Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
А. Брезвін та С. Варламов підписують договір (Фото: Xsport)
25 серпня в офісі Федерації хокею України президент організації Анатолій Брезвін та виконавчий директор Української хокейної ліги Сергій Варламов урочисто підписали договір про співробітництво. Згідно умов договору УХЛ набуває статус організатора ХХV чемпіонату України з хокею з шайбою в сезоні 2016-2017 років.
На посаду виконавчого директора УХЛ був призначений відомий у минулому хокеїст Сергій Варламов, що має великий досвід виступів у НХЛ, КХЛ, національній збірній команді України. Минулого сезону Сергій Володимирович у складі хокейного клубу «Донбас» став чемпіоном України.
Відразу після свого створення УХЛ звернулась до Федерації з пропозицією організувати національний чемпіонат.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення чергових закупівель на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами першої закупівлі переможець має забезпечити у вересні 2016 року 60 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 135 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 26 серпня. На відміну від першої, допорогової закупівлі, друга пройде за повною процедурою відкритих торгів.
Згідно документації конкурсних торгів, переможець другої закупівлі має надати протягом жовтня-грудня 2016 року Льодову арену для проведення навчально-тренувального процесу ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» загальною кількістю 300 годин (по 115 годин у жовтні-листопаді та 70 годин у грудні). Очікувана вартість становить 668 тис. грн. Кінцевим строком подання тендерних пропозицій та датою проведення аукціону зазначено 2 вересня 2016 р.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівель на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами однієї закупівлі переможець мав надати з 2 по 27 серпня 2016 року 99 годин оренди льодової арени у Києві або у Київській області для проведення навчально-тренувальних зборів вихованців ДЮСШ 2002-2005 р.н., за умовами іншої протягом 8-22 серпня на 21 годину льодову арену на території України для НТЗ вихованців ДЮСШ 2001 р.н.
За умовами закупівель Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Кабінету Міністрів України 08.08.2016 (Фото: КМУ)
Уряд на своєму засіданні 8 серпня 2016 року вніс зміни у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року №902 "Про віднесення підприємств, установ та організацій до сфери управління Міністерства молоді та спорту". Згідно прийнятого рішення, перелік підприємств, установ та організацій, що відносяться до сфери управління Мінмолодьспорту, доповнений такими установами: Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард" (вул. Мельникова 46, м. Київ), Державне підприємство "Спортивний комплекс "Атлет" (пров. Лабораторний 7А, м. Київ), Державна установа "Державний центр Олімпійської підготовки зі стрибків у воду" (вул. Маршала Конєва 8, м. Київ) та Державна установа "Державний центр Олімпійської підготовки з художньої гімнастики" (пров. Лабораторний 7А, м. Київ).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Міський голова Черкас А. Бондаренко (Фото: Вікка))
Льодовий палац, спортивна набережна та накриття для Центрального стадіону. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів про етапи реалізації проектів розвитку інфраструктури міста.
Нині вже оголосили тендер на проектування льодового палацу.
– Ми запрошуємо усіх фахівців, які є у нашій країні, взяти участь у розробці цієї багатофункціональної спортивної споруди. Зараз із департаментом архітектури ми працюємо над тим, щоб ця споруда була справді окрасою нашого міста. Вона буде розташовуватися на перехресті між Богдана Хмельницького та Героїв Дніпра, – розповів міський голова.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.08 секунди