Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Золота шайба Донбасу (Фото: Донецька ОДА)
13-14 лютого в Дружківці на Льодовій арені «Альтаїр» пройшов другий регіональний дитячий турнір з хокею «Золота шайба Донбасу».
У змаганнях брали участь вісім команд – по дві з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки та Слов’янська. Ігри проходили у двох підгрупах – «старшій» (2005-2006 років народження) і «молодшій» (2007-2008 років народження).
Усього за два дні юні хокеїсти провели 20 матчів і закинули 207 шайб – 132 у груповому раунді і ще 75 у плей-офф.
Чемпіонами в старшій та молодшій групах регіонального турніру «Золота шайба» стали номінальні господарі – вихованці з Дружківки, де і базується в даний час перша команда ХК «Донбас».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов видав наказ про початок підготовки відкритого і прозорого конкурсу на посаду директора державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет», до якого в рамках реорганізації приєднується Палац спорту.
«Іншими словами, у одного з найбільших спортивних об’єктів України, Київського Палацу спорту, має з’явитися професійний та неупереджений менеджер, позбавлений будь-яких корупційних зв’язків та спокус. Цей управлінець має подати бізнес-план розвитку підприємства. У цьому документі також будуть прописані чіткі завдання і критерії оцінки ефективності діяльності такого керівника. Не буде справлятися, не буде досягати конкретних завдань, значить буде звільнений. Прийде інший більш фаховий керівник», - наголосив Ігор Жданов.
Комісії з проведення конкурсного відбору керівників держпідприємств, що належать до сфери управління Мінмолодьспорту, доручено у місячний термін вижити необхідних заходів для проведення такого конкурсу. Зокрема, підготувати проект оголошення, розробити вимоги до претендентів на посаду директора ДП «Атлет» (Палацу спорту).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лід у Палаці спорту існує (Фото: Мінмолодьспорт)
ДП "Палац спорту" виступає з офіційною заявою про те, що інформація про розтоплення льодової арени є надуманою та не відповідає дійсності.
"Якщо б журналісти звернулися за коментарями до ДП «Палац спорту», вони б отримали інформацію, що найближча гра хокею з шайбою була запланована та відбудеться 20 січня 2016 року", - говориться в заяві.
Палац спорту – це єдиний, сучасний багатофункціональний майданчик, в наявності якого є спеціальне термопокриттям, яке дозволяє переходити з одного заходу на інший, з режиму льодової арени в режим баскетбольного, гандбольного майданчика, концертного залу, тощо, проводити на арені будь-які змагання, як з хокею, баскетболу, гандболу, боксу, боротьби, художньої та спортивної гімнастики, тощо, так й розважальні заходи – концерти, творчі вечори.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Недолгим оказалось пребывание хоккея в столичном Дворце спорта. Лед на арене залили в сентябре 2015 года после трехлетнего перерыва, а на днях снова растопили. Теперь гандболисты и баскетболисты не будут мерзнуть, играя на паркете, который укладывали прямо на лед.
Ближайшие матчи чемпионата Украины "Генералы" и их фарм-клуб "Рапид" проведут на очень холодном катке АТЭК. 15-16 января "Дженералз", оплачивавшие лед во Дворце спорта, сыграют с "Белым барсом", а "Рапид" примет лидеров из "Донбасса".
Во Дворце спорта затруднились ответить, будут ли заливать еще лед в этом сезоне. В расписании занятия хоккеем значатся "по требованию". Кроме матчей ЧУ, на арене проводили тренировки сборной Украины. С 11 по 14 февраля наша национальная команда сыграет в Японии в квалификации Олимпийских игр-2018.

Источник: Вести
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Каток в Запорожье (Фото: Забор)
Сегодня, 4 января, в Запорожье открылся каток "Метелица". Новая ледовая площадка расположилась за дворцом спорта Юность и уже успела принять около 100 посетителей. Об этом сообщает "ZаБор".
В 11.00 двери нового катка открылись для всех жителей и гостей города. Официального и торжественного открытия не было. "Метелица" просто открыла свои двери и впустила всех гостей. И, не смотря на сильные морозы, желающих по-скользить на коньках на льду оказалось не мало.
Так, уже в первый час работы на катке было более 100 человек. В честь открытия, администрация катка устроила своеобразную акцию. Первые 100 посетителей, пришедшие сегодня на каток "Метелица" могут кататься неограниченное время.
Сам каток представляет собой ледовую площадку, покрытую куполом. На катке нет кафетериев, где можно было бы перекусить или выпить чашечку горячего кофе.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: запоріжжя

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.059 секунди