Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
У Мінмолодьспорту привітали збірну України (Фото: В. Бортаков)
26 квітня в Міністерстві молоді та спорту привітали збірну команду з хокею, яка стала чемпіоном світу у групі ІВ, і в наступному сезоні представлятиме Україну у групі ІА.
Міністр Ігор Жданов подякував гравцям, тренерському складу та Федерації хокею України за видовищну та якісну перемогу.
«Під час цих змагань наша команда проявила справжній бійцівський та чоловічий характер, наш український козацький дух, великий патріотизм. Цей успіх став результатом командної роботи всіх гравців і тренерів, наших хокейних клубів, які делегували у збірну своїх провідних гравців, забезпечували їм регулярну ігрову практику, Федерації хокею та Мінмолодьспорту. Незабутнім для всіх вболівальників також стало потужне виконання переможного гімну України гравцями і тренерами збірної за підсумками змагань», - зазначив Ігор Жданов під час прес-конференції на честь переможців.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Гольфстрім (Фото: Миколаївська міськрада)
Жители Николаева обратились в Николаевский городской совет с просьбой об уменьшении арендной платы за землю, на которой расположен Николаевский ледовый каток «Гольфстрим» и о переводе ледового катка на государственное финансирование.
С соответствующими предложениями на сайте Николаевского городского совета были зарегистрированы 2 электронные петиции.
«Согласно официальному объявлению ООО «ЛК Гольфстрим», из-за непомерно высокой арендной платы за землю и огромных расходов на электроэнергию, необходимую на заморозку ледового поля, ледовый каток уже не в состоянии оплачивать эти счета. В результате этого, единственный ледовый каток в Николаеве вынужден закрыться. А это автоматически повлечет за собой закрытие школ по хоккею и фигурному катанию, и лишит возможности жителей и гостей Нашего города получать удовольствие от катания на льду. В связи с этим, инициативная группа по сохранению ледового катка «Гольфстрим» просит мэрию рассмотреть вопрос об уменьшении арендной платы за землю, на которой расположен Николаевский ледовый каток и выделении целевого финансирования для оплаты затрат, связанных с производственным потреблением электроэнергии», - говорится в одной из петиций.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Федерація хокею Львівщини (Фото: Галхокей)
17 квітня в залі засідань Льодової арени Новояворівська відбулися чергові загальні звітно-виборні збори Громадської організації «Федерація хокею Львівщини».
Делегати зборів, серед яких були представники усіх хокейних осередків Львівщини, зокрема зі Львова, Новояворівська, Яворова, Дрогобича, Червонограду – представники хокейних клубів «Львів», «Янтар», «Явір», «Західний вітер», «ВІМ Беркут», «Дрогобич», «Червоноград», «Кордон»; керівний та тренерський штаб хокейного клубу «Галицькі Леви», ветерани хокейної гри Львівщини, представники суддівського корпусу, а також заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба – всебічно обговорили стан та перспективи розвитку цього популярного зимового олімпійського виду спорту в області.
Зокрема в розвиток звітної доповіді голови обласної федерації Миколи Романюка та його заступника Михайла Чіканцева, з конструктивними пропозиціями виступили Веніамін Мочніков, Ростислав Пацелян, Юрій Кушлик, Орест Левицький, Віктор Качан, Ігор Середа, Олег Запромьотов, Оксана Вацеба.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч у голови Одеської облради (Фото: Одеська облрада)
Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч з в.о. директора СДЮШОР «Крижинка» Наталією Тютюнник, спонсором Борисом Борщаком та меценатом Германом Коганом.
У ході розмови обговорювалося питання щодо відновлення «великого» льоду у Палаці Спорту. Відновлення льодової арени дасть можливість юним спортсменам СДЮШОР «Крижинка» повноцінно та безкоштовно тренуватись та готуватись до змагань. Голова обласної ради запропонував організаторам підготовити інвестиційний проект для більш детального розгляду питання.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Нагородження кращих гравців (Фото: Б. Бортаков)
9 квітня на льодовій арені Київського Палацу спорту відбулись фінальні ігри Першого Відкритого Чемпіонату Києва з хокею із шайбою серед команд юнаків 2005-2006 років народження.
Вперше за роки незалежності України у Київському Палаці спорту відбувся дитячий хокейний турнір світового рівня.
Переможцем Чемпіонату стала команда ДЮСШ хокейного клубу «Донбас» (Донецьк). Віце-чемпіони — команда «Білий Барс» (ДЮСШ «Зміна» м. Біла Церква). Бронзові призери змагань — команда «Сокіл» (ДЮСШ «Сокіл» м. Київ).
Найкращими гравцями турніру стали:
воротар Єгор Калініченко (ХК «Донбас», Донецьк);
нападаючий Микита Моїсеєв (ХК «Патріот», Вінниця);
захисник Микола Кравченко (ХК «Сокіл», Київ);
бомбардир Владислав Бебешко (ХК «Білий Барс», Біла Церква).
Переможців та учасників турніру привітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Роман Величкович, заступник голови КМДА Микола Поворозник, віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко, директор турніру Олександр Єфімов, виконавчий директор всеукраїнського благодійного фонду «Громадянська енергія» Людмила Левченко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.065 секунди