Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Нарада керівників хокейних клубів України (Фото: Xsport)
В останній день вересня в офісі Федерації хокею України відбулася робоча нарада представників хокейних клубів України, що мають намір брати участь у національному чемпіонаті.
На зустріч були запрошені представники усіх команд, які декларували свої наміри виступати в чемпіонаті протягом нинішнього міжсезоння. Проте на нараду прибули представники столичних «Дженералз», харківського «Витязя», а також хокейного клубу «Кременчук». Останні дві команди є потенційними новачками національного чемпіонату. Всі ці три колектива підтвердили свої наміри документально – підписали зі свого боку договір на участь у змаганні.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: фху, чу

Лого XSport
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ «Аспера 2011» (телеканал «Ескулап-TV»), ТОВ «ТРК "Нові комунікації"» (телеканал Dobro), ТОВ «Корона санрайс» (телеканал «Вінтаж ТВ») і взяла до відома наявність порушень умов ліцензії ТОВ «Тотвельд» (телеканал Xsport). Відповідні рішення Нацрада ухвалила на засіданні 25 вересня за результатами позапланових перевірок компаній, призначених 4 вересня.
Позапланова перевірка ТОВ «Тотвельд» (Xsport) встановила зменшення обсягу спортивних трансляцій (з 18,5 год до 13 год 15 хв на добу) та реклами, відсутність телеторгівлі та збільшення інформаційних програм (з 1 год 15 хв до 2 год 39 хв на добу), власних програм (з 5 год до 6 год 57 хв на добу) та вітчизняних програм (з 19 год до 21 год 20 хв на добу).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

PZHL (Изображение PZHL)
Польский союз хоккея на льду ответил на просьбу украинского клуба принять его в чемпионат Польши. В ответном письме сообщается, что в участие украинского клуба в сезоне 2014/15 годов невозможно по причине утвержденного календаря чемпионата.
PZHL открыт для переговоров в отношении следующего сезона, при условии что будет получено согласие польских клубов на присоединение украинского представителя к польскому чемпионату.
Источник: Polski Związek Hokeja na Lodzie
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: чу

PZHL (Изображение PZHL)
Польский союз хоккея на льду сообщает, что в офис Союза поступила просьба хоккейного клуба из Львова принять участие в польском чемпионате, но на данный момент переговоры пока не проводились.
В связи с тем, что расписание игр Польской хоккейной лиги и I лиги сезона 2014/15 уже утверждены и в связи с тем, что старт сезона в этих лигах намечен на ближайшее время, шанс присоединиться к соревнованиям у клуба из Львова малы. Тем не менее, к концу недели, после консультаций с президентом PZHL Дэвидом Хвалкой (Dawid Chwałka), спортивным директором PZHL Томашем Рутковски (Tomasz Rutkowski) и главным тренером сборной Польши Яцеком Плахтой (Jacek Płachta), во Львов будет отправлено письмо, содержащее уточняющие вопросы. Должны будут уточнены ключевые аспекты, которые не упоминаются в заявке львовского клуба. Решения по этому поводу будут приняты после 21 сентября, когда делегация PZHL вернется с конгресса Международной федерации хоккея, на котором состоятся консультации с представителями Федерации хоккея Украины. Также возможное участие львовского клуба в чемпионате Польши будет обсуждено с польскими клубами.

Источник: Polski Związek Hokeja na Lodzie
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: львів, чу

Лого XSport
На засіданні Національної ради 4 вересня ухвалено рішення про призначення позапланової перевірки ТОВ «ТОТВЕЛЬД» (логотип «ХSPORT») у зв’язку з виявленими ознаками порушення компанією вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
Моніторинг мовлення телеканалу, проведений 19 серпня, зафіксував збільшення ліцензіатом частки програм іноземного виробництва, зменшення обсягу програм національного виробництва і спортивних трансляцій майже вдвічі. Крім того, зафіксовано не передбачені ліцензією розважально-музичні передачі.
З метою перевірки виконання мовником умов ліцензії та дотримання ним програмної концепції телеканалу «ХSPORT» призначено позапланову перевірку.

Джерело: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.072 секунди