Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Суддя Вищого адміністративного суду України Мороз Л.Л. перевіривши касаційну скаргу Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 травня 2013 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 27 лютого 2014 року у справі за позовом Державної фінансової інспекції в місті Києві до Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» про зобов'язання вчинити дії, ухвалив відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ДЮУСЦП «Авангард» та витребувати з Окружного адміністративного суду міста Києва справу №826/2726/13-а.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на послуги з оренди льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 29 травня 2014 року.
Згідно документації конкурсних торгів закупівля складається з двох лотів: переможець торгів за лотом №1 має забезпечити протягом вересня-грудня 2014 року умови, які сприяють тренуванням, проведенням змагань учнів-спортсменів, займатися загально-фізичною підготовкою для досягнення високих результатів з хокею для вікової категорії 6-13 років, загальною кількістю 278 годин, а переможець торгів по лоту №2 має забезпечити аналогічні умови у кількості 184 годин для вікової категорії 14-17 років.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2
Містить документ
Теги: кмда

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.031 секунди