Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект арены в Киеве (Рис: Devision)
В первой половине будущего года на Столичном шоссе начнется строительство многофункционального спорткомплекса, который, как ожидается, примет матчи Евробаскета-2015. Помимо баскетбольных поединков благодаря современным технологиям здесь будет возможно проведение соревнований по хоккею, футзалу, гандболу, боксу, теннису, а также турниров по единоборствам, покеру и мотоспорту. Приблизительный бюджет проекта оценивается в 110 миллионов долларов.
Разработкой киевской арены занимается литовско-американская компания, за основу проекта взят каунасская «Жальгирис-Арена» на 17,5 тысяч мест, где, напомним, прошел финал чемпионата Европы-2011.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  15

О. Вілкул відкрив Льодовий палац (Фото: Дніпропетровська ОДА)
Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул відкрив сучасну Льодову арену в Кривому Розі.
«Відкриття Льодової арени в Кривому Розі – це справжнє свято та один із найкращих новорічних подарунків жителям Кривого Рогу та області, які подарувала влада в рік восьмидесятиріччя Дніпропетровщини. Новий льодовий комплекс дозволить виховати майбутніх спортивних зірок, які прославлятимуть Кривий Ріг і Дніпропетровщину в Україні та в усьому світі. Обласна влада веде цілеспрямований курс на розвиток зимових видів спорту. Ми вдячні Віце-прем’єр-міністру – Міністру інфраструктури України Борису Колеснікову за підтримку. Наступного року будівництво такої льодової арени планується у Дніпродзержинську», – сказав Олександр Вілкул.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Ю. Загородній (Фото: Хокей)
Матчі чемпіонату Професіональної хокейної ліги, які мали відбутися до 25 грудня, наразі гратися не будуть через невиконання клубами своїх фінансових зобов'язань перед лігою. Про це заявив телеканалу "Хокей" президент ПХЛ Юрій Загородній.
"Наразі лише один клуб, "Білий Барс", виконує статутні норми і рішення загальних зборів ліги. Інші клуби, на жаль, з різних суб'єктивних та об'єктивних причин ці рішення поки не виконують. Судді відмовляються виходити на лід без оплати, тому що на сьогодні заборгованість за виконану роботу складає більше, ніж півтора місяці. Засідання наглядової ради буде 25 грудня, і тоді все буде зрозуміло, що буде відбуватися далі. А поки що буде грати лише "Білий Брас" свої домашні матчі", — пояснив Загородній.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

О. Руммо та М. Чіканцев (Фото: ЗІК)
Уже в лютому наступного року у Львові повинно розпочатись будівництво хокейної арени. Про це 14 грудня, на прес-конференції повідомив спортивний директор львівської хокейної команди «Леви» Михайло Чіканцев.
За його словами, це державний проект, що здійснюється в рамках Програми розвитку хокею в Україні, і кошти на його реалізацію, відповідно, будуть виділені з Державного бюджету. Очікується, що львівська хокейна арена зможе одночасно вмістити 1,5 тис відвідувачів. Місце під забудову надано на вул. Пулюя.
За словами Михайла Чіканцева, всі шанувальники хокею чекають з нетерпінням на втілення цього проекту і сподіваються, що підготовка до наступного хокейного сезону відбуватиметься на новій арені.

Джерело: ХК «Леви»
Категорія: Новини  |  Коментарі:  12

Хокейний світ України
Державна установа «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» підвела підсумки торгів із закупівлі спортивного інвентарю. Тендер складався з 18 лотів для різноманітніх видів спорту. Закупівля фінансувалась за рахунок коштів державного бюджету.
За лотом №18 (інвентар для хокею з шайбою (ключки)) переможцем оголошено ТОВ «Хокейний світ України», з яким 12 грудня 2012 року був підписаний договір на суму 235 тис. 644 грн.. Згідно протоколу розкриття пропозицій, пропозиція ТОВ «Хокейний світ України» по цьому лоту становила 233 тис. 892 грн., а конкуренцію їм складало ТОВ «Укрспортлайн», чия запропонована ціна дорівнювала 235 тис. 644 грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.058 секунди