Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Колесніков відкрив Льодовий палац у Білій Церкві (Фото: Мінінфрастуктури)
До Євробаскету-2015 за гроші приватного капіталу буде побудовано п'ять спортивних комплексів у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі та Львові. Про це під час брифінгу на відкритті "Льодового палацу" в Білій Церкві заявив міністр інфраструктури України Борис Колесніков, передає кореспондент РБК-Україна.
"Універсальні арени будуть побудовані до Чемпіонату з баскетболу 2015 р. з баскетбольною і хокейною складової в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові і Донецьку", - заявив міністр.
На уточнююче питання, яка прогнозована вартість арен, він зазначив: "ті арени, які я назвав - приватні. Держава робить тільки сучасну модернізацію Льодового палацу... Чим більше місць, тим дорожче коштує... (будівництво). Ви можете побудувати шеститисячник за 30 млн дол., десятитисячник вже обійдеться, якщо пропорційно рахувати, в 45-50 млн дол. Якщо говорити про спорткомплекси, які можуть вміщати 16-20 тис., то це все індивідуальні проекти. Тут складно говорити про якусь середню вартість", - зазначив Колесніков.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5

Льодовий палац у Білій Церкві (Фото: Мінінфрастуктури)
На Київщині, у місті Біла Церква, за участі голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка відкрито нову тренувальну арену зі штучним льодом «Льодовий стадіон», збудовану в рамках державної цільової соціальної програми "Хокей України".
- За ініціативи Президента України та з метою розвитку хокею на Київщині відкрито льодову арену, яка буде готувати спортсменів високого класу для збірних команд області та України. На цьому ми не зупиняємося. Ще до кінця цього року плануємо закласти капсулу на будівництво подібного льодового стадіону у Богуславі, - зазначив Анатолій Присяжнюк.
Вартість льодового стадіону складає понад 34 млн. грн. З місцевого бюджету було виділено кошти у сумі 2,4 млн. грн., а решта коштів виділено з державного бюджету, а саме з державної цільової соціальної програми "Хокей України". Її мета полягає у створенні необхідних умов для забезпечення належного рівня охоплення хокеєм різних груп населення для формування здорового способу життя і відбору та підготовки обдарованих осіб для спорту вищих досягнень шляхом формування сучасної інфраструктури, необхідної для розвитку хокею.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

В. Демченко (Фото: Новий Севастополь)
Об этом, выступая в эфире «Народного канала», сообщил председатель комиссии горсовета по вопросам молодежи, спорта, культуры и туризма Владимир Демченко.
«Несколько городов Украины вообще отказались от того, чтобы у них строили эти ледовые катки, потому что их содержание будет накладно и обременительно для местного бюджета», - сказал Владимир Демченко.
По его словам, значительная часть расходов по обслуживанию катка придется на оплату электроэнергии и чистку льда.
Владимир Демченко также выразил сомнение в том, что в городе будет достаточно много желающих пользоваться платными услугами катка.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лицеисты. Представляют бизнес-план катка. (Фото: С. Гальченко)
П’ять школярів з Донеччини відвідали Міністерство інфраструктури України для того, щоб презентувати фахівцям відомства власний бізнес-план будівництва у рідному місті Торез льодового палацу та отримати як загальну оцінку проекту, так і фахові поради та можливу допомогу у його реалізації. Зустрічі з учнями І курсу (10 класу) математичного профілю Торезького УВК «ЗШ І-ІІ ступенів №1 – ліцей «Спектр» проходили протягом двох днів – 5 та 6 грудня.
Як розповів директор школи, у якій навчаються талановиті старшокласники, Віктор Носенко, ідея будівництва льодової арени народилась у рамках одного з факультативів, які відвідували школярі. Водночас просто проектом у рамках навчального процесу десятикласники не обмежились, а вирішили спробувати втілити його у життя.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект спортивно-оздоровчого комплексу у Пущі Водиці
Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув позив Державної податкової інспекції у Оболонському районі м. Києва до до Товариства з обмеженою відповідальністю "Хокейний Клуб "Сокіл Київ" про стягнення заборгованості з орендної плати за землю, яка обґрунтовується Актом про результати камеральної перевірки.
Розглянувши матеріали справи, з’ясувавши фактичні обставини, оцінивши докази, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та законними й постановив: позов Державної податкової інспекції задовольнити повністю та стягнути з ТОВ "Хокейний Клуб "Сокіл Київ" заборгованість з орендної плати за землю з юридичних осіб в розмірі 489176,34 грн.
Нагадаємо, що 27 грудня 2007 року Київська міська рада прийняла рішення про передачу ТОВ ХК "Сокіл Київ" у довгострокову оренду на 15 років земельної ділянки загальною площею 28,59 га для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею на вул. Міській в Оболонському районі м. Києва.

Джерело: Судова влада України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: сокіл

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.042 секунди