Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого XSport
15 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду про анулювання ліцензій на супутникове та цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-3 телеканалу Xsport (ТОВ «Тотвельд»), який з 1 січня 2015 року припинив мовлення.
Нацрада констатувала невиконання мовником її рішення від 5 березня, яким Нацрада оголосила каналу попередження та зобов'язала його до 1 квітня відновити мовлення.
Нацрада переносила розгляд питання Xsport із попереднього засідання через відсутність представників каналу. Цього разу їх знову не було: Нацраді так і не вдалося їм доставити лист-запрошення. На попереднє засідання запрошення відправляли рекомендованим листом, який так і не був доставлений адресату, на це засідання - кур'єрською службою «Укрпошти». За даними Нацради, кур'єр кілька разів телефонував керівнику ТОВ «Тотвельд», щоб вручити йому лист, але той весь час відповідав, що зайнятий і не може його отримати.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

А. Брезвін зустрівся з юніорською збірною (Фото: ФХУ)
Сьогодні вранці у конференц-залі готелю «Гранд Спорт» відбулася зустріч президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна з гравцями та тренерами юніорської збірної команди України.
«Ми добре знаємо суперників, їх слабкі та сильні сторони. Без зайвого пафосу можна говорити, що ви можете показати високий результат. Ми, звісно, мріємо про золоті нагороди. Але для того, щоб досягти успіху, потрібно наполегливо працювати. А на що ми напрацюємо – покаже гра», – сказав Анатолій Брезвін.
Старший тренер команди Андрій Савченко теж наголосив на важливості якісної роботи та максимального рівня самовіддачі. Найбільш красномовним у своїх висловлюваннях був капітан команди Ігор Мережко, який натякнув, що головну свою промову він скаже безпосередньо на льодовому майданчику.
Сьогодні ввечері команда Андрія Савченка отримає ігрову форму та вирушить маршрутом Київ – Дебрецен – Марібор до місця проведення чемпіонату світу.

Джерело: Федерація хокею України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Каток в Мелитополе закрылся (Фото: Местные вести)
Радость от того, что в Мелитополе таки открылся ледовый каток, продлилась не долго. Вопреки анонсированному турецкими предпринимателями круглогодичному графику работы, ледовая арена все же закроется на лето. Как сообщил директор КП «Парк культуры и отдыха им. М. Горького» Владимир Деркач, закрытие ледового катка обусловлено нерентабельностью работы при плюсовой температуре.
Договор с городом у владельцев ледовой арены был заключен до конца марта, речь о его продлении не велась. Открыть каток снова администрация обещает 15 сентября.

Источник: Местные вести
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

СК «Авангард»
Колегія суддів Вищого господарського суду України, перевіривши заяву Підприємства "Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва "Авангард" про перегляд постанови Вищого господарського суду від 5 серпня 2014 року встановила: рішенням Господарського суду міста Києва від 17 березня 2014 року позов Заступника прокурора міста Києва задоволено повністю; визнано право власності держави України в особі Фонду державного майна України на будівлю льодового палацу площею 8422,80 кв.м. Постановою Вищого господарського суду України від 05.08.2014, постанову та рішення судів попередніх інстанцій залишено без змін. Підприємством ДЮУСЦП "Авангард" подано заяву про перегляд постанови Вищого господарського суду України від 5 серпня 2014 року, в якій просить вказану постанову, постанову суду апеляційної інстанції та рішення місцевого господарського суду скасувати, та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Лого XSport
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зобов'язала цифровий ефірний і супутниковий телеканал Xsport (ТОВ «Тотвельд») Бориса Колесникова відновити мовлення до 1 квітня. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 5 березня за результатами позапланової перевірки.
Нацрада констатувала, що Xsport не здійснює мовлення. Регулятор визнав порушення каналом умов ліцензії та зобов'язав до 1 квітня привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії та законодавства. Члени Нацради врахували, що сам канал офіційно заявив, що призупинив мовлення з 1 січня на 90 днів у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.088 секунди