Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ
16 червня в офісі Федерації хокею України відбулося засідання експертної ради з визначення кандидатів на заміщення вакантної посади головного тренера національної збірної. Участь в роботі наради взяли Михайло Воробйов, Анатолій Найда, Олександр Савицький, Олександр Сеуканд та Вадим Сисюк. В’ячеслав Завальнюк, який не зміг особисто взяти участь у засіданні, заздалегідь надіслав свої пропозиції.
Після більш ніж годинного обговорення члени експертної ради визначилися із колом кандидатів. Всі пропоновані фахівці мають досвід роботи в українському хокеї. Це (у алфавітному порядку): Анатолій Богданов, Сергій Лубнін, Дмитро Підгурський, Олександр Сеуканд, Анатолій Степанищев та Мілош Холан.
Далі уповноважені президентом представники Федерації будуть вести особисті переговори з кожним із пропонованих тренерів на предмет їхнього бажання та бачення роботи в національній збірній.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Малюнок: ФХУ
Затверджено склад експертної ради для визначення основних кандидатів на посаду головного тренера національної збірної команди України.
До складу ради увійшли шестеро фахівців хокею: Михайло Воробйов (професор НУВФСУ), В’ячеслав Завальнюк (віце-президент Федерації), Анатолій Найда (заслужений діяч фізичної культури та спорту), Олександр Савицький (державний тренер з хокею з шайбою), Олександр Сеуканд (заслужений тренер України) та Вадим Сисюк (віце-президент Федерації).
До 22 червня експертна рада має визначити коло кандидатів на посаду та запропонувати ці кандидатури на розгляд виконкому Федерації.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Спорткомплекс "АТЕК" (Фото з власного архіву)
Господарський суд міста Києва розглянув позов Приватного акціонерного товариства «АТЕК» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Спортивний клуб «Олімп» про витребування майна з чужого володіння та визнання недійсними додаткових угод до договору оренди та зустрічний позов ТОВ «СК «Олімп» до ПрАТ «АТЕК» про визнання права користування та усунення перешкод у користуванні орендованим майном.

ПрАТ «АТЕК» звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до ТОВ «СК «Олімп» про витребування майна з чужого володіння та визнання недійсними додаткових угод до Договору оренди майна №1 від 25 жовтня 2001 року. Рішенням Господарського суду м. Києва від 26 квітня 2012 року позов задоволено повністю. Постановою Вищого господарського суду України від 15 грудня 2014 року касаційну скаргу ТОВ «СК «Олімп» задоволено частково, справу направлено на новий розгляд до Господарського суду міста Києва.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: атек

Строительство Ледовой арены в Севастополе (Фото: SkyscraperCity)
В Севастополе достроят «Ледовый дворец» в Загородной балке и построят несколько общедоступных спортивных комплексов. Об этом в интервью учащимся Малой академии наук Севастополя рассказал губернатор города Сергей Меняйло.
«У нас все-таки будет «Ледовый дворец» и ряд общедоступных спортивных комплексов, плавательные бассейны. Мы должны понимать, что это процесс не быстрый. Программа (развития спорта – ред.) есть, она реализовывается», — сказал он.
По словам губернатора, вскоре в Севастополе должны быть открыты два футбольных поля. Также в планах открытие спортивных площадок в каждом районе города. «Я думаю, через несколько лет все наши детские спортивные школы будут совершенно другими по своему составу, состоянию и техническому оснащению. И городские площадки тоже появятся», — отметил Меняйло.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Київради 28 травня 2015 р. (Фото: Київрада)
28 травня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення про ліквідацію КП “Київський водний стадіон” шляхом приєднання до КП “Спортивний комплекс”.
Згідно документу, КП “Спортивний комплекс” є правонаступником всього майна, прав і обов'язків КП “Київський водний стадіон”.
Протягом 2 місяців з дня оприлюднення рішення кредитори можуть пред'явити КП “Київський водний стадіон” свої вимоги.
Як зазначила ініціатор проекту депутат Київради, заступник голови КМДА Ганна Старостенко, рішення приймається задля економії коштів на апарат управління КП “Київський водний стадіон”. Варто зазначити, що місця проведення спортивно-масових заходів та надання послуг населенню змінюватися не будуть.
Витрати на здійснення ліквідації КП шляхом приєднання будуть здійснені за рахунок коштів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту в межах видатків, запланованих по галузі “Фізкультура і спорт” на 2015 рік.
Нагадаємо, що КП “Спортивний комплекс” відповідає за функціонування льодової арени, розташованої за адресою вул. Шалетт 6. Зокрема, у березні 2015 року КП “Спортивний комплекс” здійснило закупівлю електроенергії задля зазначеної ковзанки кількістю 1570467,31 кВт загальною вартістю 2 млн. 614 тис. 200 грн.

Джерело: Київська міська рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.384 секунди