Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХЕЛ №2 (Мал.: ХЕЛ)
Коллектив Хоккейной Экстра Лиги, в лице Генерального менеджера Александра Пристромко, приносит свои извинения всем любителям хоккея за допущенную ошибку в разработке логотипа Лиги и его схожесть с логотипом Eastern Hockey League (США). Руководством Хоккейной Экстра Лиги сделаны организационные выводы.
Новый, оригинальный логотип Хоккейной Экстра Лиги, представлен вашему вниманию.

С уважением,
Александр Пристромко,
Генеральный менеджер,
Хоккейная Экстра Лига

Источник: Хоккейная Экстра Лига
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 14 вересня 2015 року. Очікувана вартість закупівлі становить 205 тис. 500 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець торгів має надати протягом вересня-грудня 2015 року Льодову арену для проведення навчально - тренувальних занять, участі у Чемпіонаті України, Першості міста Києва, та міжнародних турнірах з хокею з шайбою різних рівнів. Період часу щодо навчально – тренувального та змагального процесу враховуючи навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Вищих навчальних закладах міста Києва, та регламент проведення змагань Федерації хокею України, Федерації хокею міста Києва, загальною кількістю 137 годин. За умовами закупівлі потрібно забезпечити оренду льоду у понеділок-суботу переважно з 13:00 до 19:00, а у неділю з 9:00 до 14:00.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Пресс-конференция ХК «Дженералз» (Фото: ХК «Дженералз»)
В киевском Дворце спорта состоялась пресс-конференция руководителей ХК «Дженералз» и Хоккейной Экстра Лиги. На пресс-конференции был презентован открытый тендер на право назвать фарм-клуб ХК «Дженералз» именем своей компании или своего бренда.
В пресс-конференции приняли участие:
Лобановский Денис Владимирович – президент Хоккейной Экстра Лиги (ХЭЛ)
Давыдов Денис Анатольевич – президент ХК «Дженералз» (Киев)
Ткаченко Сергей Александрович – президент фарм-клуба ХК «Дженералз» (Киев)
Пристромко Александр Александрович – генеральный менеджер Хоккейной Экстра Лиги (ХЭЛ)
Плачинда Вадим Юрьевич – руководитель пресс-службы Хоккейной Экстра Лиги (ХЭЛ).
В ходе пресс-конференции, представители ХК «Дженералз» и ХЭЛ, ответили на интересовавшие представителей СМИ вопросы, а также разъяснили основные положения открытого тендера на право назвать фарм-клуб ХК «Дженералз» именем своей компании или своего бренда.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ХЕЛ (Мал.: ХЕЛ)
Триває підготовка до старту XXIV чемпіонату України з хокею з шайбою. На даний момент договір про участь в змаганні підписали чотири команди. Найближчими днями очікується підписання договорів з рештою команд.
В сезоні 2015-2016 років разом із Федерацією хокею питаннями організації спортивного змагання опікуватиметься «Хокейна Екстра ліга». Між партнерами укладено відповідний договір про співробітництво. Предметом договору є співпраця в питаннях маркетингової діяльності по розвитку бренду «XXIV чемпіонат України з хокею з шайбою», активного анонсування офіційних заходів, насамперед матчів чемпіонату, промоушн гравців, тренерів, команд учасниць чемпіонату в засобах масової інформації, а також організації прямих телевізійних та інтернет-трансляцій матчів змагання.
Слід зазначити, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Громадська організація «Хокейна Екстра ліга» (ГО «ХЕЛ») була зареєстрована 16 квітня 2015 року за адресою м. Київ, вул. Фрунзе 82, офіс 256 Рачковим В.П. та Пристромком О.О., керівником організації наразі є Олександр Пристромко, який у сезоні 2014/15 також обіймав посаду директора ХК «Дженералз».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4

Виконком ФХУ (Фото: ФХУ)
Сьогодні, 4 серпня, в рамках засідання виконкому Федерації було розглянуто питання призначення головного тренера національної збірної команди України з хокею.
Президентом Федерації Анатолієм Брезвіним було внесено на голосування кандидатуру Олександра Савицького.
«У нас працювала експертна група, свої пропозиції вносили також члени виконавчого комітету. Ми детально пропрацювали всі кандидатури. Ряд кандидатів не висловили наміру працювати зі збірною, деякі були задіяні в клубних командах. Врешті решт ми зупинили свій вибір на Олександрові Савицькому. Це відомий у минулому хокеїст, молодий та амбітний тренер зі своїм баченням, перелічувати досягнення якого можна дуже довго», – представив Олександра Валерійовича президент Федерації.
Найближчим часом новопризначений наставник має запропонувати на розгляд виконкому кандидатури своїх помічників.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.101 секунди