Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Суддя Господарського суду м. Києва Бондарчук В.В., розглянувши позовну заяву Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок, визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду. Розгляд справи призначено на 23 травня 2016 року о 16:30. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал №7.
Нагадаємо, що що 27 грудня 2007 року рішенням Київради №1587/4420 ТОВ ХК «Сокіл Київ» було передано у довгострокову оренду на 15 років земельні ділянки загальною площею 28,59 га для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею на вул. Міській в Оболонському районі м. Києва. 20 червня 2008 року був укладений договір оренди, а 2 липня того ж року був підписаний акт приймання-передачі земельних ділянок.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
На пятой сессии Запорожского областного совета депутаты приняли проект решения, касающийся основных условий продажи и эксплуатации ДС «Юность». За данное решение свои голоса отдали 51 народный избранник.
Подразумеваются следующие условия:
сохранение профиля деятельности объекта социально-культурного назначения (организация и проведение спортивных соревнований по игровым и другим видам спорта, зрелищных мероприятий и т.д.);
использование земельного участка и его застройка, которая должна соответствовать действующей градостроительной документации;
проведение реконструкции и модернизации объекта, без устройства ледовой арены, приведение его состояния к современным техническим нормам с целью проведения международных спортивных соревнований в течение трех лет, внесение в объект инвестиций на сумму не менее 120 млн грн;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

У Мінмолодьспорту привітали збірну України (Фото: В. Бортаков)
26 квітня в Міністерстві молоді та спорту привітали збірну команду з хокею, яка стала чемпіоном світу у групі ІВ, і в наступному сезоні представлятиме Україну у групі ІА.
Міністр Ігор Жданов подякував гравцям, тренерському складу та Федерації хокею України за видовищну та якісну перемогу.
«Під час цих змагань наша команда проявила справжній бійцівський та чоловічий характер, наш український козацький дух, великий патріотизм. Цей успіх став результатом командної роботи всіх гравців і тренерів, наших хокейних клубів, які делегували у збірну своїх провідних гравців, забезпечували їм регулярну ігрову практику, Федерації хокею та Мінмолодьспорту. Незабутнім для всіх вболівальників також стало потужне виконання переможного гімну України гравцями і тренерами збірної за підсумками змагань», - зазначив Ігор Жданов під час прес-конференції на честь переможців.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Гольфстрім (Фото: Миколаївська міськрада)
Жители Николаева обратились в Николаевский городской совет с просьбой об уменьшении арендной платы за землю, на которой расположен Николаевский ледовый каток «Гольфстрим» и о переводе ледового катка на государственное финансирование.
С соответствующими предложениями на сайте Николаевского городского совета были зарегистрированы 2 электронные петиции.
«Согласно официальному объявлению ООО «ЛК Гольфстрим», из-за непомерно высокой арендной платы за землю и огромных расходов на электроэнергию, необходимую на заморозку ледового поля, ледовый каток уже не в состоянии оплачивать эти счета. В результате этого, единственный ледовый каток в Николаеве вынужден закрыться. А это автоматически повлечет за собой закрытие школ по хоккею и фигурному катанию, и лишит возможности жителей и гостей Нашего города получать удовольствие от катания на льду. В связи с этим, инициативная группа по сохранению ледового катка «Гольфстрим» просит мэрию рассмотреть вопрос об уменьшении арендной платы за землю, на которой расположен Николаевский ледовый каток и выделении целевого финансирования для оплаты затрат, связанных с производственным потреблением электроэнергии», - говорится в одной из петиций.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Федерація хокею Львівщини (Фото: Галхокей)
17 квітня в залі засідань Льодової арени Новояворівська відбулися чергові загальні звітно-виборні збори Громадської організації «Федерація хокею Львівщини».
Делегати зборів, серед яких були представники усіх хокейних осередків Львівщини, зокрема зі Львова, Новояворівська, Яворова, Дрогобича, Червонограду – представники хокейних клубів «Львів», «Янтар», «Явір», «Західний вітер», «ВІМ Беркут», «Дрогобич», «Червоноград», «Кордон»; керівний та тренерський штаб хокейного клубу «Галицькі Леви», ветерани хокейної гри Львівщини, представники суддівського корпусу, а також заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба – всебічно обговорили стан та перспективи розвитку цього популярного зимового олімпійського виду спорту в області.
Зокрема в розвиток звітної доповіді голови обласної федерації Миколи Романюка та його заступника Михайла Чіканцева, з конструктивними пропозиціями виступили Веніамін Мочніков, Ростислав Пацелян, Юрій Кушлик, Орест Левицький, Віктор Качан, Ігор Середа, Олег Запромьотов, Оксана Вацеба.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.05 секунди