизнесменов и одним из многих филиалов компании, расположенных по всему миру, – Анталия, Анкара, Стамбул, Кипр, Азербайджан, Кыргызстан и др. Открытие первого катка этой компании состоялось в 2007 году в Турции. При создании катков «Ice-Trendy» используется исключительно естественный лед.
На торжественное открытие катка собрались руководители области и города, представители депутатского корпуса, горожане. Под аплодисменты зала красную ленту разрезали председатель Запорожского областного совета Виктор Межейко, секретарь Мелитопольского городского совета, и. о. городского головы Сергей Минько и генеральный представитель компании «Ice-Trendy» Юнус Колджу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.058 секунди