Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 821 тис. 250 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 2190 грн. Договор на надання послуг підписаний 16 травня.
Згідно протоколу розкриття пропозицій єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було ТОВ Спортивний клуб «Олімп», з пропозицією 843 тис. 750 грн. (без ПДВ).
Зазначимо, що ТОВ «Дивосвіт-Плюс» стає переможцем торгів з оренди льоду для ДЮСШ «Крижинка» вже четвертий рік поспіль. У минулі роки година оренди льоду коштувала близько 1500 грн. Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має адресу м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 4-г. Співзасновниками ТОВ «Дивосвіт-Плюс» є Тимофєєв С.О. з часткою внеску до статутного фонду 1 млн. 43 тис. грн., кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, з часткою 3 млн. 629 тис. 640 грн. та Бєлоцька А.О. з часткою у статутному фонді 5 млн. 757 тис. 360 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Суддя Господарського суду м. Києва Бондарчук В.В., розглянувши позовну заяву Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок, визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду. Розгляд справи призначено на 23 травня 2016 року о 16:30. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал №7.
Нагадаємо, що що 27 грудня 2007 року рішенням Київради №1587/4420 ТОВ ХК «Сокіл Київ» було передано у довгострокову оренду на 15 років земельні ділянки загальною площею 28,59 га для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею на вул. Міській в Оболонському районі м. Києва. 20 червня 2008 року був укладений договір оренди, а 2 липня того ж року був підписаний акт приймання-передачі земельних ділянок.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
На пятой сессии Запорожского областного совета депутаты приняли проект решения, касающийся основных условий продажи и эксплуатации ДС «Юность». За данное решение свои голоса отдали 51 народный избранник.
Подразумеваются следующие условия:
сохранение профиля деятельности объекта социально-культурного назначения (организация и проведение спортивных соревнований по игровым и другим видам спорта, зрелищных мероприятий и т.д.);
использование земельного участка и его застройка, которая должна соответствовать действующей градостроительной документации;
проведение реконструкции и модернизации объекта, без устройства ледовой арены, приведение его состояния к современным техническим нормам с целью проведения международных спортивных соревнований в течение трех лет, внесение в объект инвестиций на сумму не менее 120 млн грн;

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

У Мінмолодьспорту привітали збірну України (Фото: В. Бортаков)
26 квітня в Міністерстві молоді та спорту привітали збірну команду з хокею, яка стала чемпіоном світу у групі ІВ, і в наступному сезоні представлятиме Україну у групі ІА.
Міністр Ігор Жданов подякував гравцям, тренерському складу та Федерації хокею України за видовищну та якісну перемогу.
«Під час цих змагань наша команда проявила справжній бійцівський та чоловічий характер, наш український козацький дух, великий патріотизм. Цей успіх став результатом командної роботи всіх гравців і тренерів, наших хокейних клубів, які делегували у збірну своїх провідних гравців, забезпечували їм регулярну ігрову практику, Федерації хокею та Мінмолодьспорту. Незабутнім для всіх вболівальників також стало потужне виконання переможного гімну України гравцями і тренерами збірної за підсумками змагань», - зазначив Ігор Жданов під час прес-конференції на честь переможців.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Гольфстрім (Фото: Миколаївська міськрада)
Жители Николаева обратились в Николаевский городской совет с просьбой об уменьшении арендной платы за землю, на которой расположен Николаевский ледовый каток «Гольфстрим» и о переводе ледового катка на государственное финансирование.
С соответствующими предложениями на сайте Николаевского городского совета были зарегистрированы 2 электронные петиции.
«Согласно официальному объявлению ООО «ЛК Гольфстрим», из-за непомерно высокой арендной платы за землю и огромных расходов на электроэнергию, необходимую на заморозку ледового поля, ледовый каток уже не в состоянии оплачивать эти счета. В результате этого, единственный ледовый каток в Николаеве вынужден закрыться. А это автоматически повлечет за собой закрытие школ по хоккею и фигурному катанию, и лишит возможности жителей и гостей Нашего города получать удовольствие от катания на льду. В связи с этим, инициативная группа по сохранению ледового катка «Гольфстрим» просит мэрию рассмотреть вопрос об уменьшении арендной платы за землю, на которой расположен Николаевский ледовый каток и выделении целевого финансирования для оплаты затрат, связанных с производственным потреблением электроэнергии», - говорится в одной из петиций.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.106 секунди