Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХШ Київ (Мал.: ХШ Київ)
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту» здійснила закупівлю на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля для занять хокеєм з шайбою.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 667 тис. 950 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 2190 грн. Договор на надання послуг підписаний 6 червня.
Згідно протоколу розкриття пропозицій, відкорегованого протоколом виправлення помилок, єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було ТОВ Спортивний клуб «Олімп», з пропозицією 686 тис. 250 грн. (без ПДВ).
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має адресу м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 4-г. Співзасновниками ТОВ «Дивосвіт-Плюс» є Тимофєєв С.О. з часткою внеску до статутного фонду 1 млн. 43 тис. грн., кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, з часткою 3 млн. 629 тис. 640 грн. та Бєлоцька А.О. з часткою у статутному фонді 5 млн. 757 тис. 360 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Брезвін та І. Гоцул на нараді (Фото: ФХУ)
8 червня у Міністерстві молоді та спорту України відбулася робоча нарада Міністерства та Федерації хокею України присвячена питанню проведення в нашій державі чемпіонату світу з хокею серед чоловіків у Дивізіоні ІА.
Участь у нараді взяли перший заступник Міністра Ігор Гоцул, президент Федерації Анатолій Брезвін, виконавчий директор Федерації Сергій Коваль, державний тренер Олександр Савицький та інші фахівці.
Під час наради, яка носила здебільшого установчий характер, було обговорено загальні напрямки роботи та окреслено коло першочергових запитань, що потребують вирішення.
«Необхідно скоординувати усі зусилля наших організацій з метою успішного проведення цього вагомого спортивного заходу. Слід запустити сам процес підготовки, починаючи зі створення відповідного організаційного комітету та вироблення спільного бачення цього процесу», – зазначив у своєму вступному слові Ігор Гоцул.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого УХЛ (Мал.: Xsport)
Менеджментом ведущих хоккейных клубов Украины было принято решение о создании Украинской хоккейной лиги – объединения клубов для организации и проведения национального первенства страны.
В состав учредителей вошли восемь клубов: «Белый Барс» (Белая Церковь), «Витязь» (Харьков), «Донбасс» (Донецк), «Дженералз» (Киев), ХК «Кременчуг» (Кременчуг), «Кривбасс» (Кривой Рог), «Льдинка-Компаньон» (Киев), «Юность» (Харьков).
В настоящее время ведутся обсуждения регламента и формата проведения Украинской хоккейной лиги сезона 2016/17.
Отметим, что согласно информации Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц-предпринимателей, Общество с Ограниченной Ответственностью «Украинская хоккейная лига» зарегистрировано 30 мая 2016 года по адресу: г. Киев, ул. Дмитровкая 18/24, офис 8, и имеет уставной фонд размером в 8 тыс. грн.. Соучередителями ООО «УХЛ» являются ООО «Хоккейный клуб «Белый Барс», Общественная организация «Хоккейный клуб «Витязь», ООО «Хоккейный клуб «Дженералз», ООО «Хоккейный клуб «Донбасс», Общественная организация «Хоккейный клуб «Компаньон», Общественная организация «Хоккейный клуб «Кременчук», ООО «Хоккейный клуб «Кривбас», и Общественная организация «Хоккейный клуб «Юность», с рамером взноса в уставной фонд ООО «УХЛ» по 1 тыс. грн. каждый.
Обязанности генерального директора ООО «УХЛ», с правом совершения сделок размером до 10 тыс. грн., на сегодняшний день исполняет Березовский Геннадий Викторович.

Источник: Xsport
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: чу

Лого XSport
До ТОВ «ТОТВЕЛЬД», м. Київ (логотип «XSPORT») застосовано санкцію «оголошення попередження». Відповідне рішення ухвалив регулятор у сфері телерадіомовлення на своєму засіданні 2 червня 2016 року.
Моніторинг телеканалу, здійснений 25 лютого, зафіксував відсутність супутникового мовлення. Це стало підставою для призначення позапланової перевірки компанії.
«XSPORT» відновив супутникове мовлення з травня, змінивши при цьому супутникові параметри.
За поясненнями керівництва телеканалу, він не здійснював супутникове мовлення у зв’язку з фінансовими труднощами. Наприкінці квітня ТОВ «ТОТВЕЛЬД» подало до Національної ради пакет документів на переоформлення ліцензії у зв’язку зі змінами супутникових параметрів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

В. Завальнюк, М. Даневич та К. Симчук біля Авангарду (Фото: Мінмолодьспорт)
31 травня заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич разом із керівниками структурних підрозділів Міністерства, представниками Федерації хокею України, гравцями збірної України, співробітниками, випускниками та батьками учнів ДЮСШ «Сокіл» відвідав будівлю льодового палацу «Авангард», який було повернуто до сфери управління Мінмолодьспорту.
"Сьогодні ми разом святкуємо справжню перемогу в тривалій боротьбі держави за розвиток спортивної інфраструктури, яка ведеться з організаціями, що планомірно та цілеспрямовано руйнують спортивні об’єкти. Міністерство молоді та спорту у 2014 році розпочало боротьбу за цей об`єкт, і завдяки активній позиції хокейної громади, батьків вихованців ДЮСШ «Сокіл», провідних українських спортсменів, льодовий палац «Авангард» у найближчому майбутньому знову стане майданчиком для тренувань майбутніх і нинішніх хокеїстів", - зазначив Микола Даневич.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.033 секунди