Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Засідання Кабінету Міністрів України 14.05.2015 (Фото: КМУ)
Кабінет Міністрів України звільнив від сплати податку на землю державне підприємство «Палац спорту» (Київ), державне підприємство Центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту «Льодовий стадіон», спортивний комплекс «Метеор» у Дніпропетровську і ще 20 баз олімпійської та паралімпійської підготовки.
Про це йдеться в постанові уряду №496 від 17 липня.
Разом з цим, від податку звільнено державне підприємство НСК «Олімпійський», державне підприємство «Арена Львів», державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа», а також об'єкти державного підприємства «Об’єднання спортивно-господарських споруд», розташовані у м. Києві на Лабораторному пров. 7а та у селі Гореничі Києво-Святошинського району.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

План хокейного маданчика (Фото: Тернопільська міськрада)
Капітальний ремонт хокейного майданчика поблизу будинків на бульварі Данила Галицького, 28 та Лесі Українки, 17 розпочали працівники підрядної організації. Як розповідає міський голова Сергій Надал, на цій території раніше уже був хокейний майданчик, однак потребував ремонту.
«Після капітального ремонту цього майданчику взимку тут тернополяни зможуть грати у хокей, а влітку можна використовувати його як футбольне поле, адже облаштуємо тут спеціальне покриття, - каже Сергій Надал. - Сьогодні тут замінюють огорожу, уже встановили освітлення, вклали бруківку. А поряд з ним буде ще один майданчик для воркауту, де встановлять турніки та бруси».
Роботи із облаштування цих майданчиків планують завершити до Дня міста. Нагадаємо, що минулого року у Тернополі було оновлено два універсальні спортивні майданчики на вул. 15 Квітня та вул. Вербицького. Цього ж року оновлять ще чотири таких майданчики - на вул. Руській, вул. Старий ринок, вул. П.Орлика та біля бульв. Д.Галицького,28.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: тернопіль

Нарада представників хокейних клубів (Фото: ФХУ)
16 липня в офісі Федерації хокею України під головуванням Анатолія Брезвіна відбулася робоча нарада представників хокейних клубів України, присвячена проведенню XXIV чемпіонату України з хокею.
Участь у нараді взяли представники восьми вітчизняних клубів. Серед них: представники команд-чемпіонів трьох попередніх сезонів – «Донбасу», «Компаньйона» та «АТЕКа», – керівники харківських «Авангарда» та «Витязя», столичних «Дженералз», білоцерківського «Білого Барсу» та хокейного клубу «Кременчук».
Свій намір (в тому числі й письмово) брати участь в чемпіонаті України з хокею в сезоні 2015-2016 років підтвердили сім клубів: «Авангард» (м. Харків), «Білий Барс» (м. Біла Церква), «Витязь» (м. Харків), «Дженералз» (м. Київ), «Донбас» (м. Донецьк), «Компаньйон» (м. Київ) та ХК «Кременчук» (м. Кременчук). При цьому керівництво «Дженералз» заявило про можливість участі в змаганні двома командами з різними назвами. Обговорили й робочу дату старту чемпіонату – 25 вересня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, чу

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Закупівля складалась з двох лотів: перший 200 годин, другий обсягом 137 години.
За обома лотами переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції за лотом №1 становить 300 тис. грн., а за лотом №2 - 205 тис. 500 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 1500 грн.. Договори на надання послуг з оренди льоду підписані 10 липня. Згідно протоколу розкриття пропозицій єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» по обох лотах було ТОВ Спортивний клуб «Олімп», з пропозиціями 400 тис. грн. (без ПДВ) та 274 тис. грн. (без ПДВ) відповідно.
Зазначимо що ТОВ «Дивосвіт-Плюс» стає переможцем торгів з оренди льоду для ДЮСШ «Крижинка» вже третій рік поспіль. Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має адресу м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 4-г. Співзасновниками ТОВ «Дивосвіт-Плюс» є Тимофєєв С.О. з часткою внеску до статутного фонду 1 млн. 43 тис. грн. та кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, з часткою 9 млн. 387 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Герб Чернівців
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук застосував право вето до рішення сесії міської ради, яким спортивна арена (льодовий майданчик) вилучена із власності територіальної громади. Звернуто увагу, що зазначене рішення сесії міської ради суперечить чинному законодавству та інтересам територіальної громади Чернівців, депутати його прийняли без врахування зауважень управління по фізичній культурі та спорту, департаменту економіки та фінансового управління міської ради.
Відповідно до договору, укладеного у 2007 році між виконавчим комітетом міської ради, стадіоном СОУ “Буковина” та приватним підприємцем, який інвестував власні кошти в будівництво спортивної арени, останній зобов’язався цей об’єкт після вводу його в експлуатацію передати у власність територіальної громади міста. Лише після оформлення права власності територіальної громади на цю споруду підприємець набував право отримати спортивну арену в оренду терміном не менше, ніж на 50 років, із зарахуванням суми понесених витрат при її будівництві в рахунок плати за право довгострокової оренди та орендної плати.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.178 секунди