Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Н. Азаров инспектирует строительство "Кальмиус-Арены" (Фото: ХК Донбасс)
В субботу, 9 ноября, Премьер-министр Украины Николай Азаров посетил Донецк с рабочим визитом, в ходе которого возложил цветы к памятнику "Твоим освободителям, Донбасс", где пообщался с ветеранами Великой Отечественной войны, а также посетил строительство "Кальмиус Арены".
Николай Янович ознакомился с ходом работ на строительной площадке многофункционального спортивного комплекса. По большей мере его интересовали вопросы, связанные с соблюдением графика выполнения работ, финансированием проекта и сроками сдачи Арены в эксплуатацию.
"На сегодняшний день ведутся работы по армированию и бетонированию фундаментной плиты и армированию вертикальных элементов", - сообщил директор ООО "Кальмиус Арена" Михаил Дегтярев.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації провела тендер на послуги з оренди льодового поля та прилеглих приміщень для середньої вікової групи Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (директор Тимофєєв С.О.), яке має ліцензію на проведення господарської діяльності з організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту на ковзанці по вулиці Лайоша Гавро, 4-г. Вартість акцептованої пропозиції становить 238 тис. 728 грн.. Договір на надання послуг з оренди льоду підписаний 1 листопада. Єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було ТОВ «Ісма Київ», з пропозицією 208 тис. грн..

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмда

Д. Толкунов
Захисник "Білого Барсу" Дмитро Толкунов виграв у свого колишнього клубу київського "Сокола" трудовий спір про стягнення заборгованості по заробітній платі в справі цивільного суду Дарницького району міста Києва.
"Відсудити свої гроші у мене вийшло з першої спроби, - повідомив телеканалу "Xsport" Дмитро Толкунов. - На першому ж слуханні справи суддя у всьому розібрався і постановив виплатити мені належну суму за першу частину сезону-2009/10. "Сокіл" одразу подав апеляцію, але сьогодні, 30 жовтня, суд відхилив її і зобов'язав стягнути з київського клубу заборгованість по заробітній платі. Тепер залишилося звернутися до державної Виконавчої служби України, за допомогою якої мені повернуть гроші".


Джерело: Xsport
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого КМФХ
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» оголосила про здійснення державної закупівлі за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень)». Тендер відбудеться 28 листопада 2013 року в офісі КМФХ за адресою вул. Григорія Сковороди, 1-В. Джерелом фінансування є кошти міського бюджету Києва.
Згідно документації конкурсних торгів закупівля складається з двох лотів. Переможець по лоту №1 протягом грудня 2013 року має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для навчально – тренувальних зборів Збірних команд м. Києва загальною кількістю 96 годин, а переможець торгів по лоту №2 має надати у користування льодове поле та прилеглі приміщення для проведення змагань протягом 54 годин.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмфх

Нарада у МОН (Фото: МОН)
28 жовтня в Комітеті з фізичного виховання та спорту МОН України відбулася робоча нарада з підготовки та участі хокейної збірної України у Всесвітній зимовій студентській Універсіаді-2013, яка відбудеться з 11 по 21 грудня в місті Тренто (Італійська Республіка).
У нараді взяли участь генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Валентин Гаврило, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віктор Павленко, начальник відділу міжнародних зв’язків КФВС МОН України Олег Воробйов, головний тренер збірної студентської команди Сергій Лубнін, начальник команди, завідувач Центру заочного навчання НУФВСУ Михайло Воробйов, провідні спеціалісти КФВС МОН України Володимир Осипчук і Злата Соловей.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: лубнін

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.049 секунди