Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Открытие Ледовой арены в Луганске (Фото: И. Кашуба)
Кабінет Міністрів передав льодові арени у Луганську та Дружківці у власність територіальниї громад відповідних міст, йдеться у розпорядженнях Кабміну №929 та №930 від 21 листопада 2013 року, опублікованих на сайті уряду.
Спортивна споруда зі штучним льодом у Луганську була відкркрита 7 вересня 2013 року, та розташована на земельній ділянці площею 1 га за адресою: квартал Ольховський, 16а. Типова Льодова арена у Дружківці була введена в експлуатацію 18 жовтня 2013 року, та займає ділянку площею 0,7125 га на вул. Севастопольська, 5.

Джерело: Урядовий портал
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Сессия херсонского горсовета (Фото: Херсонский горсовет)
Херсонский городской совет выделил 1,886 млн грн на развитие физкультуры и спорта в областном центре в 2014 году.
Об этом сказано в решении городского совета Херсона от 22 ноября.
Согласно решению, деньги будут выделяться на «частичное финансирование» спортивных клубов и физкультурно-спортивных обществ для их участия в соревнованиях разного уровня.
Больше всех из указанной суммы получит женская гандбольная команда «Днепрянка» — 600 тыс. грн.
В числе наиболее финансируемых команд и клубов также – городская федерация хоккея (100 тыс. грн), федерация мини-футбола (110 тыс. грн, в мини-футбол очень любят играть сами депутаты горсовета), женская футбольная команда «Южанка» (110 тыс. грн), федерация баскетбола (90 тыс. грн).
Всего же финансирование «забивают» на 22 различных спортклуба и федерации.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: херсон

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Господарський суд міста Києва на своєму засіданні 13 листопада 2013 року розглянув позов Товариства з обмеженою відповідальністю «WM-Україна» до Підприємства дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва «Авангард» про зобов'язання останнього підписати акти приймання будівельних робіт.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд міста Києва прийшов до висновку що норми чинного законодавства України регулюють порядок захисту особами свого особистого права та інтересу, а позивач звернувся до суду за захистом свого права у спосіб, який не передбачений нормами чинного законодавства. Акти приймання-передачі за даним договором є підтвердженням наявності чи відсутності фактів передачі однією стороною та прийняття іншою стороною предмета договору, що є лише доказом, а не окремим обов'язком щодо виконання сторонами договірних зобов'язань за договором.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого КМФХ
ГО «Київська міська федерація хокею» підвела підсумки тендеру із закупівлі спортивного інвентарю. Торги були відмінені з формулюванням: «На участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій».
Згідно протоколу розкриття пропозицій, прийняти участь у тендері виявило бажання тільки ТОВ «Хокейний світ України», а запропонована ціна хокейного інвентарю дорівнювала 296 тис. 793 грн.
Зазначимо, що це вже друга невдала спроба ГО «Київська міська федерація хокею» закупити хокейний інвентар поточного року. У жовтні тендер був також відмінено з аналогічної причини, тоді пропозиція ТОВ «Хокейний світ України» теж виявилась безальтернативною.


Джерело: Вісник державних закупівель
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Розташування олімпійських об'єктів (Мал: Нацпроекти)
На проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року претендують шість міст, які подали заявки в Міжнародний олімпійський комітет. Заявку можна було подати до 14 листопада включно.
Прийняти Олімпіаду-2022 виявили бажання такі міста: Львів (Україна), Алма-Ата (Казахстан), Пекін (Китай), Краків (Польща), Осло (Норвегія) і Стокгольм (Швеція). Представники міст - кандидатів будуть запрошені МОК для участі в семінарі в Лозанні 4-6 грудня, а також поїдуть в якості спостерігачів в Сочі на зимові Олімпійські ігри-2014.
Місто, що прийматиме 24-і зимові Олімпійські ігри, виберуть в липні 2015 року на засіданні МОК у Куала-Лумпурі (Малайзія).
Якщо заявка України переможе, потрібно буде побудувати п'ять льодових палаців (для фігурного катання, хокею, шорт-треку і керлінгу), олімпійське селище, мультимедійний центр, гірськолижні траси і трампліни. Також знадобиться значно поліпшити транспортну інфраструктуру регіону.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.058 секунди