Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
В ходе вчерашней сессии запорожского городского совета депутаты приняли решение о приватизации единого имущественного комплекса КСЗП «Юность».
Дворец спорта «Юность» был построен в 1971 году. За время эксплуатации по причине нехватки средств капитальные ремонты не проводились. Сейчас Дворец спорта находится в стадии реконструкции, изготовлена проектно-сметная документация и частично выполнены строительные работы.
Из местного бюджета на реконструкцию было выделено порядка 2,6 млн грн. В 2013 году из государственного бюджета направлены средства в сумме 18,93 млн грн.
На сегодня финансирование и строительные работы на объекте остановлены.
Чтобы выполнить все необходимые работы и ввести Дворец спорта в эксплуатацию необходимо порядка 200 млн грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 22 квітня 2016 року. Очікувана вартість закупівлі становить 840 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець торгів має забезпечити у квітні та вересні-грудні 2016 року умови, які сприяють тренуванням, проведенням змагань учнів-спортсменів, займатися загально-фізичною підготовкою для досягнення високих результатів з хокею з шайбою різних рівнів. За умовами закупівлі потрібно забезпечити оренду льодової арени у понеділок-неділю у ранковий, денний та вечірній час загальною кількістю 375 годин (75 годин щомісяця). Саме цей період часу, згідно документації, є найкращим для якісного засвоєння навичок хокейної майстерності для учнів ДЮСШ «Крижинка» та проведення різноманітних турнірів з хокею з шайбою різних рівнів. Розклад занять на місяць складається згідно навчально – тренувального процесу ДЮСШ «Крижинка», враховуючи навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Вищих навчальних закладах міста Києва, регламент проведення змагань Федерації хокею України та Федерації хокею міста Києва.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Г. Зубко (Фото: ФХУ)
18 березня на засіданні виконавчого комітету президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін представив нового віце-президента організації. Ним став відомий громадський діяч Георгій Зубко.
За словами президента Федерації на Георгія Юрійовича покладаються завдання, пов’язані з розвитком дитячо-юнацького та жіночого хокею. Також новопризначений віце-президент буде куратором юніорської (U18) збірної команди України.
«Та модель, яку ми застосували в дитячій команді «Беркут-2000», дала свій результат. Наша мотивація – надати стимул молодим хокеїстам захищати кольори збірних України. Для цього ми маємо надати їм три основні складові: якісний тренувальний процес, якісну освіту та якісну змагальну практику. Дитячо-юнацький хокей – це фундамент, на якому будується решта великої хокейної піраміди. Я вдячний керівництву Федерації, що я отримав можливість брати безпосередню участь в цьому процесі. Попереду у нас багато роботи», – наголосив у своєму виступі Георгій Зубко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Теги: зубко, фху

Зустріч у мера Ужгорода (Фото: UA- Reporter)
Напередодні відбулася зустріч міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, президента Української федерації фігурного катання Євгена Ларіна та новопризначеного керівника територіального відділення Федерації у Закарпатській області Василя Ябрика.
Обговорили перспективи спорудження в обласному центрі мультифункціональної зимової арени, що дозволить популяризувати та підняти на зовсім інший рівень розвиток зимових видів спорту на Закарпатті.
Будуватимуть арену у три етапи. Спершу планують побудувати поле, на другому – накрити куполом. Третій етап передбачає будівництво допоміжних споруд, тобто адміністративного корпусу з роздягальнями, кімнатами відпочинку та відновлення спортсменів. Зимовий палац буде олімпійського взірця - поле 30 на 60 метрів, розрахований щонайменше на 800 глядацьких місць.
Як зазначалося, Ужгород має унікальне географічне розташування - близькість до кордонів з ЄС, чим гріх не скористатися. Це дозволить у майбутньому проводити тут не тільки змагання національної першості, а й міжнародного рівня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ХШ Київ (Мал.: ХШ Київ)
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту» оголосила про здійснення державної закупівлі послуг, пов'язаних з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля для занять хокеєм з шайбою. Тендер відбудеться 14 квітня 2016 року у офісі КДЮСШ «Школа спорту» за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 46. Очікувана вартість закупівлі становить 700 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів, переможець має забезпечити протягом травня-грудня 2016 року умови для тренувань та проведення змагань учнів КДЮСШ «Школа спорту» загальною кількістю 336 годин (по 42 години щомісяця, з травня по грудень включно). Час проведення навчально – тренувального процесу у понеділок-п’ятницю та у неділю переважно з 16:30 до 18:00, а в суботу з 08:45 до 09:15.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди