Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХШ Київ (Мал.: ХШ Київ)
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту» оголосила про здійснення державної закупівлі послуг, пов'язаних з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля для занять хокеєм з шайбою. Тендер відбудеться 14 квітня 2016 року у офісі КДЮСШ «Школа спорту» за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 46. Очікувана вартість закупівлі становить 700 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів, переможець має забезпечити протягом травня-грудня 2016 року умови для тренувань та проведення змагань учнів КДЮСШ «Школа спорту» загальною кількістю 336 годин (по 42 години щомісяця, з травня по грудень включно). Час проведення навчально – тренувального процесу у понеділок-п’ятницю та у неділю переважно з 16:30 до 18:00, а в суботу з 08:45 до 09:15.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ

Виконком ФХУ (Фото: ФХУ)
10 березня відбулося засідання виконавчого комітету Федерації хокею України.
Серед питань порядку денного було розглянуто першочергові заходи щодо сприяння розвитку в Україні хокею серед жінок. В рамках розгляду цього питання виконком прийняв рішення щодо підготовки та проведення національного чемпіонату серед жіночих команд в сезоні 2016-2017 років у випадку наявності достатньої кількості команд для проведення змагання. При цьому Анатолій Брезвін наголосив на важливості розвитку хокею серед жінок: «Ми розуміємо, що для виходу на серйозний рівень потрібен час та побудова серйозної структури хокею серед жінок, починаючи від груп в ДЮСШ і закінчуючи професіональними командами. Втім з чогось потрібно розпочинати. Тому проведення національного чемпіонату серед жіночих команд є одним із першочергових завдань».
Окрім цього президент Федерації наголосив на необхідності розробки комплексної програми розвитку хокею серед жінок та створенню при відділеннях хокею в ДЮСШ груп підготовки для дівчат.
Розглянули члени виконавчого комітету й проблемні питання діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл з хокею. Аналіз спортивної та матеріально-технічної ситуації у вітчизняних ДЮСШ буде продовжено.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Герб Черкас
Черкаська міська рада планує спрямувати на будівництво льодового палацу 500 тисяч гривень. Про це під час засідання бюджетної комісії повідомила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод. Депутат міськради від ВО "Батьківщина" Роман Діскант повідомив, що в мікрорайоні вже визначено земельну ділянку, де міг би розташуватись палац. За його словами, на вул. Б. Хмельницького є ділянка близько двох гектарів, половину з якої можна було використати для будівництва та ще половину – для облаштування паркувальних місць.
– Черкаси – мабуть, єдиний обласний центр, де взагалі не розвивається зимовий вид спорту. Це великий пласт: і хокей, і ковзани, і кьорлінг… На сьогодні є бачення і в міського голови, і в депутатів, щоб у місті з’явився льодовий палац, – зазначив депутат.
За його словами, міська влада вже спілкувалася із проектантами. На створення проектно-кошторисної документації потрібно не 500 тисяч, а 900. Саме таку суму депутат і запропонував спрямувати на ПКД Роман Діскан. Бюджетна комісія його підтримала. Надалі пропозицію комісії розгляне на сесії міська рада.

Джерело: ІнфоМІСТ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Фаворит-Арена (Фото: Херсон онлайн)
Відбулось виїзне засідання робочої групи з вивчення питання функціонування, розвитку, фінансування спортивних закладів та фізкультурно-спортивних товариств області на базі комунального закладу льодовий палац «Фаворит – арена».
На порядку денному робочої групи розглядалося звернення, винесене на розгляд профільної депутатської комісії обласної ради, Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України від 08.02.2016 р. №5 щодо ситуації, яка склалася в комунальній установі «Каток Фаворит-арена».
Члени робочої групи вислухали позиції по цьому питанню представників батьківських комітетів з фігурного катання та хокею, адміністрації закладу та тренерів.
Члени робочої групи дійшли висновку, що конфліктна ситуація в закладі склалася через незгуртованість трудового колективу та небажання адміністрації закладу вирішувати поточні питання.
Голова робочої групи Шадрін В.М. зазначив, що для того, щоб налагодити дисципліну, підвищити продуктивність праці, створити сприятливий психологічний клімат, керівнику необхідно налагодити роботу колективі.
Для вирішення всіх спірних питань Шадрін В.М. запропонував створити єдиний батьківський комітет з двох видів спорту: хокею та фігурного катання.
Наступне виїзне засідання робочої групи відбудеться 4 березня 2016 р.

Джерело: Херсонська обласна рада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Кульчинський (Фото: Protruskavets)
У Трускавці на Львівщині заплановано будівництво аквапарку, льодової арени, парку атракціонів та футбольного поля. Про це розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.
Кульчинський переконаний, що для популяризації Трускавця лише санаторіїв та лікувальної бази недостатньо – місту потрібні розважальні заклади. «І дельфінарію нам замало. Нам треба ще щонайменше чотири-п’ять атракцій», – уважає він.
За словами мера, у Трускавці планують збудувати льодову арену на 500 місць. «Я побачив, як людям подобається кататися на ковзанці біля Ратуші у Львові. Теж думав зробити зимову ковзанку у Трускавці. Але потім вирішив, що краще зробити закритий льодовий палац, який би працював протягом усього року», – зазначив він.
У планах Кульчинського й спорудження в місті аквапарку на земельній ділянці площею 2 га, парку атракціонів та футбольного стадіону.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.044 секунди