Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
БВУФК
Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Броварське вище училище фізичної культури" оголосило про здійснення державної закупівлі за предметом "Послуги з експлуатації спортивних споруд". Вищезазначена закупівля фінансується за кошти місцевого бюджету. Місцем надання послуги має бути Київська область. Термін поставки: протягом 2013 року. Тендер відбудеться 11 січня 2013 року за адресою замовника: м. Бровари, вул. Шевченка, 21.
Згідно документації конкурсних торгів протягом 2013 року переможець торгів має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для проведення навчально-тренувальної роботи загальною кількістю 200 годин.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: бровари

Лого т/к "Хокей" (Мал: Телепростір)
Всупереч попереднім домовленостям, Федерація хокею України не змогла забезпечити наявність спонсорів для трансляцій Чемпіонату світу з хокею серед молодіжних збірних (U20), що цими днями відбувається у Донецьку.
"Представники ФХУ та телеканалу "Хокей" досягли відповідної домовленості про трансляції матчів задовго до події, і саме виходячи з цих домовленостей сформована програмна сітка, а також проведено анонсування", — заявив генпродюсер телеканалу "Хокей" Орест Сохар.
Однак у суботу, за два дні до початку Чемпіонату світу керівництво Федерації повідомило представників телеканалу про неспроможність забезпечити спонсорською підтримкою трансляції U-20, додав Орест Сохар.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  7

Апаратна нарада у Кіровограді (Фото: Кіровоградська ОДА)
Під час апаратної наради голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін згадав, що цими вихідними Кіровоградщину з робочою поїздкою відвідав президент Федерації баскетболу України Олександр Волков. Він зазначив, що разом з Олександром Анатолійовичем вони відкрили оновлений спортивний зал факультету фізвиховання КДПУ ім. В.Винниченка. Реконструкцію залу Сергій Ларін охарактеризував як гарний приклад державно-приватного партнерства, бо ж на ремонт і оснащення приміщення державного вишу були витрачені кошти бізнесу. Так, компанія "Велта" профінансувала відповідні роботи більш ніж на 2 млн. грн. Кошти чималі, та й результат значний – тепер факультет фізвиховання може похвалитися спортивною залою європейського зразка із сучасними роздягальнями, паркетом, який стелили із врахуванням специфіки гри у баскетбол тощо.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого КМФХ
ГО «Київська міська федерація хокею» оголосила результати закупівлі спортивного інвентарю. Торги були відмінені з формулюванням: «На участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій».
Згідно протоколу розкриття пропозицій, на участь у тендері претендувало тільки ТОВ «Хокейний світ України», а запропонована ціна хокейного інвентарю склала 396 тис. 435 грн.
Нагадаємо, що минулого року подібний тендер пройшов більш вдало, за результатами якого КМФХ закупила у ТОВ «Хокейний світ України» інвентарю на суму більш ніж 533 тис. грн.

Джерело: Вісник державних закупівель
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Круглий стіл (Фото: Укрінформ)
Запровадження ліміту на легіонерів і обмеження вікового цензу гравців у Професійній хокейній лізі України (ПХЛ) передчасне.
Про це на засіданні "круглого столу" в Укрінформі заявив голова ради директорів ХК "Беркут" (Київ) Сергій Харовський.
"Ми, як клуб, вважаємо, що пропозиція про запровадження ліміту на легіонерів і обмеження вікового цензу хокеїстів у Професійній хокейній лізі має передчасний і неправильний підхід", - сказав С.Харовський.
За його словами, пропозицію, яка надійшла від президента ХК "Донбас", було розглянуто ХК "Беркут", проте не виходила на офіційний рівень. "Ніхто ще з клубів офіційно з подібною пропозицією в ПХЛ не звертався", - заявив С.Харовський.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3
Містить відео
Теги: беркут, чу

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.092 секунди